Cydia Substrate dostane ─Ćal┼íiu aktualiz├íciu men┼íej verzie 0,90,7106

Cydia Substrate dostane ─Ćal┼íiu aktualiz├íciu men┼íej verzie 0,90,7106 1

Menej ako 24 hod├şn po uvo─żnen├ş vedomej aktualiza─Źnej pam├Ąte Cydia Substrate vydal Saurik v utorok ─Ćal┼íiu aktualiz├íciu, ktor├í ofici├ílne aktualizovala bal├şk na verziu 0,90,7106.

Cituj├║c ofici├ílny popis tohto vydania, Cydia Substrate v0.9.7106 nie je pr├şli┼í ve─żk├í aktualiz├ícia, ale obsahuje nasleduj├║ce zmeny:

Cydia substr├ít 0,9.7106 prin├í┼ía nie─Źo, ─Źo som urobil 0,9.7105 (vykladanie naklada─Źa substr├ítov), ÔÇőÔÇő─Źo nebolo potrebn├ę na dosiahnutie mojich cie─żov pre t├║to verziu (zd├ílo sa v┼íak, ┼że je to dobr├ę rie┼íenie na pomoc s vyu┼ż├şvan├şm pam├Ąte), preto┼że, hoci som si dok├ízal, ┼że naklada─Ź nedok├í┼że ni─Ź urobi┼ą re├ílny. h├í─Źiky ÔÇ×odovzd├ívaj├║ sign├íly na SpringBoard (jeho stiahnutie aj tak preru┼íuje star├Ż mechanizmusÔÇ× bezpe─Źn├ęho re┼żimu ÔÇť, ┼że som nikdy nemal ─żud├ş, aby prestali myslie┼ą, bol dobr├Ż n├ípad).

Ako sa zd├í, Saurik sa jednoducho rozhodol vr├íti┼ą sp├Ą┼ą jednu zo zmien vykonan├Żch v predch├ídzaj├║cej aktualiz├ícii substr├ítu Cydia, preto┼że to nevyhnutne nepodporovalo jeho cie─ż zn├ş┼żenia vyu┼ż├şvania pam├Ąte.

Najnov┼íia verzia substr├ítu Cydia je k dispoz├şcii zadarmo prostredn├şctvom ├║lo┼żiska Sam Bingner. Je to ┼ítandardn├í met├│da injektovania ├║tek z v├Ązenia pre checkra1n a uprednost┼łovan├í met├│da nastavenia injekcie pre mnoho neautorizovan├Żch pou┼ż├şvate─żov. Zatia─ż ─Źo nov┼íie verzie ├║tek z v├Ązenia Un0ver pou┼ż├şvaj├║ n├íhradu na okam┼żit├ę ├║pravy, pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą upgradova┼ą na substr├ít Cydia Substrate, pokia─ż zariadenie nem├í ─Źip A12 alebo nov┼í├ş.

Ak pou┼ż├şvate in├Ż n├ístroj na ├║tek z v├Ązenia, ako s├║ n├ístroje poskytnut├ę t├şmom Electra, tento pr├şspevok nie je pre v├ís. Nevz┼ąahuje sa to ani na v├ís, ak uprednost┼łujete pri ├║tek z v├Ązenia inc0ver namiesto substr├ítu Cydia Substate. Pre ka┼żd├║ z nich.

Aj ke─Ć niektor├ę najnov┼íie aktualiz├ície Cydia Substrate zlep┼íuj├║ v├Żkon a podporu, je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że zah┼Ľ┼łaj├║ aj po─Źiato─Źn├║ podporu pre Applen v nasleduj├║com opera─Źnom syst├ęme iOS 14. IOS 14 e┼íte nebol prepusten├Ż, ale ak m├íte kompatibiln├ę zariadenie checkra1n, nebude to trva┼ą dlho pred spusten├şm syst├ęmu Windows Apple pre t├şm checkra1n prida┼ą ofici├ílnu podporu.

Aktualizovali ste sa na najnov┼íiu verziu substr├ítu Cydia? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.