Cytus II APK MOD 2 Plný odomknutý zadarmo 2,9,0

cytus2-mod-apkcytus II 2 Zadarmo APK cytus 2 plná verzia apk cytus 2 úplne odomknutý apkCYTUS 2 HRÁČOVÝ PRÍVESOK

Cytus 2, Nenechajte sa zamieňať s určitým „Cyrusom“, ktorý sa bude v obchode Android / iTunes neustále objavovať. Táto hra Rytmus Cytus od taiwanského nezávislého vývojára Rayarka bola prepustená v obchodoch Play a iTunes Store v januári 2012 za cenu neúprosného 2$. Producent Ming Yang vysvetlil, že cieľom hry bolo byť cenovo prístupný a rozsiahly kvalitný vstup do žánru, a chlapec to ukazuje! Teraz konečne okolo 2 mesiacov po svojom vydaní Cytus IOS 2 Úplný režim APK MOD je teraz k dispozícii aj v systéme Android. Cytus II APK v súčasnosti nie je zadarmo. IAP však slúžia na nákup ďalších skladieb z obchodu. Cytus 2 MOD APK sa čoskoro pridá so všetkými skladbami a hudbou odomknutými zadarmo.

Cytus II APK MOD 2 Úplné odomknutie zdarma na stiahnutie 2,9,0

Cytus obsahuje viac ako 100 skladieb, ktoré je možné prehrať 1 ktoré sa dodávajú so základným zakúpením softvéru na zariadeniach iOS alebo Android, a to aj v prípade verzie hry PSVita. – ktorá sa predávala za nezmyselne vyššiu cenu v porovnaní s bežnou verziou, napriek tomu, že je prakticky rovnaká, čo vás zaujíma, prečo si mysleli, že by ju niekto na prvom mieste obťažoval. bola prerušená na neurčito, hra nie je zďaleka rozšírená. Hra tiež v súčasnosti vlastní titul najviac stiahnutej hudobnej hry pre Android / iOS v dlhom zozname krajín vrátane Japonska, Kórey, Taiwanu, Hongkongu, Holandsko a Macao.

Teraz si môžete myslieť: „Rytmická hra Cytus 2 APK MOD so 100 hrateľnými skladbami pre 2$? Znie to sladko! Kde je úlovok? “ Existuje niečo také, ale to, či je to skutočne nevýhoda, závisí úplne od vášho vkusu. Vidíte, Cytus II APK MOD je veľmi zjednodušená hra, ktorá sa obmedzuje na medvedie náležitosti toho, čo je pre tento žáner potrebné. Na rozdiel od mnohých iných dobre známych rytmických hier nie sú pri hraní na pozadí pri výbere žiadne postavy, žiadne videá ani animácie, ktoré sa pri hraní nehrajú, a takmer žiadne úpravy.

V Cytus 2 MOD APK Otvoríte hru, vyberiete skladbu a srandu, ktorú hráte. Žiadne dlhé ponuky výberov, žiadne zoznamy skóre, žiadne modely znakov JRPG, ktoré by ste sa mohli obliecť do plaviek a morských rias. Iba vy, pieseň a rytmická mapa, sú jednoduché a jednoduché. Pre mnohých hráčov môže byť tento nedostatok rozmanitosti škodlivý. Pre mňa je to perfektný prístup pre hru pre iOS, pretože všetko toto odizolovanie znamená, že hra má veľmi krátke zaťaženie.

Cytus 2 APK MOD na stiahnutie zadarmo

Táto hra Cytus 2 MOD APK Full Unlocked je ideálny na absolvovanie nejakého času čakania v autobuse alebo na pobavenie sa v trojminútovej prestávke v práci, pretože väčšina skladieb je asi dve minúty dlhá a vyššie uvedené krátke časy načítania uľahčujú jednoduché naštartovanie hrať a hrať pár kôl, než sa vrátite do práce. Ako hra Smartphone, Cytus 2 APK MOD je založený výlučne na dotykovej obrazovke. Úlohou hráča – to je vy – je biť do noty, ktoré sa objavia na obrazovke v okamihu, keď cez neho prechádza „scanline“ – tiež známa ako táto vec, ak je to možné presne vtedy, keď je v strede poznámky.

Cytus 2 MOD APK je veľmi jednoduchá a intuitívna hra, ktorá nemusí ponúknuť výzvy na vysokej úrovni a prispôsobenie väčších, rozsiahlejších rytmických hier, ale rozhodne boduje prezentáciou, atmosférou a dosť úžasnou hudbou. Cytus II APK MOD 2 Úplné odomknutie zdarma na stiahnutie môže byť najlepšia hudobná hra vydaná nedávno.

Vyžaduje Android: 4,4 a hore

verzia: 2,9,0

MODE: OFFLINE

PLAY LINK: CYTUS 2

Odkazy na stiahnutie:
CYTUS 2 APK + DATA NA STIAHNUTIE ODKAZY

Nainštalujte súbor APK, umiestnite údaje do systému Android / obb / a Play. Potrebujete Modded Google Play + LP.

PRIPOJTE SA DO TELEGRAMU