Čo znamená Snapchat?

Sociálne médiá ovplyvňujú spôsob, akým hovoríme, a dávajú našim slovám nový význam. „Like“ bol predtým iba bežným slovesom Facebook, však? Takmer každý deň sa vytvárajú nové skratky a výrazy, najmä pokiaľ ide o písanie.

V tomto ohľade má Snapchat vlastné skratky a hadicu. Nakoniec ste sa naučili, že AMOSC znamená Pridať ma do Snapchatu. Ale už vám niekto nedávno povedal, že sa chcú priblížiť? Ak ste si neboli istí, čo znamenajú, ste na správnom mieste to zistiť.

Čo to znamená priblížiť sa?

Všeobecne tento výraz znamená, že užívateľ Snapchat chce začať hovoriť a lepšie sa s tebou zoznámiť. Môžete to interpretovať dvoma spôsobmi.

Niekto sa môže chcieť stať bližšími priateľmi, alebo zvyčajne niečím viac, ako začať romantický vzťah. Ak vám povedia, že sa chcú priblížiť, možno budete chcieť, aby ste zdieľali nejaké príbehy, ktoré by ste nezdieľali iba s jedným známym.

Skôr ako sa s niekým skontaktujete, postarajte sa o svoje súkromie a bezpečnosť. Neodosielajte snímky, ktoré môžete vrátiť neskôr, najmä ak ste sa s týmto používateľom nikdy nestretli osobne. Nemajú samozrejme zlé úmysly, ale prečo neprijať bezpečnostné opatrenia?

Okrem toho, že sa s niekým zoznámite rozhovory o osobných veciach, môžete ich tiež považovať za svojho „najlepšieho priateľa“ na stránke Snapchat. Čo to znamená? Ak s nimi často chatujete a vymieňate si snímky, automaticky sa pridajú do zoznamu najlepších priateľov. Môžete sa tiež rozhodnúť zdieľať niektoré súkromné ​​príbehy a prichytávať sa s nimi.

priblížiť sa k snapchatu

Najlepší priatelia na Snapchat

Tento zoznam nemôžete vytvoriť samostatne, pretože ho spravuje služba Snapchat. Najlepší priatelia sú používatelia služby Snapchat, s ktorými komunikujete najviac. Platí to pre momentky aj pre súkromné ​​rozhovory.

Tento zoznam sa zobrazuje iba vám a bude v ňom uvedených osem vašich najčastejšie kontaktovaných priateľov. Zoznam nie je nastavený do kameňa – občas sa zmení, ale nebudete môcť zmeniť usporiadanie, pridať alebo odstrániť nikoho zo zoznamu.

Môžete tiež vidieť roztomilých emodži vedľa svojich priateľov.

Ak chcete zobraziť zoznam najlepších priateľov, postupujte takto:

 1. Na smartfóne otvorte aplikáciu Snapchat.
 2. Urobte si chvíľku a dotknite sa ikony letu papiera v pravom dolnom rohu obrazovky, čím odošlete snímku.
 3. Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí zoznam najlepších priateľov.

Ďalším spôsobom je spustenie aplikácie Snapchat v telefóne a potom prejdením prstom doprava zobrazíte zoznam priateľov. Tu vidíte aj najlepších priateľov.

Tu je návod, ako zdieľať súkromný príbeh so svojimi blízkymi priateľmi

Používateľ Snapchat, ktorý sa chce priblížiť, by pravdepodobne rád videl aj vaše súkromné ​​príbehy. Ak chcete, aby to urobili, vytvorte súkromný príbeh a zdieľajte ho s vybranými priateľmi v službe Snapchat. Existujú dva spôsoby. Po prvé:

 1. Spustite program Snapchat na smartfóne.
 2. Venujte chvíľu zdieľaniu.
 3. Útržok odošlete kliknutím na ikonu Odoslať do v pravom dolnom rohu obrazovky.
 4. V hornej časti vyberte + Súkromný príbeh.
 5. Vyberte priateľov, s ktorými chcete zdieľať svoju súkromnú históriu.
 6. Kliknutím na ikonu Odoslať zverejnite snímku.ikona odoslania

Môžete tiež urobiť nasledovné:

 1. Na mobilnom zariadení spustite aplikáciu Snapchat.
 2. Kliknite na ikonu účtu alebo na položku Bitmoji v ľavom hornom rohu obrazovky.
 3. Vyberte priamo pod svojím používateľským menom + súkromný príbeh.
 4. Vyberte priateľov, s ktorými chcete zdieľať svoj príbeh.
 5. Vytvorte okamih, ktorý chcete zdieľať.
 6. Kliknutím na ikonu letu v papieri príspevok uverejníte.ikona papierové lietadlo

Aké sú ďalšie populárne výrazy na stránke Snapchat?

Keď nabudúce niekto požiada o priblíženie, vieš, čo to znamená. Aby ste sa však stali skutočným profesionálom pri používaní služby Snapchat, mali by ste poznať aspoň niektoré z najpopulárnejších fráz bežne používaných v tejto sociálnej sieti. Tu je výber:

AMOS / AMOSC – Pridajte ma do služby Snapchat

IMO – Podľa môjho názoru

IRL – v reálnom živote

JSYK – Len aby si vedel

SMH – potriasa hlavou

TBT – Hoď späť štvrtok

TBH – Aby som bol úprimný

Tieto skratky sa často zobrazujú ako značky hashtag.

Pre Snapchat sú typické ďalšie slová, ako napríklad snapcident, ktoré odkazujú na snímku, ktorý ste omylom odoslali osobe, na ktorú neboli určené. Ak sa na niekoho pozriete, znamená to, že máte na sebe zodpovedajúce oblečenie, a uvedomili ste si, že ste si vymenili západky. Ak vás niekto pozve na PU – chcú, aby ste sa ukázali alebo poslali správu.

Dokonca aj emodži majú na Snapchate konkrétny význam. Ak napríklad vedľa mena používateľa uvidíte žlté srdce, znamená to, že ste si navzájom #1 na zozname najlepších priateľov. Značka emoji znamená, že vy a ďalší používateľ služby Snapchat posielate snímky mnoho dní v rade. Ak dosiahnete sto dní, oheň emodži sa zmení na sto emodži.

Pochopiť Snapchat

Je užitočné mať nejaké teoretické znalosti skôr, ako začnete prichytávať svojich priateľov. Ak rozumiete hadici aplikácie, pravdepodobne vás zachráni pred nepríjemnými situáciami, keď sa bude musieť opýtať, čo znamená skratka alebo fráza. Aspoň teraz viete, čo ľudia myslia, keď sa chcú na Snapchat "priblížiť".

Požiadali ste už niekoho, aby sa priblížil alebo sa podelil o súkromný príbeh s novým priateľom? Používate iné výrazy typické pre Snapchat? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.