Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

COVID-19 privádza ľudí k online pitným večierkom

COVID-19 privádza ľudí k online pitným večierkom 1

Bol to prekrásny týždeň správ o globálnej infekčnej chorobe a zdá sa, že čoskoro príde viac. Takže, zatiaľ čo sme stále spolu v tomto preťaženom davu obvodov nazývanom internet a zatiaľ čo mám stále svoju prácu, porozprávajme sa o niektorých ľuďoch, ktorí sa zišli v konferenčnej miestnosti Zoom, aby vypili a pochválili.

Jednou z krajín, ktorá bojovala s uzavretím nového koronavírusu, je Japonsko. Rovnako ako všade inde, hromadné zhromaždenia boli zrušené alebo odložené, sú zavedené ďalšie hygienické opatrenia a od jednotlivcov sa požaduje, aby podnikli mimoriadne opatrenia v rámci osobnej hygieny. Pre mnohých to znamená pracovať z domu a ísť von. Spoločnosti sa nakláňajú na videokonferenčných klientov, ako sú Stretnutia hangout alebo Zoom, na usporiadanie stretnutí, ale rastie trend ich používania na usporiadanie online pitných večierkov.

COVID-19 privádza ľudí k online pitným večierkom 2

Obrázok: Asahi Shimbun

Reportérka Asahi Shimbun dohnala skupinu ôsmich žien pracujúcich z domu, keď sa zhromažďovali okolo svojich webových kamier na nápoje na jednu hodinu. Ayumi Nonaka, webový dizajnér, hostila hostiteľa niekoľkých strán od začiatku vypuknutia choroby COVID-19. Bola spolu doma v domácnosti 3 a napísal o tom, ako boli ovplyvnené jej rutiny okolo cvičenia a jej deti. Keďže ďalšie pracovné mamičky začali uverejňovať komentáre, rozhodla sa využiť konferenčný klient svojej spoločnosti na účely spojenia s ľuďmi, ako je ona.

Na počesť Ayumi a ďalších ľudí, ktorí pravdepodobne budú piť cez FaceTime alebo WhatsApp alebo dokonca budú sledovať živé vysielanie ASMR, hranie hier alebo mukbangov na budúci … akokoľvek to bude dlho, privádzame späť políciu Android Podcast len ​​na jednu noc, začínajúci na 5 popoludnie. PDT na twitch.tv/androidpolice. Áno, budeme piť a budeme mať hostí, ktorí prinesú aj nápoje. Buď tam.

Pite zodpovedne.