Crowdfundovan├í bat├ęria SuperTank s─żubuje 100 W v├Żstup prostredn├şctvom USB typu C

Viem, ┼że sa zvy─Źajne vyh├Żbame zakr├Żvaniu v├Żrobkov Kickstarter, ale raz za ─Źas dostane jeden v├Żrobok tak├║ ─Źist├║ alebo mal├║ bato┼żinu, ako vyzer├í. Tentoraz je to SuperTank, mierne smie┼íne meno pre trochu smie┼ínu bat├ęriu / prenosn├║ nab├şja─Źku / elektrick├║ banku / ─Źoko─żvek. Monstr├│znos┼ą, ktor├║ vid├şte vy┼í┼íie, p─żutuje celkom smie┼ínych 138 W, z toho a┼ż 100 W nad iba Port USB typu C. Cel├í t├íto sila je tie┼ż dos┼ą lacn├í a m├í cenu ÔÇ×Early BirdÔÇť vo v├Ż┼íke 89 dol├írov.

Okrem takmer ├║rovne v├Żkonu – v├Żrazne nad ┼ítandardom 15-45W, na ktor├Ż sa pozer├íte Amazon – bat├ęria m├í kombin├íciu typick├Żch a jedine─Źn├Żch funkci├ş, ako je kapacita FAA-OK 27 000 mAh, nepretr┼żit├ę nab├şjanie, ┼ípeci├ílny prenosn├Ż re┼żim s n├şzkou spotrebou energie a LED displej pre zost├ívaj├║cu kapacitu.

Crowdfundovan├í bat├ęria SuperTank s─żubuje 100 W v├Żstup prostredn├şctvom USB typu C 1

Celkovo ┼ítyri porty – 2x USB Type-C a 2x USB Type-A – v┼íetky ┼żiv├ę na jednej hrane (objekt├şvne najlep┼íia konfigur├ícia). V├Żstupn├ę ├║rovne pre ka┼żd├║ z nich s├║ zmie┼ían├ę a samotn├í bat├ęria sa nab├şja aj cez USB Type-C a┼ż do 100 W. A aj ke─Ć to m├┤┼że vidie┼ą ako kov (bato┼żina) je bat├ęria bohu┼żia─ż uzavret├í iba v plastovom kompozite.

V ─Źase p├şsania tohto projektu u┼ż projekt zdvojn├ísobil svoj cie─ż v pr├şpade Kickstarteru, ale asi polovica z 89 dol├írov Early Bird jednotiek je pre─Ź, pri─Źom cena je nastaven├í na zv├Ż┼íenie na 99 dol├írov, ke─Ć sa tak stane, a samozrejme 149 dol├írov po ukon─Źen├ş Kickstarteru. K dispoz├şcii je tie┼ż mo┼żnos┼ą vyzbiera┼ą stacion├írnu nab├şjaciu stanicu s v├Żkonom 100 W / 136 W za ─Ćal┼í├şch 59 – 69 USD, ak ju potrebujete so zdrojom vysokej energie.

V bud├║cnosti by sme tie┼ż mohli dosta┼ą bat├ęriu prostredn├şctvom n├í┼ího vysoko kvantifikovan├ęho spektra recenzi├ş, tak┼że ak sa v├ím nep├í─Źi Kickstarter – ktor├Ż ├║primne po viacn├ísobnom sp├ílen├ş – m├┤┼żete po─Źka┼ą a uvid├şte, ─Źo si o ┼łom osobne mysl├şme. nesk├┤r. Na papieri to znie celkom dobre, ale ┼ípecifik├ície s├║ ─Źasto iba polovicou pr├şbehu, pokia─ż ide o tak├ęto veci.

Sk├║ste postupova┼ą