Colgate E1, prvá elektrická zubná kefka v obchode Apple Store

Colgate E1 je prv├í elektrick├í zubn├í kefka Bluetooth zn├ímej zna─Źky zubnej pasty. U┼ż nieko─żko dn├ş je k dispoz├şcii v├Żlu─Źne v obchode Apple American za cenu 99 dol├írov, V├Żrobok je pripomienkou zn├ímeho Kolibree, ktor├Ż je dostupn├Ż aj v Taliansku Amazon na nie─Źo viac ako 90 eur. Vr├ítane funkci├ş spolo─Źnosti Colgate 1 (aka Hummingbird) la zvukov├í technol├│gia na ─Źistenie zubov s 3D pohybov├Żmi senzormi, ktor├ę dok├í┼żu zisti┼ą v┼íetky ├║daje a potom ich bezdr├┤tovo prenies┼ą do smartf├│nu. S├║visiaca aplik├ícia ukazuje optim├ílne techniky v re├ílnom ─Źase, na ktor├ę oblasti ├║stnej dutiny sa maj├║ zamera┼ą a ako dlho pou┼ż├şva┼ą zubn├║ kefku.

Colgate E1

Jedn├Żm z detailov, ktor├Ż sa v USA zm├Ątil, je, ┼że Colgate E1 je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii iba s aplik├íciou iOS (Colgate Connect), hoci ÔÇ×bratranecÔÇť Kolibree m├í aj verziu pre Android.

kolibreeKolibree

Nab├şjate─żn├í l├ştium-i├│nov├í bat├ęria by mala zabezpe─Źi┼ą a┼ż 10 dn├ş auton├│mie s dobou nab├şjania pribli┼żne 12 hod├şn. Balenie obsahuje zubn├║ kefku, nab├şjaciu z├íklad┼łu a ─Ćal┼íie hlavy.

Prichádza aj do Talianska?

Tomove odpor├║─Źanie

Elektrická zubná kefka Hummingbird nie je zlá.