Ďalší mobilný titul Bethesdy, Elder Scrolls: Blades, prešiel do systému Android na skorý prístup

Posledné, čo sme počuli o The Elder Scrolls: Blades bolo späť v novembri, keď bola hra oneskorená na prepustenie niekedy začiatkom roku 2019. Zdá sa, že konečne klesáme bližšie k oficiálnemu dátumu vydania (bez ohľadu na to, aké to môže byť) pre The Elder Scrolls: Čepele odišli naživo pre tých, ktorí boli pozvaní na prvú vlnu jej skorého prístupu.

Ak chcete sledovať hru, môžete si ju nainštalovať (aspoň v USA), ale budete hrať iba krátke demo, kým budete vyzvaní prihlásiť sa pomocou svojho účtu Bethesda. Ak ste sa ešte nezaregistrovali pre skorý prístup, na obrazovke vyššie vás uvítajú a nebudete môcť hru hrať. Takže ak ste nepožiadali o skorý prístup, môžete skúsiť urobiť jednu z nasledujúcich vĺn. Z popisu Obchodu Play je zrejmé, že sa môžete zaregistrovať v službe PlayBlades.

Teraz, keď fanúšikovia môžu skočiť na stránky The Elder Scrolls: Blades, nákupy v aplikácii v hre sa tiež začali zverejňovať. Viem, že jednou z najväčších obáv v súvislosti s týmto vydaním bolo to, ako by zarobilo peniaze, a bohužiaľ jeho rozpätia IAP dosahujú až 99,99 dolárov. Ďalej uvádzame niekoľko snímok obrazovky toho, čo sa ponúka, ktoré pozostáva hlavne zo sekundárnej meny a kufrov.

Ďalší mobilný titul Bethesdy, Elder Scrolls: Blades, prešiel do systému Android na skorý prístup 1 Ďalší mobilný titul Bethesdy, Elder Scrolls: Blades, prešiel do systému Android na skorý prístup 2 Ďalší mobilný titul Bethesdy, Elder Scrolls: Blades, prešiel do systému Android na skorý prístup 3

Nemôžem povedať, že je veľmi prekvapením, keď v aplikácii The Elder Scrolls: Blades videl toľko nákupov, čo ma zaujíma o skutočnom dôvode, prečo bola hra odložená minulý rok. Malo toto oneskorenie niečo spoločné s Bethesdou úplne odskrutkovaním prepustenia Fallout 76, alebo to bolo vlastne vývojové práce, ktoré bolo potrebné urobiť, aby sa hra stala prijateľným stavom pre globálne vydanie? Myslím, že nikdy nebudeme vedieť skutočnú odpoveď, aj keď určite môžem povedať, že sa cítim trochu sklamaný z cien IAP, ktoré sú v súčasnosti uvedené v hre. Prinajmenšom sa zdá, že som sa dostal k prvej vlne skorého prístupu, takže v najbližších dňoch môžete očakávať ďalšie podrobnosti s titulom.

Elder Scrolls: Blades

Elder Scrolls: Blades