Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov

Skriňa v kanceláriách vyzerá skoro rovnako a je len na vás, ako si prispôsobíte malý kútik, ktorý voláte na svoju pracovnú stanicu.

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 1

Priznajme si, že práve na tomto mieste trávite väčšinu dňa, takže nezabudnite si na svoje pracovisko vyzdvihnúť nejaké nevšedné doplnky kancelárskeho stola.

V tomto článku sa chystáme uviesť niektoré z najlepších a najlepších doplnkov kancelárskeho stola, ktoré si môžete kúpiť za 50 dolárov.

1, Stojan na monitor bambusu

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 2

Ak máte pocit, že vaša domáca úloha a písací stôl je malý chaotický, môžete na usporiadanie vecí použiť stojan na monitor bambusu, aj keď je na vašom stole malý priestor.

Stojan na bambus zdvíha monitor, aby zistil výšku, a dáva vám viac priestoru na držanie vecí pod touto pozíciou. K dispozícii je niekoľko stojanov s monitormi Amazon; tento by mohol byť pre vás vhodný.

Kúpiť od Amazon

2, 8 Prepäťová ochrana 4 Nabíjacie porty USB

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 3

V našich životoch potrebujeme toľko elektroniky, aby sme ich mohli napájať, potrebujeme aj elektrické zásuvky, opäť, ak silové káble prepäťovej ochrany tohto dizajnu môžu ušetriť miesto a stále vyzerať dobre na vašom stole.

Má osem obchodov a 4 Nabíjacie porty USB. Dostatočne by som povedal.

Kúpiť od Amazon

3, Stojan na mobilný telefón

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 4

Aj keď mám na svojom stole v domácej kancelárii na svojom stole nastavenú funkciu Dual Monitor, stále chcem svoj smartphone umiestniť na stojan na stole, aby som ho mohol v prípade potreby použiť na ďalšiu obrazovku.

Uver mi; je veľmi užitočné držať smartphone v naklonenej polohe, aby ste si mohli prezerať obrazovku bez toho, aby ste museli smartphone zdvíhať z vášho stola. Dizajn tiež uľahčuje udržiavanie pripojenia k nabíjačke, keď je na stojane.

Kúpiť od Amazon

4, Hrnček na kávu

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 5

Ak ste ako ja, chceli by ste, aby sa vaša káva stala vašim spoločníkom počas celého písania. Sú chvíle, keď si sadnem na stôl s horúcou kávou a po niekoľkých minútach sa zmení na zlato.

Ohrievač hrnčekov na kávu je pekný hack na kávu, ktorý udržiava vašu kávu v teple, takže sa nemusíte obávať, že vaša káva bude chladná, kým budete prepletať svoju ďalšiu vetu článku.

Kúpiť od Amazon

5, Váza na pestovanie stolových počítačov Umbra Trigg

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 6

Nie je na škodu mať okolo vás zeleň. Dekoratívny doplnok, ako je tento, je veľmi užitočný pri vytváraní kancelárskeho stola a vzrušujúceho vzhľadu a vyvážením farieb pridaním niektorých zelených izbových rastlín.

Kúpiť od Amazon

6, Organizátor káblovej správy

Cool Office Desk príslušenstvo kúpiť za 50 dolárov 7

S toľkými elektronickými zariadeniami môže byť Messy s množstvom káblov ležiacich okolo. Neviem o vás, ale cítim sa rozrušený, keď vidím zlé vedenie v káblovom oddelení, a preto by som odporučil niečo podobné tomuto organizátorovi káblovej správy.

Krabica na správu káblov vám môže pomôcť usporiadať káble tak, aby váš stôl vyzeral čistý.

Pretože čistý stôl predstavuje čistú myseľ a pomáha vám pri zvyšovaní produktivity robiť viac práce.

Kúpiť od Amazon

Toto sú niektoré z najlepších doplnkov kancelárskeho stola, ktoré si môžete kúpiť za 50 dolárov, zapojte svoju nudnú kancelársku skriňu do chladného kancelárskeho stola.

Pridám ďalšie do zoznamu, pretože nájdem nejaké vzrušujúce veci, ktoré si môžem dať. Môžete si ich kúpiť kancelárske doplnky z Amazon,

Na našom webe nájdete aj omnoho viac zaujímavých článkov, ktoré si môžete pozrieť na domovskej stránke dnešných nových článkov o technológiách.