Darujte relax├íciu tento Valent├şnsky de┼ł s robotom Roborockom vys├íva─Źa z 249,99 dol├írov

Darujte relax├íciu tento Valent├şnsky de┼ł s robotom Roborockom vys├íva─Źa z 249,99 dol├írov 1

L├íska je vo vzduchu – Valent├şn je na n├ís, ka┼żdoro─Źn├í oslava l├ísky a priate─żstva. Ve─ża ┼í┼ąastia pri oslave cel├ęho srdca, ke─Ć si pam├Ąt├íte robi┼ą svoje pr├íce, a uistite sa, ┼że v├í┼í domov je ─Źist├Ż a reprezentat├şvny na ve─Źern├║ poctu.

Nie je ni─Ź tak├ę ako vidie┼ą zapr├í┼íen├║ podlahu alebo ┼ípinav├Ż koberec, ktor├Ż v├ím pripom├şna, ┼że ┼żivot nemus├ş by┼ą nevyhnutne iba o l├íske a intimite, a aby v├ís zasko─Źil na zem s vedom├şm, ┼że budete musie┼ą ─Źo najsk├┤r vy─Źisti┼ą v├íkuum, aby ste ho vy─Źistili. dos┼ą.

To je miesto, kde m├┤┼że vst├║pi┼ą robotick├ę v├íkuum – alebo presnej┼íie zahrn├║┼ą sa. Roborock je jedn├Żm z najp├┤sobivej┼í├şch v├Żrobcov v okol├ş a jeho robotick├ę v├íkua s├║ ide├ílne na to, aby v├ís oslobodili, aby ste si mohli poriadne u┼ż├şva┼ą Valent├şna; v skuto─Źnosti robia perfektn├Ż dar─Źek pre t├║to pr├şle┼żitos┼ą pr├íve z tohto d├┤vodu.

Roborock pr├íve teraz diskontuje niektor├ę zo svojich najlep┼í├şch vys├íva─Źov, ktor├ę oslavuje, so 75 $ z ceny S4 a 50 dol├írov z E2 do nedele 16. febru├íra, tak┼że sme si mysleli, ┼że by sme sa mali podrobne pozrie┼ą na ka┼żd├ę v├íkuum, aby ste mohli zisti┼ą, ktor├ę by bolo najlep┼íie pre v├í┼í domov.

Darujte relax├íciu tento Valent├şnsky de┼ł s robotom Roborockom vys├íva─Źa z 249,99 dol├írov 2

Roborock S4

S4 je jedn├Żm z na┼íich najob─ż├║benej┼í├şch robotick├Żch vys├íva─Źov, a to nielen od spolo─Źnosti Roborock. ─îas┼ą p├┤sobivosti je pod kapotou – kombinuje pokro─Źil├ę mapovanie a navig├íciu Roborocku s vylep┼íen├Żm hnac├şm ├║strojenstvom, ktor├ę poskytuje silu, ktor├í sa zbav├ş prek├í┼żok, ─Źo z neho rob├ş skvel├║ vo─żbu pre ─Źistenie domov v zlo┼żit├Żch prostrediach.

Ke─Ć sa bude pohybova┼ą po va┼íom dome, automaticky zmapuje rozlo┼żenie a vypracuje naj├║─Źinnej┼íiu cestu na jeho vy─Źistenie, ─Ź├şm zabezpe─Ź├ş r├Żchle a u┼żito─Źn├ę ─Źistenie. Odpadov├ę ko┼íe a filtre v S4 sa daj├║ ─żahko umy┼ą, ─Źo zais┼ąuje, ┼że nemus├şte neust├íle kupova┼ą n├íhradn├ę diely za pr├şplatok.

S4 m├í ┼ítyri re┼żimy nas├ívania, ktor├ę m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą, ka┼żd├Ż s inou silou, ─Źo znamen├í, ┼że ak ho nechcete pr├şli┼í nahlas, ke─Ć m├íte spolu de┼ł spolu, m├┤┼żete ho naprogramova┼ą ako tak├Ż. Najv├Żkonnej┼í├ş re┼żim, Turbo, je tak├Ż efekt├şvny, ┼że zhroma┼ż─Ćuje prach, ktor├Ż sme si ani nev┼íimli.

V┼íetko je ovl├ídan├ę vynikaj├║cou aplik├íciou Roborocka a je to kr├íde┼ż za 75 dol├írov a┼ż do nedele 16. febru├íra, ─Ź├şm sa zn├ş┼żila na iba 319,99 dol├írov.

  • Vysk├║┼íajte obchod Amazon teraz

Darujte relax├íciu tento Valent├şnsky de┼ł s robotom Roborockom vys├íva─Źa z 249,99 dol├írov 3

Roborock E2

Ak v├ís zv├ş┼ąaz├ş my┼ílienka da┼ą niekomu ┼ípeci├ílnemu robotick├ę v├íkuum, aby uvo─żnil svoj ─Źas a relax├íciu zbaven├şm sa hlavnej fu┼íky, ale budete musie┼ą str├ívi┼ą o nie─Źo menej, vynikaj├║cou odpove─Ćou m├┤┼że by┼ą vynikaj├║ca Roborock E2.

Je to dobr├Ż k├║sok lacnej┼í├ş ako S4, ale st├íle je v balen├ş s neuverite─żn├Żm v├Żkonom, aby ste si boli ist├ş, ┼że v├í┼í domov zostane ─Źist├Ż s minim├ílnym ├║sil├şm. M├í rovnako elegantn├Ż vzh─żad ako S4, s leskl├Żm povrchom a skryt├Żmi senzormi.

Roborock E2, ktor├Ż je poh├í┼łan├Ż inerci├ílnym naviga─Źn├Żm syst├ęmom s dvoma gyroskopmi a vysoko presn├Żmi senzormi na sledovanie pohybu, pl├ínuje svoju cestu ─Źistenia v re├ílnom ─Źase. Jeho v├Żkonn├ę sanie 1 800 Pa je doplnen├ę syst├ęmom mokr├ęho mopovania in┼ípirovan├ęho rastlinami, ktor├Ż umo┼ż┼łuje s├║─Źasn├ę ─Źistenie a mopping pre okam┼żit├ę ─Źistenie.

Rovnako ako S4, aj Roborock E2 m├í z─żavu a┼ż do nedele 16. febru├íra o 50 dol├írov. V─Ćaka tomu je jeho cena 249,99 dol├írov na obmedzen├ę obdobie – cena, ktor├í je takmer neprekonate─żn├í pre ak├║ko─żvek konkurenciu vzh─żadom na kvalitu ─Źistenia, ktor├║ z├şskate od E2.

  • Vysk├║┼íajte obchod Amazon pr├íve teraz

Perfektn├Ż dar─Źek pre Valent├şna

─îi u┼ż sa v├ím p├í─Źi vzh─żad S4 alebo E2, Roborock sa t├Żmito z─żavami ubezpe─Źil, ┼że v─Ćaka robotick├Żm vys├íva─Źom m├┤┼żete darova┼ą vo─żno a relax├íciu. ─îi to znamen├í pre seba trochu viac ─Źasu po─Źas d┼ła, alebo len zn├ş┼żenie v├íhy va┼íich mysl├ş, da┼ą milovanej osobe robotick├ę v├íkuum je ove─ża viac ako len nov├Ż kus hardv├ęru.