CSS Hero Review: Prisp├┤sobenie t├ęmy WordPress je ─żahk├ę!

Pokia─ż ide o to, aby webov├í str├ínka vyzerala presne tak, ako chcete, samotn├Ż po─Źet t├ęm dostupn├Żch na WordPress je skuto─Źnou v├Żhodou! A ak tr├ívite dos┼ą ─Źasu v├Żskumom, n├íjdete pre svoj web perfektn├║ t├ęmu. Existuje v┼íak ┼íanca, ┼że aj ke─Ć sa pribl├ş┼żite k tomu, ─Źo chcete, pravdepodobne ste st├íle trochu odpojen├ş. M├┤┼że preddefinovan├í t├ęma skuto─Źne vyhovova┼ą potreb├ím jednotlivca a┼ż po T? …

─îo robi┼ą, ak ste na┼íli t├ęmu, ktor├í vyhovuje va┼íim potreb├ím, ale napriek tomu mus├şte urobi┼ą nejak├ę zmeny? Ma┼ą zru─Źnosti samozrejme nie je probl├ęm, m├┤┼żete ich v┼íak zmeni┼ą. ─îo ak v┼íak nem├íte istotu, ┼że zmen├şte potrebn├ę s├║bory?

Dnes chcem predstavi┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├Ż doplnok: CSS Hero, doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą mal├ę alebo relat├şvne ve─żk├ę vizu├ílne ├║pravy: bez toho, aby ste sa museli dotkn├║┼ą jedn├ęho riadku k├│du!

─îo je CSS Hero?

CSS Hero je doplnok na prisp├┤sobenie t├ęmy (pozri funkcie)

Zaber├í preto miesto podobn├ę doplnkom drag and drop pre tvorcu str├ínky. Ak v├ís v┼íak tvorcovia str├ínok povzbudzuj├║ k vytvoreniu vlastn├ęho rozlo┼żenia od nuly, m├┤┼żete pomocou CSS Hero prisp├┤sobi┼ą svoju existuj├║cu t├ęmu WordPress pod─ża svojich predst├ív.

T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete hra┼ą ako v├Żvoj├ír bez v┼íeobecn├Żch zru─Źnost├ş pre v├Żvoj├írov. Pou┼ż├şvajte t├ęmu WordPress profesion├ílne navrhnut├║ a vyvinut├║ odborn├şkmi, nie niek├Żm, kto sp├║┼í┼ąa n├íhodn├ę moduly a doplnky na vytv├íranie str├ínok a mal├ę zmeny pod─ża va┼íich potrieb.

─îl├ínky na webovej str├ínke nie s├║ zak├ízan├ę; m├┤┼żete si prisp├┤sobi┼ą ─Źoko─żvek a v┼íetko. CSS Hero prev├ídza va┼íe prisp├┤sobenia na spr├ívny k├│d CSS, ktor├Ż sa pou┼ż├şva v novom h├írku ┼ít├Żlov CSS (p├┤vodn├Ż h├írok ┼ít├Żlov sa zachov├í, aby sa predi┼ílo bud├║cim probl├ęmom).

CSS Hero tie┼ż pracuje s akouko─żvek t├ęmou WordPress. N├ízvy, ktor├ę boli d├┤kladne testovan├ę na kompatibilitu, bud├║ pomenovan├ę, zatia─ż ─Źo netestovan├ę t├ęmy zost├ívaj├║ kompatibiln├ę.

ceny

CSS Hero je cenovo dostupn├Ż pr├ęmiov├Ż doplnok. Odr├í┼żaj├║c va┼íu kompetenciu je cena rovnak├í ako pri najpopul├írnej┼í├şch doplnkoch Page Builder.

Z├íkladn├í licencia stoj├ş iba 29 dol├írov a umo┼ż┼łuje v├ím pr├şstup k ├║pln├ęmu doplnku CSS Hero (hoci ho m├┤┼żete pou┼żi┼ą iba na jednej webovej str├ínke).

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą CSS Hero na viacer├Żch webov├Żch str├ínkach, m├┤┼żete:

Ako si viete predstavi┼ą, licencia je zameran├í na kreat├şvne agent├║ry a profesion├ílnych v├Żvoj├írov. Licencia aj licencia zah┼Ľ┼łaj├║ aj pr├şstup k pr├ęmiov├ęmu doplnku Inspector Pro. Toto sa podrobnej┼íie venujeme nesk├┤r na tejto str├ínke.

V┼íetky tri licencie CSS Hero s├║ platn├ę jeden rok, poskytuj├║ pr├şstup k aktualiz├íci├ím a podpore na jeden rok a maj├║ 30-d┼łov├║ z├íruku vr├ítenia pe┼łaz├ş.

zav─Źas

Po zak├║pen├ş budete presmerovan├ş na ovl├ídac├ş panel CSS Hero. Odtia─ż m├íte pr├şstup k rozsiahlej dokument├ícii doplnkov, okrem p├┤sobivej CSS Hero Academy. Telocvi─Ź┼ła je pr├şjemn├Żm dotykom s radou in┼ítrukt├í┼żnych vide├ş pre za─Źiato─Źn├şkov, aby v├ím pomohla ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą v├í┼í nov├Ż doplnok (r├íd by som videl ─Ćal┼íie pokro─Źil├ę doplnky, ktor├ę nasleduj├║ tento pr├şklad).

Panel vykon├íva ─Ćal┼íiu d├┤le┼żit├║ funkciu: tu si stiahnete CSS Hero a, v z├ívislosti od ├║rovne licencie, doplnky Inspector Pro.

Ak chcete z├şska┼ą ├║pln├ę s├║bory na prihl├ísenie, prihl├íste sa na informa─Źn├Ż panel WordPress. Prejdite na >> a postupujte pod─ża pokynov na na─Ź├ştanie s├║borov ZIP doplnku a aktiv├íciu doplnku. Ak ste u┼ż nain┼ítalovali doplnok WordPress, viete v┼íetko.

In┼ítal├ícia CSS Hero v┼íak vy┼żaduje ─Ćal┼í├ş krok: overenie. Kliknite na modr├ę tla─Źidlo a pri registr├ícii jednej z va┼íich licenci├ş postupujte pod─ża pokynov. Zatia─ż je v┼íetko dobr├ę.

CSS Hero je teraz n├ístroj a ako tak├Ż sa edituje vpredu, kde m├┤┼żete vidie┼ą zmeny v re├ílnom ─Źase. Po otvoren├ş prednej ─Źasti str├ínky sa v pravom hornom rohu obrazovky zobraz├ş nov├í modr├í ikona. Kliknite sem, aby ste pou┼żili nov├Ż doplnok.

Ikona CSS Hero

Editor hrdinov CSS

Po kliknut├ş na modr├║ ikonu po─Źkajte nieko─żko sek├║nd, k├Żm sa aktivuje CSS Hero. Po aktiv├ícii doplnku m├┤┼żete za─Źa┼ą navrhova┼ą a prisp├┤sobova┼ą svoje webov├ę str├ínky.

Najprv kliknite na modr├║ ikonu v hornej ─Źasti prep├şna─Źa. Ak si nie ste ist├ş, ako postupova┼ą, doplnok poskytuje u┼żito─Źn├ę odkazy na v┼íetky z├íkladn├ę inform├ície. A┼ż budete pripraven├ş na ponor, m├┤┼żete za─Źa┼ą upravova┼ą a upravova┼ą v┼íetky prvky na svojej str├ínke.

Prejdite nadol na t├ęmu, ktor├║ chcete upravi┼ą, a kliknite na (za─Źnime relat├şvne jednoduchou ─Źas┼ąou obsahu, ako je to zn├ízornen├ę na obr├ízku ni┼ż┼íie). Po kliknut├ş CSS Hero blokuje va┼íu polo┼żku, aby ste ju mohli za─Źa┼ą prisp├┤sobova┼ą.

Cie─żov├Ż prvok hrdiny CSS

Aby bol proces ─Źo najjednoduch┼í├ş, pon├║ka CSS Hero zoznam mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia v z├ívislosti od typu vybranej polo┼żky. Po v├Żbere odseku m├┤┼żete zmeni┼ą p├şsma, pozadia a r├ím─Źeky a definova┼ą v├Żpl┼ł okolo textu.

Prvky sa daj├║ ─żahko upravova┼ą, preto┼że v┼íetko je ovl├ídan├ę pomocou li┼íty menu vpravo a zmeny s├║ zobrazen├ę v re├ílnom ─Źase. Najprv som sa rozhodol zamera┼ą sa na vlastnosti textu. Ak je vybrat├í t├íto mo┼żnos┼ą, CSS Hero zobraz├ş v┼íetky dostupn├ę mo┼żnosti textovej konfigur├ície vr├ítane:

 • P├şsmo: Vyberte si zo v┼íetk├Żch dostupn├Żch fontov od spolo─Źnosti Google
 • Farba p├şsma
 • ve─żkos┼ą p├şsma
 • hr├║bka p├şsma
 • zarovnanie textu
 • Transform├ícia textu: napr├şklad ve─żk├ę p├şsmen├í
 • Medzery medzi slovami
 • v├Ż┼íka riadku
 • Vykonajte po┼żadovan├ę zmeny a o p├ír sek├║nd nesk├┤r uvid├şte, ako sa text aplikuje.

  ┼át├Żl p├şsma CSS Hero

  Potom sa m├┤┼żete vr├íti┼ą sp├Ą┼ą a nastavi┼ą pozadie svojej sekcie. Aj tu pon├║ka CSS Hero pln├║ kontrolu. M├┤┼żete nahra┼ą vlastn├Ż obr├ízok, vybra┼ą farbu alebo nastavi┼ą prechod, ktor├Ż sa m├í zobrazi┼ą ako pozadie.

  Pozadie pozadia CSS Hero

  M├í tie┼ż rovnak├ę nastavenie okrajov s ├║plnou flexibilitou v ┼ít├Żle, ┼í├şrke a farbe r├ímu.

  Plne ┼ít├Żl hran├şc CSS

  Existuj├║ dokonca aj niektor├ę skvel├ę prednastaven├ę ┼ít├Żly, napr├şklad prep├şnanie textu na tla─Źidlo alebo zobrazenie hotov├ęho pozadia v r├┤znych chladn├Żch rozlo┼żeniach.

  ┼át├Żly CSM ReadyMade

  Ak nechcete pracova┼ą so zmenami v sekcii s├║─Źasne, m├┤┼żete tie┼ż vybra┼ą mo┼żnos┼ą, ktor├í zobrazuje v┼íetky mo┼żnosti prisp├┤sobenia na praktickej obrazovke.

  Vr├íti┼ą zmeny

  Ke─Ć vykon├íte zmeny v texte, aplik├ícia CSS Hero ich pou┼żije v ┼żivej verzii v├í┼ího webu. Nerobte si starosti s trval├Żmi zmenami: pred vykonan├şm zmien ich m├┤┼żete odstr├íni┼ą kliknut├şm na ne alebo stla─Źen├şm tla─Źidla.

  Av┼íak ani po zasiahnut├ş v├ís nezachytia nechcen├ę zmeny. Ak sa chcete vr├íti┼ą k origin├ílu, vr├í┼ąte sa na najvy┼í┼íiu ├║rove┼ł ponuky CSS Hero, prejdite na ─Źas┼ą a vyberte po┼żadovan├║ mo┼żnos┼ą.

  Je tie┼ż mo┼żn├ę resetova┼ą jednu polo┼żku na v├Żrobn├ę nastavenia: sta─Ź├ş klikn├║┼ą na polo┼żku, ktor├║ chcete obnovi┼ą, a potom klikn├║┼ą na mal├║ ikonu ÔÇ×ResetÔÇť napravo od ponuky. Stla─Źte Potvrdi┼ą a v├í┼í povstaleck├Ż prvok bude obnoven├Ż do svojej p├┤vodnej sl├ívy.

  Ako u┼ż bolo uveden├ę, v┼íetky nastavenia sa pou┼żij├║ na ┼íabl├│nu so ┼ít├Żlmi. V najhor┼íom pr├şpade je zachovan├í p├┤vodn├í ┼íabl├│na ┼ít├Żlov pre v├í┼í ─Źl├ínok. To znamen├í, ┼że bez oh─żadu na zmeny vykonan├ę v CSS Hero nie je mo┼żn├ę sp├┤sobi┼ą ┼żiadne dlhodob├ę ┼íkody. Ak zlyhaj├║ v┼íetky ostatn├ę nastavenia obnovenia, m├┤┼żete ─żahko obnovi┼ą predvolen├║ t├ęmu a spa┼ą.

  Upravte t├ęmu

  Jednou zo siln├Żch str├ínok CSS Hero je, ┼że m├┤┼żete upravova┼ą ─żubovo─żn├Ż prvok svojej str├ínky bez oh─żadu na to, ak├Ż ve─żk├Ż alebo mal├Ż je.

  Pri poh─żade na celkov├Ż obr├ízok m├┤┼żete na svojom webe upravi┼ą obr├ízok na pozad├ş, ┼ít├Żl bo─Źn├ęho panela a oblas┼ą p├Ąty.

  To sa dosahuje pomocou rovnak├ęho postupu, ak├Ż sme pou┼żili pri spracovan├ş na┼íej ─Źasti. Ukazuje v┼íak, ┼że CSS Hero je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na z├ísadn├ę zmeny estetiky v├í┼ího webu. Pozri obr├ízok ni┼ż┼íie, kde som zmenil pozadie m├┤jho bo─Źn├ęho panela, zmenil ┼ít├Żly hlavi─Źky miniaplik├ície a prekonfiguroval oblas┼ą. Tu je z├íkladn├Ż obr├ízok:

  Hrdina CSS pred sn├şmkou ÔÇőÔÇőobrazovky

  A tu je moja ├║prava: Nie som dizajn├ęr, prip├║┼í┼ąam, ale trvalo len p├ír sek├║nd.

  CSS Hero After sn├şmka obrazovky

  M├┤┼żete si tie┼ż prisp├┤sobi┼ą t├ęmy mal├ęho obsahu, ako s├║ obr├ízky, farby odkazov a ┼ít├Żly zoznamu. ┼át├Żly zoznamu s├║ obzvl├í┼í┼ą zauj├şmav├ę, preto┼że si m├┤┼żete vybra┼ą vlastn├ę gule v zodpovedaj├║cej ─Źasti. Podporuje sa ┼íes┼ą prefabrikovan├Żch zna─Źiek, vr├ítane ┼ítvorcov, desatinn├Żch miest a r├şmskych ─Ź├şslic. M├┤┼żete tie┼ż nahra┼ą svoje vlastn├ę ikony, aby ste z├şskali viac prisp├┤soben├Ż vzh─żad. Pozn├ímka z├şskate.

  D├║fam, ┼że v├ím to poskytne predstavu o tom, ako ovl├ída┼ą dizajn svojich webov├Żch str├ínok. Va┼ía t├ęma WordPress je z├íkladom, ale v─Ćaka CSS Hero si m├┤┼żete v┼íetky pixely na svojom webe prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich predst├ív bez toho, aby ste sa dotkli riadku k├│du.

  Viac funkci├ş

  CSS Hero m├í ─Ćal┼íie zauj├şmav├ę vlastnosti, na ktor├ę by som chcel upozorni┼ą.

  Prv├Ż je tento. S rast├║cim zameran├şm na responz├şvny dizajn je d├┤le┼żit├ę, aby va┼íe webov├ę str├ínky bez probl├ęmov fungovali na zariadeniach v┼íetk├Żch tvarov a ve─żkost├ş. CSS Hero m├í intern├║ funkciu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą va┼íe webov├ę str├ínky v po─Ź├şta─Źoch, tabletoch a mobiln├Żch zariadeniach.

  Na paneli n├ístrojov jednoducho vyberte po┼żadovan├ę zobrazenie (to je druh├í mo┼żnos┼ą) a nechajte CSS Hero zmeni┼ą ve─żkos┼ą obrazovky na zodpovedaj├║cu ve─żkos┼ą. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako otestova┼ą zmeny vykonan├ę na men┼í├şch zariadeniach.

  Obrazovka tabletu CSS Hero

  ─Äalej m├íme d├┤le┼żit├║ funkciu. V┼żdy, ke─Ć stla─Ź├şte tla─Źidlo, CSS Hero ulo┼ż├ş sn├şmku va┼íej webovej str├ínky. Tieto sn├şmky je mo┼żn├ę prezera┼ą a obnovova┼ą stla─Źen├şm jedin├ęho tla─Źidla, ─Źo znamen├í, ┼że va┼ía tvrd├í pr├íca sa nikdy nestr├íca. M├┤┼żete ├şs┼ą tam a sp├Ą┼ą v ─Źase.

  Nakoniec m├íme v sekcii T├íto mo┼żnos┼ą k dispoz├şcii mo┼żnos┼ą exportova┼ą svoje upraven├ę CSS na pou┼żitie inde alebo ich jednoducho na─Ź├şta┼ą na obrazovku a skontrolova┼ą vykonan├ę zmeny (jeden z najlep┼í├şch sp├┤sobov, ako sa nau─Źi┼ą CSS).

  Doplnok Inspector Pro

  T├ş z v├ís, ktor├ş aktualizovali svoje pl├íny alebo zahrnuli do va┼íej licencie doplnok CSS Hero Inspector Pro.

  In┼ípektor Pro bol vyhl├ísen├Ż v m├íji 2015 a ned├ívno bol uveden├Ż na trh beta verziu. Je ur─Źen├Ż pre pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov CSS. Aj ke─Ć je CSS Hero n├ístrojom, ktor├Ż nevy┼żaduje znalos┼ą CSS, Inspector Pro je ur─Źen├Ż pre ka┼żd├ęho, kto chce prisp├┤sobi┼ą svoje webov├ę str├ínky priamym prisp├┤soben├şm CSS.

  Inspector Pro zobrazuje CSS pre va┼íe t├ęmu po─Źas ┼żiv├ęho n├íh─żadu. Tento k├│d m├┤┼żete upravi┼ą pod─ża v├í┼ího ┼żelania a zobrazia sa va┼íe zmeny. T├Żm, ┼że budete m├┤c┼ą priamo upravova┼ą CSS, z├şskate pomocou tohto doplnku pln├║ kontrolu nad svojimi nastaveniami v jednotliv├Żch pixloch.

  CSS Hero Inspector Pro

  In┼ípektor Pro v┼íak pon├║ka aj nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, aby ste nikdy neboli sami. Pomocou u┼żito─Źnej funkcie vyh─żad├ívania m├┤┼żete napr├şklad prejs┼ą na konkr├ętny riadok alebo zak├íza┼ą ur─Źit├ę riadky textu, aby sa nezmenili prekr├Żvaj├║ce sa prvky.

  Ak prep├ş┼íete svoj CSS od nuly, tento doplnok sa v├ím bude p├í─Źi┼ą, preto┼że u┼ż nemus├şte prep├şna┼ą z jedn├ęho okna do druh├ęho; m├┤┼żete vykona┼ą a zobrazi┼ą v┼íetky svoje zmeny na jednej obrazovke. Prakticky!

  Podpora pre CSS Hero

  Od chv├şle, ke─Ć sa prihl├ísite na panel CSS Hero, m├┤┼żete vidie┼ą, ako sa v├Żvoj├íri sna┼żia pom├┤c┼ą v├ím ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą v├í┼í doplnok.

  U┼ż som spomenul rozsiahlu dokument├íciu a CSS Hero Academy (akad├ęmia je st├íle v plienkach, ale existuj├║ konkr├ętne pl├íny na jej ─Ćal┼íie roz┼íirovanie).

  Tieto dve sekcie s├║ neuverite─żne komplexn├ę a akad├ęmia obsahuje u┼żito─Źn├ę in┼ítrukt├í┼żne vide├í. CSS Hero sa na prv├Ż poh─żad zd├í ┼ąa┼żk├ę, tak┼że tieto kr├ítke videon├ívody boli u┼żito─Źn├ę pri h─żadan├ş mojich n├┤h. Doplnok teda vyzeral pomerne jednoducho.

  Akad├ęmia hrdinov CSS

  K dispoz├şcii je tie┼ż roz┼í├şren├í sekcia dokument├ície zn├íma ako. Toto je pre v├Żvoj├írov doplnkov / t├ęm, ktor├ş podnikn├║ potrebn├ę kroky, aby zabezpe─Źili, ┼że ich produkty s├║ plne kompatibiln├ę s CSS Hero, ─Źo znamen├í H. pripraven├Ż by┼ą hrdinami.

  Existuje aj podporn├ę f├│rum pre t├Żch, ktor├ş napriek podrobnej dokument├ícii st├íle nedok├í┼żu vyrie┼íi┼ą svoje probl├ęmy. Podporn├Ż person├íl CSS Hero je zvy─Źajne k dispoz├şcii na zodpovedanie ot├ízok v priebehu nieko─żk├Żch hod├şn. Licencia v├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup na f├│rum a t├şm podpory na jeden rok.

  F├│rum podpory CSS

  Celkovo CSS Hero nezodpoved├í za va┼íe podporn├ę ├║silie. Zaznamenan├ę a vopred zaznamenan├ę pr├şru─Źky s├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę a s├║ distribuovan├ę po celej pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti, kde je najpravdepodobnej┼íia.

  Ke─Ć sa doplnky WordPress stan├║ sofistikovanej┼í├şmi, chcem, aby viac v├Żvoj├írov nasledovalo pr├şklad CSS Hero a okam┼żite pon├║klo v├Ą─Ź┼íiu podporu, aby sa nesk├║sen├ş pou┼ż├şvatelia nikdy nec├ştili mimo dosahu.

  Posledn├ę my┼ílienky

  Celkovo som bol na CSS Hero ve─żmi ohromen├Ż. S neobmedzen├Żm potenci├ílom prisp├┤sobenia mohol tento doplnok ─żahko by┼ą ohromuj├║ci. Av┼íak v─Ćaka inteligentn├ęmu a intuit├şvnemu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu rozhraniu (a u┼żito─Źn├Żm v├Żukov├Żm programom) bolo jednoduch├ę pou┼ż├şva┼ą ho v┼żdy.

  Mo┼żnosti prisp├┤sobenia s├║ nekone─Źn├ę a umo┼ż┼łuj├║ v├ím zmeni┼ą t├ęmu ak├Żmko─żvek mo┼żn├Żm sp├┤sobom. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete vytvori┼ą nieko─żko vynikaj├║cich a origin├ílnych n├ívrhov, ktor├ę vyu┼ż├şvaj├║ z├íklady t├ęmy a v┼íetko, bez toho, aby ste si k├│dom zne─Źistili ruky.

  CSS Hero v┼íak nie je ur─Źen├Ż pre hobby program├ítorov. Inspector Pro je zauj├şmav├Ż n├ístroj pre sk├║sen├Żch v├Żvoj├írov, ktor├ş chc├║ vytvori┼ą webov├║ str├ínku od za─Źiatku.

  Doplnok v├ím umo┼ż┼łuje ├║plne vytvori┼ą webov├║ str├ínku od nuly a sledova┼ą, ako sa va┼íe v├Żtvory o┼ż├şvaj├║ line po riadku. Je v┼íak realistickej┼íie zjednodu┼íi┼ą dohady, prisp├┤sobi┼ą t├ęmy a u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu v├Żvoj├írom pracuj├║cim s klientom.

  Celkovo je CSS Hero vynikaj├║cim doplnkom, ktor├Ż by sa mal skuto─Źne p├í─Źi┼ą pou┼ż├şvate─żom WordPressu na v┼íetk├Żch ├║rovniach. Ak ste to e┼íte neurobili, vysk├║┼íajte to!

  (Zlep┼íenie – 16. marca – CSS Hero n├ím l├ískavo poskytla ┼ípeci├ílnu ponuku, preto┼że som p├şsal tento pr├şspevok Z─żavov├Ż kup├│nov├Ż k├│d Autorizujte ─Źitate─żov WinningWP na 40% z─żava – Pozri potvrdenie).