Cyberpunk 2077 Next-Gen verzia už čoskoro

Cyberpunk 2077

Vývojár CD Projekt Red je známy tým, že zdieľa dôveryhodné informácie o úniku z analýzy údajov pridaných do backendu databázy obchodu PlayStation Store, hoci to nepodporujú spoločnosti Microsoft a Sony. Twitter účet zdieľa titulný obrázok, ktorý vyzerá, akoby bol vytvorený pre novú generáciu verzie Cyberpunk 2077.

Podľa správ, ktoré priniesol GamesRadar, však PlayStation Game Size uviedla, že nová verzia hry by mohla prísť v polovici februára alebo začiatkom marca. Rovnako ako pri akýchkoľvek uniknutých informáciách, nie je možné si byť 100% istý presnosťou týchto uniknutých informácií, ale vzhľadom na to, že spoločnosť uviedla, že aktualizácia novej generácie hry bude pripravená začiatkom roku 2022, tento dátum dáva zmysel.

Keď bol Cyberpunk 2077 prvýkrát vydaný, bol obzvlášť populárny na PlayStation. 4 a konzoly Xbox One boli plné chýb a problémov s výkonom. To síce dosiahlo extrémne vysoké predajné čísla, no spôsobilo to, že na hru reagoval veľký segment hráčov a spôsobilo veľké sklamanie hráčom, ktorí na hru čakali roky. V skutočnosti spoločnosť Sony odstránila hru z obchodu PlayStation Store kvôli problematickému uvedeniu hry na trh a Microsoft dal právo vrátiť hru tým, ktorí si hru kúpili.

Cyberpunk 2077 Next-Gen verzia už čoskoro 2

Related Articles

Back to top button