Crysis tento rok v lete predstavil SSDO, SVOGI a Ray Tracing & HD Textures

Crytek vydal tlačovú správu pre Crysis Remastered a odhalil, že bude vydaný v lete 2020. Tím navyše odhalil niektoré nové technické podrobnosti o ňom, ako aj niektoré nové vizuálne vylepšenia.

Ako sa uvádza v tlačovej správe, Crysis Remastered sa zameria na kampaň jedného hráča pre jedného hráča. Bude obsahovať materiály vysokej kvality a vylepšený technický pôvod, ochranu proti vinutiu, SSDO, SVOGI a modernú hĺbku poľa. Okrem toho bude obsahovať nové nastavenia osvetlenia, rozmazanie pohybu a mapovanie blokovania krajiny, ako aj nové efekty častíc.

Viac bonusov, ako sú volumetrická hmla, svetelné stožiare, sledovanie lúčov založených na softvéri a odrazy priestoru na obrazovke, tiež poskytnú hre skvelú vizuálnu aktualizáciu.

Bohužiaľ, Crytek neodhalil technológiu sledovania lúčov, ktorú budete používať. Myslím, že tím ho použije na úvahy o hre.

Crytek Avni Yerli CEO povedal:

"Sme nadšení, že môžeme znova pracovať na franšíze Crysis a priniesť všetkým fanúšikom Crysis symbolickú verziu, ktorá si zaslúži svoju vášeň pre hru. Je to vynikajúca príležitosť, aby sme mohli Crysis priviesť späť na existujúce počítače a konzoly – dokonca aj Nintendo Switch! – aby celá nová generácia hráčov mohla zažiť vzrušenie z bitky v Nanosuite. ““

Zostaňte naladení na ďalšie!

CrysisCrytek