Coronavírus má jednu z najlepších možností: iPhone 12 s podporou

E os engenheiros e executivos da Apple v Číne v Číne nájdete podrobné informácie o produkte a produkcii masy. Žiadna entanto, este ano, or processo de preparação to iPhone 12 for your adiodo devido and restrictions to viagens causadas pela nova epidemia de coronavirus.

Žiadne início de cada ano, os fornecedores da Apple Preparam-se para produzir novos iPhone. E os engenheiros e executivos da Apple v Číne v Číne nájdete podrobné informácie o produkte a produkcii masy. Žiadna entanto, este ano, or processo de preparação to iPhone 12 for your adiodo devido and restrictions to viagens causadas pela nova epidemia de coronavirus.

Novoročná produkcia telefónov iPhone. Mas, nos primeiros meses de cada ano, os funcionários da Apple v Číne v Číne spracovávajú OEM výrobcovia ako Foxconn. Ex-funcionários da Apple entrevistados pela Reuters referiram que, se os engenheiros da Apple Reštartujte aplikáciu Foxconn v Číne a pripravte sa na výrobu iPhonu 12, ktorý bude “pode ​​ser muito má”.

Naše vzťahové a výrobné problémy: Apple não saão os da Foxconn. A Apple tem a última palavra antes de ser iniciada a produção.`

Fontes familiarizadas com os processos da Apple dizem que o trabalho nessa área geralmente começa após o Ano Novo Chinês. Spoločnosť Em fevereiro, a Apple naše fasádne systémy overujú nové produkty.

Ďalšie informácie nájdete v časti s konečnými údajmi Apple Čipové sady a ostatné komponenty. Naše základné rady potvrdzujú, že celkovo majú veľký počet producentov.

Geralmente, os engenheiros da Apple Spoločnosť Foxconn spolupracuje na svojich výrobných linkách a realizuje svoje testovanie na celom svete. Fontes familiarizadas com os processos da Apple disseram que todo o processo era “muito complicado” e “existem muitas variáveis”.

Alguns special special cadeia de fornecedores disseram anteriormente que a Apple tempo tempa pre zaručenú kronogramovú produkciu do nového iPhone. Žiadne entanto, pretože aktuais obmedzuje životaschopnosť náročnú na situáciu.

Príslušenstvo: Google Chrome 94 Beta apres WebGPU e Apple Kov

Všetci predchodcovia majú iPhone 12 s kapacitou a kapacitou

Väčšina výkonov polovodičov, ktoré sú dodávané s čínskou analógiou a cyklickou produkciou smartphones. Máme na to: „Naše trabalové predstavenie a realizácia. E a expectativa é que isso provavelmente não vai mudar por mais um mês. Estamos a falar de dois meses perdidos, o que no ciclo de electrónicos de consumero é imenso. ‘

Em fevereiro, a Foxconn e as fábricas de outros fornecedores da Apple fecharam por demasiado tempo. Embro algumas fábricas estejam a regrgressar ao trabalho, a escassez de mão-de-obra, as restrições de viagens e as regras de isolamento não permitem atingir a capacidade máxima. Realizátori Foxconnu sa zdržiavajú na diaľku v Taipei a na kontinente v Číne.

Ako Companhias aéreas usadas pela Apple, Como a United, também suspenderam muitos voos para a China. Spojené národné vlajky pre Pequim, Chengdu, Hongkong a Xangai majú 24 de abril. Ospravedlňujeme sa tým, že sme v Číne, aby sme zistili, aké sú naše obmedzenia a obmedzenia pre ďalší vývoj.

A Apple upozorňujú na predchádzajúce investície a emócie, ktoré postihujú všetky hlavné a najväčšie príjmové základne a okrem nich aj ostatné spoločnosti. A Apple oznámili viac informácií o tom, ako zasiahli nový vírus do divulgação de ganhos de abril.