Čoskoro uvidíte Asistenta Google na mnohých ďalších zariadeniach a…

viac zariadení asistenta Google

Ako čas plynie, Google Assistant sa vyvíja veľmi dobrým tempom. Nepochybne to bol kľúč k zvýšeniu popularity nástroja Big G vo všetkých častiach sveta. A teraz to vyšlo najavo Asistenta Google budete môcť čoskoro vidieť na viacerých zariadeniach, Vysvetľujeme prečo!

Počas uplynulého víkendu Google Assistant rozšíril podporu a dokumentáciu pre televízory, diaľkové ovládače a set-top boxy. Vďaka tomu budú môcť vývojári používať príkazy Google Assistant bez potreby certifikácie Google. To vám umožní, ako môžete hádať, vidieť asistenta a jeho funkcie na mnohých ďalších zariadeniach.

Asistent Google prichádza na nové zariadenia

google TV asistent

Ak by ste nevedeli, Google Assistant má vstavanú podporu na mnohých zariadeniach Android TV a na Google Chromecast. Okrem toho sa dokáže pripojiť aj k vzdialeným systémom Logitech Harmony a zariadeniam Roku, aj keď sú vašou konkurenciou.

Teraz táto nová aktualizácia umožňuje ľuďom využívať vývojárske nástroje Google. Takže to? Pre vytvorte ovládacie prvky týchto zariadení, ktoré môže používať Asistent Google. V piatok Google aktualizoval svoju dokumentáciu pre vývojárov, aby obsahovala informácie o všetkých troch typoch zariadení.

Asistent Google bude spolupracovať s televízormi, diaľkovými ovládačmi a set-top boxmi a pridá nové možnosti, ako napríklad:

  • Nastavenie hlasitosti.
  • Prehrať / pozastaviť.
  • Vynechanie.
  • Možnosť prepínania medzi aplikáciami Smart TV.
  • Prepínanie medzi režimom zobrazenia hry a kina.

Vďaka tomu, že tomu Google dal zelenú, by sme teraz asistenta mali vidieť na mnohých ďalších zariadeniach. Firmy už nebudú musieť spolupracovať priamo so spoločnosťou Google, aby prinútili asistenta komunikovať s ich zariadením. Bezpochyby je pohyb veľkého G, ktorý pomôže rozšíriť vášho asistenta.

google assistant tv

Uvedomili ste si? Google robí všetko pre to, aby bol váš asistent vždy aktuálny. A ak z toho chcete vyťažiť maximum, pozrite sa na 5 viac užitočných funkcií Google Assistant, Budete ich milovať!

a ty Čo si myslíte o tomto kroku, ktorý Google robí so svojím Asistentom?