Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

COVID-19: Microsoft ruší IoT v akcii v Melbourne

Spoločnosť Microsoft zrušila svoju konferenciu IoT v akcii v Melbourne kvôli novému prepuknutiu koronavírusu.

Niekoľko zákazníkov a partnerov odstúpilo od udalosti, ktorá začala svoju cestu v roku 2017 zo San Jose.

„Po úzkej konzultácii s našimi partnermi a komunitou sme sa v marci rozhodli urobiť ťažké rozhodnutie o zrušení akcie IoT v akcii Melbourne 5, 2020, “spoločnosť Microsoft informovala účastníkov e-mailom.

Táto udalosť bola zameraná na budovanie nových skúseností s internetom vecí a rýchlu inováciu prostredníctvom inteligentnej výhody, píše ARN.

Austrália v pondelok oznámila prvú smrť krajiny v dôsledku COVID-19. Austrália doteraz oznámila 26 potvrdených prípadov koronavírusu.

Došlo kaskádovitému zrušeniu technologických konferencií, počnúc mobilným svetovým kongresom (MWC) 2020 v Barcelone, po ktorom nasledovali GDC a FacebookKonferencia F8.

„Ďakujem vám za pokračujúcu podporu internetu vecí v akcii a čoskoro budeme v kontakte s podrobnosťami o nadchádzajúcich udalostiach,“ uviedol Microsoft.

V polovici februára spoločnosť Cisco zrušila svoju vlajkovú loď Cisco Live v Melbourne a neskôr v mesiaci spoločnosť Salesforce zrušila svoju fyzickú regionálnu svetovú prehliadku v Sydney.

Infikovalo sa viac ako 87 000 ľudí a takmer 3000 úmrtí na celom svete od objavenia sa vírusu v čínskom meste Wu-chan v decembri.