Crucible Fatal Error pri prihlásení do hry: Existuje oprava?

Crucible Fatal Error pri prihlásení do hry: Existuje oprava? 1

V tejto príručke sa pri prihlásení do hry skontrolujeme, či existuje opravárska chyba Crucible Fatal Error. Jedná sa o akčnú strieľačku PVP, ktorá v posledných rokoch zaznamenala pomerne nezvyčajný nárast. Úlohy a misie sú veľmi vzrušujúce a ponúkajú absolútne pohlcujúci herný zážitok pre všetkých používateľov. Väčšina akcií v hre závisí od možností, ktoré urobíte v priebehu hry. Na ďalšie zvýšenie hypofaktoru ponúka niektoré veľmi zaujímavé DLC a rozširujúce balíčky, ktoré ponúkajú pre každého niečo nové.

Ale tu je tá vec. Túto hru ste si mohli užiť iba vtedy, ak ste sa k nej mohli najskôr prihlásiť. Ale z jeho pohľadu sa zdá, že sa nič nedeje práve teraz. Mnoho používateľov na mnohých online fórach sa pri prihlásení do Crucible stretáva so závažnou chybou. Prečo sa však táto otázka vyskytuje na prvom mieste? A čo je dôležitejšie, čo možno urobiť v tomto ohľade na vyriešenie problému? Pozrime sa na to.

Crucible Fatal Error pri prihlásení do hry: Existuje oprava?

Stačí len online vyhľadávanie, aby ste poznali rozsah tejto otázky. Nespočet používateľov vyjadrilo svoju nespokojnosť s uvedenými problémami, ktoré túto hru rušia. Nižšie je len jedno z mnohých vlákien Reddit, kde sa používateľ zmieni o závažnej chybe v kelímku.

FATAL ERROR, LOGIN_TIMEOUT z PlayCrucible

Táto chyba sa okrem toho netýka iba jednej alebo dvoch oblastí. Z USA do Brazílie sa zdá, že chyba má skutočný názor!

Závažné chybové pripojenie z PlayCrucible

Čo je príčinou tejto chyby? S vaším koncom nie je nič zlé. Nejde o poruchu spôsobenú počítačom alebo pripojením na internet. Vec je, že niečo nie je v poriadku zo servera, a tak hra nemôže nadviazať úspešné pripojenie. V dôsledku toho ste vítaní touto smrtiacou chybou.

Existujú nejaké oficiálne formulácie k tej istej veci? Existujú, existujú, ale nespomínajú žiadnu opravu. Vývojári informovali prostredníctvom svojich úradné Twitter channel že sú si vedomí problému a snažia sa ho čo najskôr napraviť.

Zdá sa však, že medzi tmavými mrakmi je strieborná podšívka. Podľa najnovšieho vývoja informovali, že chyba bola opravená, aspoň v prípade severoamerického regiónu. V ostatných regiónoch práca stále pokračuje.

Akékoľvek ďalšie opravy?

Čo teda môžete urobiť, kým sa chyba neodstráni? Ukazuje sa, že existuje celkom pekný trik, ktorý môže fungovať. Nehovoríme, že vám to poskytne percento úspechu, ani to nie je oficiálna oprava. Niektorým používateľom sa však podarilo problém vyriešiť pomocou funkcie Fatal Error v kelímku tak, že ich synchronizoval Windows clock. Aj keď to môže znieť trochu divne, stále sa tento jednoduchý vyladenie podarilo vyriešiť problém pre mnohých používateľov, ako ukazuje pár z reddit nite. Takže choďte do toho a skúste túto metódu, ak to funguje, dobre a dobre. Inak môžete počkať, kým to vývojári nedokážu opraviť

záver

To bolo všetko z tejto príručky o problémoch so závažnými chybami v kelímku, ktorá bráni hráčom prihlásiť sa do hry. Ako už bolo spomenuté, všetko je zo servera a teraz nemôžete robiť nič, okrem hrania čakajúcej hry. V tejto poznámke nezabudnite skontrolovať oficiálneho hráča hry Twitter spravovať. Keď bude chyba odstránená, zverejňujú pravidelné aktualizácie. Medzitým môžete prejsť do našich tipov a trikov pre iPhone, tipov a trikov pre PC a tipov a trikov pre Android a zoznámiť sa s niečím novým.