Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Dátum uvedenia a ceny LG V60 ThinQ 5G na AT&T, T-Mobile, Verizon oznámil

LG V60 ThinQ bol predstaven├Ż koncom febru├íra bez uvedenia d├ítumu spustenia alebo inform├íci├ş o cen├ích. O tri t├Ż┼żdne nesk├┤r prepravn├ş partneri AT&T, T-Mobile a Verizon dnes ozn├ímili svoje pr├şslu┼ín├ę pl├íny pre smartf├│n.

T├ş z v├ís, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o t├║to vlajkov├║ lo─Ć, sa s pote┼íen├şm dozvedeli, ┼że ju v bl├şzkej bud├║cnosti bude mo┼żn├ę k├║pi┼ą u vy┼í┼íie uveden├Żch dopravcov. Z├ísielky za─Ź├şnaj├║ v piatok 20. marca v AT&T a T-Mobile, zatia─ż ─Źo predbe┼żn├ę objedn├ívky na model Verizon sa za─Źn├║ vo ┼ítvrtok 26. marca.

LG V60 ThinQ prich├ídza do T-Mobile so snazzy obchodom BOGO, ktor├Ż z├íkazn├şkom d├íva mo┼żnos┼ą vyzdvihn├║┼ą jednu jednotku a z├şska┼ą ─Ćal┼íiu zadarmo s kreditmi na ├║─Źet. Ak potrebujete iba na telef├│ne, bude k dispoz├şcii v klasickej bielej alebo klasickej modrej za 799,99 dol├írov alebo 33,34 dol├írov mesa─Źne.
T├ş z v├ís, ktor├ş sa zauj├şmaj├║ o jedine─Źn├ę pr├şslu┼íenstvo s dvojitou obrazovkou, m├┤┼żu tie┼ż vyu┼żi┼ą exkluz├şvny bal├şk T-Mobile v Classy Blue, ktor├Ż bude pred├íva┼ą za 899,99 dol├írov alebo 37,50 dol├írov. To predstavuje ├║sporu 100 dol├írov v porovnan├ş s n├íkupom t├Żchto dvoch polo┼żiek osobitne.

Dátum uvedenia a ceny LG V60 ThinQ 5G na AT&T, T-Mobile, Verizon oznámil

Spolo─Źnos┼ą AT&T e┼íte neozn├ímila svoje cenov├ę pl├íny pre LG V60 ThinQ, hoci sa pred├íva, ┼że jednotka je identick├í s jednotkou dostupnou prostredn├şctvom T-Mobile. Ceny by preto mali zosta┼ą rovnak├ę.
Pokia─ż ide o spolo─Źnos┼ą Verizon, potvrdila, ┼że vlastn├Ż variant LG V60 ThinQ 5G UW navrhnut├Ż pre pr├ícu s jeho 5G ultra┼íirokop├ísmovou sie┼ąou bude k dispoz├şcii za 949,99 dol├írov alebo 39,58 dol├írov mesa─Źne v r├ímci 24 mesa─Źn├ęho pl├ínu zariaden├ş.

Tento bal├şk obsahuje doplnok Dual Screen a je kompatibiln├Ż s propag├íciou BOGO u oper├ítora.