Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Cyberpunk 2077: CD Projekt RED prináša oficiálne nástroje na podporu modov


CD Projekt RED nasadil na svoju stránku oficiálne nástroje na podporu modov na PC verzii Cyberpunk 2077
.

Za─Ź├şnaj├║ci modderi aj veter├íni sa preto bud├║ m├┤c┼ą skvele zabavi┼ą pri prisp├┤soben├ş si z├í┼żitku z Night City pod─ża svojich predst├ív.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:
Cyberpunk 2077: zatia─ż ─Źo ─Źakaj├║ na ─Ćal┼íie opravy, moderi u┼ż za─Źali pracova┼ą na PC

Ambici├│zny ┼żoldnier h─żad├í talentovan├ęho Charcudoca, aby vylep┼íil svoj chr├│m ┬╗

Bez toho, aby ─Źakali na toto gesto od CD Projekt RED, moderi u┼ż pracovali na vylep┼íen├ş ur─Źit├Żch prvkov PC verzie a prisp├┤soben├ş hern├ęho z├í┼żitku. Vyhnite sa tomu dvojit├Żm stla─Źen├şm kl├ívesu so ┼í├şpkou alebo inou kl├ívesou pridan├şm kl├ívesu na prech├ídzku.

Po str├ínke personaliz├ície z├í┼żitku bol po─Źas hry dostupn├Ż n├ístroj na vytv├íranie post├ív, ke─Ć mod pon├║kal poh─żad z poh─żadu tretej osoby.

Odteraz bude mo┼żn├ę pre v┼íetk├Żch nad┼íencov moddingu upravova┼ą do h─║bky Cyberpunk 2077. Na to, ─Źo komunita nad┼íencov v Night City urob├ş, si teda mus├şme p├ír dn├ş ─Źi t├Ż┼żd┼łov po─Źka┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:
Cyberpunk 2077: blokuj├║ca chyba zaveden├í v oprave 1.1ale do─Źasn├ę rie┼íenie od CD Projekt Red

CD Projekt RED sa zameriava na najnaliehavej┼íie z├íle┼żitosti

CD Projekt RED pokra─Źuje vo vyla─Ćovan├ş, ako sa len d├í Cyberpunk 2077, a to najm├Ą opravou mnoh├Żch ch├Żb, ktor├ę sa vyskytuj├║ najm├Ą vo verzi├ích konzoly. S n├íplas┼ąou sa urobil prv├Ż krok 1.1
, ktor├Ż v┼íak prin├í┼ía nieko─żko nepr├şjemn├Żch nov├Żch ch├Żb. n├íplas┼ą 1.2 v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch sa o─Źak├íva viac.

Kv├┤li t├Żmto mnoh├Żm probl├ęmom je ┼ít├║dio v s├║─Źasnosti pod pa─żbou dvoch s├║dnych sporov a kontrolou jeho pr├íce po─żsk├Żm org├ínom, pod hrozbou pok├║t, ak nebude uspokojiv├í. Spr├şstupnenie podpory modov pre ka┼żd├ęho na PC verzii by preto malo CD Projektu RED umo┼żni┼ą plne sa s├║stredi┼ą na to najnaliehavej┼íie.

Vlna bezplatn├Żch DLC p├┤vodne pl├ínovan├í na za─Źiatok roka bola tie┼ż odlo┼żen├í, aby sa ┼ít├║dio mohlo plne zaobera┼ą opravami ch├Żb. Aktualiz├ícia pre Xbox Series X | S a PS5 sa o─Źak├íva okolo jesene 2021.

zdroj: CD Projekt RED