(COVID-19) NVIDIA sľubuje viac ako opakovanie!

Aj keď máme veľmi dobrých ľudí, ktorí sa boja straty zamestnania, alebo už boli prepustení … je veľmi zaujímavé vidieť jedného z gigantov priemyslu, ktorí tvrdia, že COVID-19 spoločnosť „neopustí“! Hovoríme o spoločnosti NVIDIA, ktorá práve poslala všetkým zamestnancom list s cieľom zabezpečiť, aby boli pracovné miesta zaručené, a aby gigant grafickej karty pokračoval s niekoľkými zvýšeniami miezd s cieľom zvýšiť morálku tímu. A podporovať ich rodiny.

(COVID-19) NVIDIA sľubuje viac ako opakovanie!Generálny riaditeľ spoločnosti NVIDIA Jen Hsun Huang preto zdôraznil, že je mimoriadne dôležité, aby tím 13 775 zamestnancov zostal v bezpečnom dome. Neexistuje, samozrejme, žiadny dôvod na obavy a vaša práca na vás bude čakať, keď to všetko skončí. (Rastúci strach v tomto odvetví sa NVIDIA rozhodol „zabiť“ skoro.) Prečítajte si však, čo povedal generálny riaditeľ:

„Okamžite som dostal otázky o tom, aký druh prepúšťania. Odpovedal som na číslo kola! Plánujem stávkovanie. Urýchľujeme niekoľko typov zvyšovania platov, aby sme vám dali peniaze do rúk. V najbližších mesiacoch môžeme dať do rúk našich rodín desiatky miliónov dolárov.“

Kam chodí NVIDIA k peniazom? Simple!

Je to jednoznačne spôsob, ako žiť v brutálnom priemysle! Faktom je, že NVIDIA má vynikajúci čas vďaka COVID-19.

Svet počítačov nakoniec prechádza obrovskou fázou vyhľadávania, najmä vo svete prenosných počítačov a vo svete počítačových hier. Keď teda usúdime, že spoločnosť NVIDIA má silnú prítomnosť v notebookoch aj v notebookoch zameraných na výkon, je ľahké vidieť, že pre spoločnosť sú veci veľmi dobré. To nespomína výhody, ktoré má na trhu s grafickými kartami.

Nakoniec, čím viac používateľov vstupuje do sveta Steam, Epic Games, atď … NVIDIA môže vyhrať iba. Ak neviete, najlepším spôsobom, ako sa stýkať s priateľmi v tomto izolovanom svete, je zabiť pár noobov v online hazardných hrách.


Čo si o tom navyše myslíte? Podeľte sa o svoj názor v komentároch nižšie. Medzitým urobte Leak obľúbeným v službe Google News a nenechajte si ujsť žiadne správy od nás.

Páči sa vám únik? Sme na vás závislí! Sledujte nás v službe Google News. Kliknite sem a potom kliknite na Pokračovať. Ďakujem!

Prečítajte si tiež

Alebo si pozrite viac správ o zariadení

Nasledujte nás Facebook, Twitter, Instagram! Chceš sa s nami porozprávať? Poslať e-mail na (chránený e-mailom)

Keďže som bol veľmi mladý, začal som sa zaujímať o počítače a technológiu všeobecne a svoj prvý počítač som mal vo veku 10 rokov a v 15 rokoch som si zostavil svoj prvý horoskop, pretože som sa nikdy nezastavil. Bez ohľadu na túto technológiu som v prednej rade, aby som sa dozvedel viac.