Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ďalší Samsung Galaxy Robustné aktívne telefóny sú exkluzívne pre AT&T

Spoločnosť Samsung je vždy „aktívna“, pokiaľ ide o odvetvie mobilných telefónov. Než Galaxy Poznámka: Séria 10 bude vydaná dočasne Galaxy Fold tiež nastavený na reštart. Nové Galaxy Karta S6 tiež Galaxy Aktívne hodiny 2 bolo formálne odpustené a očakáva sa, že bude oznámené pred podujatím 7 Rivas August. Ďalším očakávaným telefónom je nový Samsung. Galaxy Aktívne. Verí sa, že spoločnosť AT&T uviedla na trh robustný mobilný telefón ako oficiálnu ponuku.

Podobný robustný telefón bol videný na mobilnom svetovom kongrese začiatkom tohto roka, ale pozeráte sa naň. Galaxy S9 ako v Galaxy S10 Konštrukcia je, samozrejme, tvrdšia, ale používajú sa niektoré hlavné špecifikácie.

Než Galaxy Séria S sa všeobecne snaží byť vzdialenejšia ako predtým. východ Galaxy Aj keď je aktívny, nevadí mu úzke rámy. Prichádzajú s fyzickými gombíkmi. Pokiaľ ide o názov mobilného telefónu, neexistuje žiadna bezpečnosť, ale môže to tak byť Galaxy S9 Active alebo Samsung je tiež možné preskočiť Galaxy S10 aktívny.

Než Samsung Galaxy Aktívny robustný telefón s Androidom AT&T môžu využívať rôzne priemyselné odvetvia a agenti. Spustenie AT&T znamená, že ste v USA vítaní. Možno robustnú jednotku môže použiť polícia alebo hasičský zbor.

Možné bolo aj vydanie z augusta. Možno spoločnosť Samsung rýchlo pomenuje novú Galaxy S aktívny v prípade rozbalenia 7 Augusta, ale úprimne povedané, pochybujeme, že juhokórejský technický gigant bude o tomto modeli veľmi rozrušený. Spoločnosť AT&T nemá v úmysle predávať telefón verejnosti. Vaša práca so sieťou odozvy FirstNet je dosť dobrá pre pracovníkov, ktorí musia súčasne reagovať na núdzové situácie alebo iné dôležité problémy.

Začiatkom tohto mesiaca boli na FCC vidieť mobilné telefóny s číslom modelu SM-G889A. Mohli sme vidieť nasledujúce špecifikácie: obrazovka 5,2 palec, rozlíšenie 2540 x 1440, posledný operačný systém Android 8,1, Batéria Exynos 9610, 4500 mAh, selfie fotoaparát s rozlíšením 8 MP, 12 zadných spínačov, 2MP a snímač odtlačkov prstov vzadu.