Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čoskoro budete môcť hrať so svojimi kamarátmi multiplayer

Čoskoro budete môcť hrať so svojimi kamarátmi multiplayer 1

Trvalo to iba šesť mesiacov … ale Mario Kart Tour, mobilná hra Nintendo pre mobilnú hru, sa konečne stáva multiplayerom.

Nintendo si užil zábavu pri vydávaní bezplatných mobilných titulov. Jedno z väčších sklamaní však prišlo v ceste nedostatku multiplayerov Prehliadka Mario Kart pri štarte. Nielenže to nesplnilo očakávania fanúšikov, ale prinieslo aj niektoré silné problémy.

Pre jedného fanúšikovia hlásili problémy s načítaním hry, zatiaľ čo iní mali problém s Nintendom agresívnym speňažovaním samotnej hry. Určite si zaslúžia schopnosť zarobiť si peniaze, ale to všetko kleslo, keď sa rozhodli spustiť predplatenú službu, ktorá uzamkla rýchlosť za výplatnou bránou. Nepomáha to ani tomu, že sa rozhodli urobiť z hry hazardných hier získavanie znakov pre členov zadarmo.

Zdá sa, že konečne chcú do svojho zoznamu funkcií pridať multiplayer v reálnom čase, na čo fanúšikovia čakali od jeho spustenia v septembri minulého roka. Nebola to ani skrytá vec, predplatitelia Gold Passu dostali šancu beta vyskúšajte multiplayer od decembra.

Preteky sa budú meniť v závislosti od vášho plánu. Ak hráte zadarmo, môžete závodiť na štandardných dostihoch s rôznymi pravidlami podľa dňa. Ak sa chválite tým zlatým priechodom, môžete závodiť na rýchlejších tratiach so zlatom. Oba plány umožňujú online a miestne hranie až s ôsmimi hráčmi.

Pre tých, ktorí chcú minúť svoje ťažko zarobené peniaze na predplatenú službu Prehliadka Mario Kart, to je $5 mesiac.

Ďalšie: Riaditeľ PlatinumGames v spoločnosti Viewtiful Joe 3, Okami 2 a ďalšie: „Pošlite e-mail spoločnosti Capcom“

Kedy Prehliadka Mario Kart Po prvom spustení v septembri bol hráč pripnutý iba proti AI, multiplayer nebol k dispozícii. Nie je to hrozný nápad, všetci sa poriadne otriasli, aby si hru preverili, pochopili ju a odohrali tonu predtým, ako boli hodení do príslovečného kruhu (alebo v tomto prípade závodnej dráhy) proti skutočným hráčom. Sľúbili, že uvedú funkciu hráčom, ale hrali by ju chytro tým, že neuviedli presne, kedy ju plánovali.

Prehliadka Mario Kart multiplayer bude k dispozícii v marci 8 na 8 PM PT / 11:00 EST.