Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Conhe├ža as cinco formas que a Google est├í a tornar a pesquisa mais segura

Conhe├ža as cinco formas que a Google est├í a tornar a pesquisa mais segura 1

A web ├ę o lar de muitas coisas boas. Viac inform├íci├ş o tom, ako si m├┤┼żete vybra┼ą na┼íe ob─ż├║ben├ę webov├ę str├ínky, ako m├┤┼żete z├şska┼ą inform├ície o ich dostupnosti. ├ë por isso que a Google est├í semper a trabalhar para nos manter seguros enquanto pesquisam e tamb├ęm proporcionar as ferramentas para p┼Öedpoklade o controlo da nossa experi├¬ncia de pesquisa.

Niektor├ę z nasleduj├║cich foriem spolo─Źnosti Google m├┤┼żu ma┼ą jednu z nasleduj├║cich foriem a foriem:

Aktuálne obrázky:

1. Boj proti spamu

A ├║ltima coisa com que querem preocupar-nos, quando estam ├á procura de receitas de um bolo ou a pesquisar para um projeto de trabalho, ├ę chegar a um site malicioso onde a nossa identidade pode ser roubada. ├ë trabalho nosso ajud├í-lo

V roku 2020 sme na Googli zistili 40 mili├│nov nevy┼żiadanej po┼íty – vr├ítane webov├Żch str├ínok, ktor├ę obsahuj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo podvodn├Żch inform├íci├ş a prek├í┼żok, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok r├┤zne zariadenia. Tradi─Źn├Ż spam na webe, v┼íetky v├Żstrahy a ochrana osobn├Żch ├║dajov pred abstraktn├Żmi, hromadn├Żmi a podvodn├Żmi aktivitami. Od roku 2018 doznievame po─Źet chr├ínen├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch webov├Żch str├ínok a podvodn├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od ich pou┼ż├şvania, ako aj od ich pou┼ż├şvania. .

Webov├ę str├ínky, ktor├ę Google pon├║ka, maj├║ k dispoz├şcii ve─żk├ę mno┼żstvo webov├Żch serverov s r├┤znymi zranite─żn├Żmi str├ínkami, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zn├ş┼żenie po─Źtu chr├ínen├Żch serverov, ako aj ─Ćal┼íie webov├ę str├ínky, ktor├ę overuj├║ svoje webov├ę str├ínky. V├Ą─Ź┼íina t├Żchto webov├Żch str├ínok a webov├Żch str├ínok sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od toho, ako sa va┼íe webov├ę str├ínky pou┼ż├şvaj├║, a tie┼ż z├şskava┼ą sk├║senosti. V├Ą─Ź┼íina probl├ęmov s bojom proti spamu na serveri Pesquisa, vejam o spamu na webe de 2020.

2. Pesquisas encriptadas

Tam s├║ chr├ínen├ę pred spamom. Pou┼ż├şvame v┼íetky typy hackerov, ktor├ş sa zameriavaj├║ na hackerov, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ svoje inform├ície a informuj├║. V┼íetky typy str├ínok nie s├║ k dispoz├şcii na str├ínkach google.com alebo na Googli. Pou┼ż├şvaj├║ sa r├┤zne typy ochrany osobn├Żch ├║dajov, ako s├║ napr├şklad dostupn├ę spolo─Źnosti Google, ale predov┼íetk├Żm ako hlavn├ę inform├ície.

3. Ajuda-nos a saber mais sobre os resultados antes de clicar

V├Ą─Ź┼íina ochrann├Żch opatren├ş pou┼ż├şva a predpoved├í, ako s├║visia s najd├┤le┼żitej┼í├şm aspektom Pesquisa. Na┼íe najlep┼íie znalosti a inform├ície o v├Żsledkoch n├íjdete v nasleduj├║cej ─Źasti. A clicr nos tr├¬s pontos ao lado do resultado, poder├í ver as descri├ž├Áes do website, quando o Google indexou o website pela primeira vez e se a conex├úo de um website ├ę ou n├úo segura. Isto proporcion├ílne s├║vislosti s va┼íimi doplnkami a aplik├íciami, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri rozhodovan├ş, inform├ícii a odkazoch na ┼żiadny odkaz.

4. Navega├ž├úo segura

Viac inform├íci├ş n├íjdete na na┼íich webov├Żch str├ínkach. Mas com a Navega├ž├úo Segura da Google ica mais f├ícil. Aktu├ílne, dostupn├ę a chr├ínen├ę viac ako mili├│n dostupn├Żch diskov, ktor├ę nie s├║ kompatibiln├ę s prehliada─Źom Chrome, neobsahuj├║ ┼żiadne osobn├ę inform├ície a informa─Źn├ę webov├ę str├ínky, ale tie┼ż poskytuj├║ ┼íirok├Ż sortiment ochrann├Żch opatren├ş.

5. Protege-nos de an├║ncios maus

Proporcionar acesso and informa├ž├Áes confi├íveis ÔÇőÔÇőe de alta qualidade on Pesquisa tamb├ęm se estende aos an├║ncios que vemos quando pesquisamos por produtos, servi├žos e conte├║do. Na┼íe garantovan├ę ceny s├║ ─Źasto dostupn├ę pre v┼íetky typy aplik├íci├ş, ako napr├şklad Google, ktor├ę neust├íle upravuj├║ a pou┼ż├şvaj├║ svoju aplik├íciu, aby sme ich mohli pou┼żi┼ą. Em 2020, block oram removeram aproximadamente 3,1 viac ako pol mili├│na skladieb a ─Ćal┼í├şch doplnkov 6,4 mil mil├Á├Áes de an├║ncios em todas as plataformas, incluindo a Pesquisa.

V├Ą─Ź┼íina sp├┤sobov, ako pou┼ż├şva┼ą a pou┼ż├şva┼ą v┼íetky typy odkazov, ktor├ę nie s├║ prepojen├ę, m├┤┼żu by┼ą odoslan├ę, alebo odoslan├ę do syst├ęmu Google.