Ďalšou LTE Apex Legends je System Override – a prináša vyvíjajúci sa štít

Ďalšou LTE Apex Legends je System Override - a prináša vyvíjajúci sa štít 1

Čoskoro dôjde k ďalšiemu podujatiu s obmedzeným časom zhromažďovania, ktoré smeruje k Apex Legends. Táto udalosť s názvom „Prepísanie systému“ prináša zbrusu nový režim so zápletkou na drancovaní, Evo Shield a množstvom ďalších dobrôt, ktoré môžete chytiť.

Vývojár hry Battle royale Respawn ohlásil túto udalosť v tlačovej správe spolu s novým lesklým prívesom, ktorý si môžete pozrieť nižšie. System Override pridáva „Deja Loot“ režim s obmedzeným časom, ktorý závisí od „systémovej poruchy“ – bude mať „rovnakú letovú dráhu pre dropship“, čo znamená, že „celá korisť bude respawnovať na rovnakom mieste počas System Override. kolekcie. " Sladké.

Štúdio tvrdí, že prvý týždeň nového režimu sa rozbehne na svetovej hrane, po ktorom nasleduje návrat legiend k Kings Canyon v druhom týždni. Navyše, umiestnenie Prsteňa sa bude každý deň meniť, vysvetľuje Respawn – a počas podujatia je veľa predmetov, počnúc úplne novým štítom Evo Shield.

Štít je pre balík hier Apex Legends nový. Ako naznačuje časť „Evo“, štít sa stáva silnejším, keď sa legendy pretĺkajú cez nepriateľov. Dokážu dokonca prekonať štíty tela epického tela. Dúšok.

Menia tiež farbu spolu s vaším progresom a dokonca majú „výraznú žiaru“, čo znamená, že vy – a čo je najdôležitejšie, vaši oponenti – ho budete vždy schopní spoznať. Pekný.

YouTube  náhľady

Prepísanie systému tiež znamená nové „balíčky Apex s tematikou asimilácie“. Budete mať možnosť odomknúť „súpravu 24 tematických kozmetík s obmedzeným časom, okrem šiestich zodpovedajúcich povestí legendy a zbraní“, ako aj tucet ďalších eposov. Môžete ich kúpiť buď priamo s mincami Apex, odomknúť ich pomocou remeselných kovov alebo ich získať pomocou náhodných odomknutí pomocou balíčkov Apex.

V neposlednom rade je tu oktánové dedičstvo pre hráčov, ktorí odomkli všetku ostatnú kozmetiku s 24 potlačením systému. Urobte to a dostanete sadu zadarmo.

Udalosť Apex Legends System Override s obmedzeným časom sa začína v marci 3 a trvá do 17. marca.