Cycle Phone, všetko o novom kruhovom smartfóne, ktorý spôsobil rozruch …

cyklický telefón ces

Na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2020 boli vystavené produkty každého druhu a pre každý vkus. Niet pochýb o tom, že existujú niektoré, ktoré robia rozdiel a nie práve preto, aké silné môžu byť. Jasným príkladom toho je Cycle Phone, nový kruhový smartfón, ktorý vyvolal na CES rozruch.

Ako už názov napovedá, Cycle Phone je kruhový mobil. Spoločnosť tvrdí, že ide o a neobdĺžnikový telefón pre ľudí bez pravouhlého tvaru. Vďaka tejto dôležitej funkcii dokázal Cyrcle Phone počas CES 2020 ukradnúť všetky oči.

Toto je Cycle Phone

cyklický telefón

To je potrebné zdôrazniť všetky obrázky a fotografie terminálu sú stále nedokončené prototypy. Podobne slúžia na to, aby ukázali, aký bude nový Cyrcle Phone, keď sa dostane na trh.

Funkcie potvrdili Cycle Phone

  • Predná kamera 13 MP.
  • Dual SIM.
  • Rozšíriteľné úložisko s kartami SD.
  • Dva konektory pre slúchadlá 3.5 milimetrov.
  • Android 9.

Je zarážajúce, že tento mobil príde na trh s dvoma konektormi pre slúchadlá 3.5 milimetrov. Spoločnosť tvrdí, že mileniáli a generácia Z kupujú jack adaptéry s dvoma výstupmi na počúvanie hudby. Vďaka tomu sa rozhodli vytvoriť smartfón s dvoma nezávislými výstupmi, aby si každý pár priateľov mohol vychutnať hudbu s dvomi rôznymi slúchadlami z toho istého mobilu.

Christina Cyr, tvorkyňa produktu, definuje Cyrcle Phone ako alternatívne zariadenie, ktorým sa chcú odlíšiť od ostatných značiek. Sme vpredu terminál vyrobený z plastu s pozoruhodnou prednou kamerou navrchu. Bezpochyby má určitú podobnosť s typickými alarmami, ktoré niektoré potravinové reťazce upozorňujú, keď je objednávka pripravená.

dostupnosť cyklického telefónu

Cena a dostupnosť Cycle Phone

Dátum vydania tohto zaujímavého telefónu Cycle zatiaľ nebol odhalený. Vraj sa objaví na trhu v najbližších mesiacoch, ale budeme si musieť počkať na oficiálne oznámenie spoločnosti, aby sme to vedeli s istotou.

Na druhej strane, firma ubezpečuje, že cena telefónu Cycle bude najnižšia možná. Nepochybne to môže byť jediný spôsob, ako si získať popularitu na trhu smartphones Android.

a ty Čo si myslíte o telefóne Cycle Phone?

Zdroj | Cyklistický telefón

Related Articles

Back to top button