Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition je kultový vizuálny román, ktorý práve dopadol na Android

Spike Chunsoft oznámil, že svoju sériu nových radov Danganronpa prinesie do systému Android späť v apríli v rámci 10-ročného výročia. Vývojár dnes vydal prvé z troch hier plánovaných pre mobilnú edíciu. Takže, samozrejme, dev začala s prvým názvom v sérii, a je to výročné vydanie, čo znamená, že ponúka vylepšené herné systémy a novú funkciu galérie, ako aj optimalizované ovládanie dotykovej obrazovky.

Sure, Danganronpa: Vydanie Trigger Happy Havoc Anniversary je trochu svižné, ale kedy si japonskí devs vybrali jednoduchý názov? Bohužiaľ, dev sa neobťažoval s vytvorením anglického upútavky pre novú mobilnú verziu, takže vyššie si môžete pozrieť pôvodnú upútavku na verziu 2016 pre verziu Steam, ktorá by mala poskytnúť dobrú predstavu o tom, čo možno od hry očakávať. Titul sa z väčšej časti hráva ako vizuálny román a je náročný na text, aj keď budete tiež skúmať vraždy, hľadať stopy a držať falošné skúšky, a to všetko pri pokuse o vlnenie názorov vašich spolužiakov. Vidíte, vy a vaši spolužiaci ste uväznení v škole s vražedným medveďom menom Monokuma a jediný spôsob, ako uniknúť, je stiahnuť vraždu bez toho, aby vás niekto chytil. Táto inštalácia zase spôsobí vyrážky, ktoré by ste potom mali vyšetriť.

Pretože Spike Chunsoft leštil Danganronpu: Trigger Happy Havoc na vytvorenie tejto mobilnej edície obsahuje veľkú cenu. Našťastie je táto hra prémiovým vydaním, aj keď musíte vykašľať 17,99 dolárov, ak sa chcete dostať do lopty, čo je $2 lacnejšie ako verzia Steam. Neexistujú absolútne žiadne nákupy v aplikácii ani reklamy na vlečenie, takže aspoň viete, čo dostanete, keď si utrhnete svoje peniaze.

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition je kultový vizuálny román, ktorý práve dopadol na Android 1 Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition je kultový vizuálny román, ktorý práve dopadol na Android 2

Séria Danganron je pomerne výklenok a uväznená v škole je trochu zmätená, ale existuje dôvod, prečo tieto hry majú také obrovské pokračovanie. V súčasnej dobe je Steam verzia Danganronpa: Trigger Happy Havoc ohromne priaznivo preskúmaná, a ak sa pozriete na niektoré z týchto recenzií, je jasné, že väčšina fanúšikov hrá hru za históriu hry, čo skutočne stojí za cenu vstupu. Ak teda chcete dnes stiahnuť Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, môžete tak urobiť pomocou miniaplikácie Obchod Play nižšie.

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Jubilee Editi

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Jubilee Editi