CoolStar hovorí, že útek z väzenia Odyssey pre iOS 13.0-13.5 A9-A13 by mohol spadnúť tento týždeň

CoolStar hovorí, že útek z väzenia Odyssey pre iOS 13.0-13.5 A9-A13 by mohol spadnúť tento týždeň 1

CoolStar, hlavný programátor spoločnosti Electra Team, vzal so sebou disk na konci noci, aby oznámil, že tím usilovne pracuje na novom nástroji na útek z väzenia s názvom Odyssey pre zariadenia A9-A13 s iOS 13.0-13.5, Ak si spomínate na tieto prívesy o Chimere13 v dávnej minulosti, vyzerá to, že ide o veľmi útek z väzenia, aj keď s iným menom.

Uvádzajúc stručné informácie, bude útek z väzenia Odyssey dodávaný s proprietárnym softvérom, vrátane Procursus, libhooker a manažéra balíkov Sileo. Okrem toho sa očakáva, že bude kompatibilný so zariadeniami checkra1n, ktoré používajú skript Odysseyra1n, aby využili spustenie Odyssey na týchto zariadeniach.

CoolStar hovorí, že útek z väzenia Odyssey pre iOS 13.0-13.5 A9-A13 by mohol spadnúť tento týždeň 2

Ale okrem útek z väzenia iOS to vyzerá, že Odyssey by mohla obsahovať niečo, čo neurobil žiadny iný nástroj na verejné útek z väzenia: podpora pre Apple Watch, Komentáre Discorda vysvetľujú, že Odyssey sa môže jedného dňa premiestniť Apple Watch séria 4 A 5 pre watchOS 6,2,5 a nižšie.

Podrobnosti o tom, ako by to fungovalo, nie sú úplne jasné, ale vieme, že prerušenie väzenia Apple Watch od Odyssey by najprv vyžadovalo, aby bol hostiteľ iPhone útek z väzenia pomocou Odyssey alebo checkra1n pomocou skriptu Odysseyra1n. Aktualizácie útek z väzenia budú k dispozícii pre Apple Watch Inštalovalo by sa to aj prostredníctvom Sileo na hostiteľovi iPhone, rovnako ako sa správa aplikácií vykonáva pomocou aplikácie Watch na hostiteľovi iPhone.

Čo sa oplatí, konkurenčný unilver útek z väzenia podporuje iOS 13 od februára a odvtedy sa postupne rozširuje o ďalšiu podporu firmvéru. CoolStar spočiatku chcel zrušiť Chimeru13, alebo v tomto prípade Odyssey za útek z väzenia, ale zdá sa, že to zmenilo názor po prudkej strate rešpektovaného člena komunity útek z väzenia @ s0uthwes.

Zostáva ešte vidieť, kedy bude prepustený z väzenia Odyssey, ale podľa CoolStar by to mohol byť tento týždeň, ak všetko pôjde podľa plánu. O tíme sa hovorí, že dosahuje významný pokrok v oblasti prieskumu, a po jeho ukončení sa oplatí začať.

Bude tiež zaujímavé zistiť, či bude Odyssey otvoreným zdrojom, pretože Chimera13 by mal byť. Avšak čas ukáže.

Ste nadšení z útek z väzenia Odyssey nadšení, budete mať vzhľadom na zjavné výhody, ktoré bude obsahovať, naďalej používať ďalšie nástroje na útek z väzenia? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.