Crazy Taxi hity Android za $5

Pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android si teraz m├┤┼żu do svojich zariaden├ş stiahnu┼ą hru Crazy Taxi od Open-World Dreamcast. Hra, ktor├í bola vydan├í pre iOS v okt├│bri minul├ęho roku, teraz stoj├ş $5 dol├írov na Google Play Store.

Crazy Taxi je fantastick├í hra, v ktorej m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą cestuj├║cich a dopravi┼ą ich na miesto ur─Źenia. Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny be┼żn├Żch taxik├írov v├ím v┼íak nez├íle┼ż├ş na bezpe─Źnosti ani pohodl├ş va┼íich cestuj├║cich. Va┼í├şm jedin├Żm cie─żom je dosiahnu┼ą cie─ż ─Źo najr├Żchlej┼íie a absolvova┼ą to─żko kaskad├ęrskych k├║skov, ko─żko len m├┤┼żete, vr├ítane skratiek, obrovsk├Żch skokov a prekro─Źenia r├Żchlosti. Ak cestu nedokon─Ź├şte v─Źas, jednoducho nedostanete zaplaten├ę.

Android verzia hry Crazy Taxi pon├║ka remastrovan├║ verziu n├ízvu Dreamcast z roku 2000 s p├┤vodnou hudbou vr├ítane Bad Religion a Offspring. Ak sa v├ím v┼íak hudba nep├í─Źi, aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş pou┼żi┼ą ak├ęko─żvek ob─ż├║ben├ę skladby, ktor├ę m├íte ulo┼żen├ę vo svojom zariaden├ş.

Hr├í─Źi si m├┤┼żu vybera┼ą 3, 5alebo 10 -min├║tov├ę sedenia. V jednomin├║tovom ark├ídovom re┼żime sa hr├í─Źi pok├║sia pred─║┼żi┼ą svoje rel├ície nahromaden├şm bonusov za r├Żchlos┼ą. Hra sa dobre hr├í na zariadeniach s Androidom pomocou dotykov├Żch alebo naklonen├Żch ovl├ída─Źov. S ovl├ída─Źom v┼íak m├┤┼żete hru vylep┼íi┼ą z├í┼żitkom z konzoly.

V minulosti mohli pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android hra┼ą iba hru Crazy Taxi prostredn├şctvom semi-klonov, ako napr├şklad ÔÇ×Crazy Taxi HD Zadarmo ‘a’Taxi sa zbl├íznilo.

Aj ke─Ć k aplik├ícii m├íte moment├ílne pr├şstup iba prostredn├şctvom Obchodu Play, je napl├ínovan├ę, ┼że bude k dispoz├şcii na Amazon Obchod s aplik├íciami a Samsung Apps o nieko─żko dn├ş nesk├┤r v priebehu t├Ż┼żd┼ła.

Prostredn├şctvom GameSpot