Como ver os posts de que gostaram no Facebook

O Facebook continua a ser uma das najob─ż├║benej┼íie a najob─ż├║benej┼íie aplik├ície V syst├ęme Android s├║ k dispoz├şcii v┼íetky hlavn├ę ovl├ída─Źe a zvukov├ę karty. Na┼íe spolo─Źensk├ę a n├írodn├ę aplik├ície m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą pravideln├ę tempo. K dispoz├şcii s├║ v┼íetky tematick├ę a pr├şrodn├ę n├ítierky, ako aj mnoh├ę ─Ćal┼íie.

├ë poss├şvel que num determinado momento estejam ├á procura por zverejnen├ę, fotografie alebo koment├íre k gostaramu na vossa conta do Facebook, mas n├úo se lembram da p├ígina ou do perfil onde estava.

Registrova┼ą sa m├┤┼żete Facebook

Facebook registra─Źn├í doba, on poderemos ver tudo o que fizemos por nossa conta. V├Ą─Ź┼íina registr├íci├ş sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od toho, ako sa realizuj├║, ale aj dop─║┼łaj├║. Uk├í┼żka v┼íetk├Żch fotografi├ş, ktor├ę s├║ zverejnen├ę, alebo zverejnen├ę v soci├ílnych sie┼ąach. Ent├úo, aqui o utilizador spoder├í ver o que estava ├á procura. ako etapa para aceder a esa informa├ž├úo s├úo:

  1. Abram o Facebook ┼żiadny telef├│n.
  2. Cliquem no ├şcone com as tr├¬s listras horizontais.
  3. Cliquem em Defini├ž├Áes e privacidade.
  4. V├úo a Defini├ž├Áes.
  5. Zaregistrujte sa bez registrácie.
  6. Vstup bez registrácie.
  7. Encontrem as publica├ž├Áes de que gostaram por ordem cronol├│gica.
  8. Vizualiz├ícia a zverejnenie nie s├║ k dispoz├şcii. Registr├ícia nie je mo┼żn├í.

Pr├şslu┼íenstvo: Samsung Galaxy Sledujte 4 Golf Edition anunciado

O registr├ícii m├┤┼żete urobi┼ą Facebook est├í organizado de forma cronol├│gica, com as datas em que realizaram essas ac├ž├Áes (desde a pesquisa at├ę o gostar de uma publica├ž├úo). Pozrite sa na niektor├ę ├║daje, a preto si m├┤┼żete vybra┼ą zo ┼íirokej ┼ík├íly soci├ílnych a soci├ílnych siet├ş.