Cydia Substrate dost├íva tretiu aktualiz├íciu na zlep┼íenie stability pri vysokom za┼ąa┼żen├ş pam├Ąte

Cydia Substrate dost├íva tretiu aktualiz├íciu na zlep┼íenie stability pri vysokom za┼ąa┼żen├ş pam├Ąte 1

Pou┼ż├şvatelia substr├ítu Cydia pravdepodobne zaznamenali v posledn├Żch d┼łoch zna─Źn├ę mno┼żstvo aktualiz├íci├ş pre tento konkr├ętny bal├şk. ─Äal┼íie dve aktualiz├ície pre substr├ít Cydia boli zaveden├ę v stredu ve─Źer a vo ┼ítvrtok r├íno, ale vzru┼íenie e┼íte neskon─Źilo. Saurik vydal ┼ítvrt├║ aktualiz├íciu na Cydia Substrate vo ┼ítvrtok popoludn├ş a ofici├ílne aktualizoval bal├şk 0,90,7104.

Substr├ít Cydia sa pou┼ż├şva na zlep┼íenie vstrekovania do v├Ązn├şc checkra1n a unc0ver pre zariadenia s pripojen├Żmi obvodmi A11. Cydia Substrate nikdy nedostala podporu pre sl├║chadl├í A12 a nov┼íie kv├┤li technick├Żm probl├ęmom; preto ka┼żd├ę z t├Żchto zariaden├ş, ktor├ę boli po┼íkoden├ę v d├┤sledku nespr├ívneho pou┼żitia, nahr├ídza vylep┼íen├ę vstrekovanie.

Ak va┼íe zariadenie pou┼ż├şva substr├ít Cydia Substr├ít na jemn├ę vstrekovanie, d├┤razne sa odpor├║─Źa t├íto tretia aktualiz├ícia, preto┼że obsahuje d├┤le┼żit├ę opravy ch├Żb. Tu je v├Ż┼łatok z opisu noviniek pre samotn├ęho Saurika:

Cydia substr├ít 0,9.7104 funguje okolo toho, ─Źo pova┼żujem za chybu Apple Machove notifika─Źn├ę API, ktor├ę zabr├ínili ─Źist├ęmu ÔÇ×re┼ítartuÔÇť substr├ítu po zabit├ş d├ęmona vyrovn├ívacej pam├Ąte cache (napr├şklad) kv├┤li tlaku v pam├Ąti. D├║fam, ┼że sa t├Żm vyrie┼íi hlavn├Ż probl├ęm so stabilitou v Substr├íte (─Źo je ├║primn├ę, ┼że som to vedel a┼ż do v─Źeraj┼íka: moje z├íkladn├ę zariadenie je bez v├Ązenia unc0ver, ale pou┼ż├şvam ho iba na pr├şstup k s├║borov├ęmu syst├ęmu SSH). ,

Pokia─ż je to mo┼żn├ę, t├íto aktualiz├ícia prid├íva stabilitu substr├ítu Cydia Substr├ít a opravuje chybu, ktor├í zabije bal├şk, ke─Ć je pre┼ąa┼żen├í pam├Ą┼ą s├║pravy. Pravdepodobne to nie je be┼żn├Ż probl├ęm, ale ak m├íte ve─ża opr├ív a n├şzku syst├ęmov├║ pam├Ą┼ą, ur─Źite nebude na ┼íkodu ma┼ą t├║to ─Ćal┼íiu obrann├║ l├şniu proti frustruj├║cej chybe.

Ak pou┼ż├şvate v├Ązensk├║ v├Ązbu checkra1n alebo unc0ver na kompatibilnom telef├│ne, najnov┼íiu verziu substr├ítu Cydia Substr├ít si m├┤┼żete stiahnu┼ą z ├║lo┼żiska Sam Bingner cez Cydia. Ak ├║tek z v├Ązenia pou┼ż├şva na v├Żmenu injekcie alebo libhooker, dne┼ín├ę spr├ívy sa net├Żkaj├║ v├ís a m├┤┼żete jednoducho ├şs┼ą z tohto pr├şspevku.

Aktualizovali ste najnov┼íiu verziu substr├ítu Cydia? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.