Čo znamená „priblížiť sa“ na Snapchat?

Sociálne médiá ovplyvňujú spôsob, akým hovoríme, a dávajú našim slovám nový význam. „Páči sa mi to“ bolo predtým iba bežné sloveso Facebook, Je to tak? Takmer každý deň sa vytvárajú nové skratky a výrazy, najmä pokiaľ ide o písanie.

V tomto ohľade má Snapchat svoje vlastné skratky a žargón. Nakoniec ste sa dozvedeli, že AMOSC znamená Add Me on Snapchat. Ale už vám niekto v poslednej dobe povedal, že by sa chceli priblížiť? Ak ste si neboli istí, čo znamenajú, ste na správnom mieste to zistiť.

Čo znamená priblížiť sa?

Všeobecne tento výraz znamená, že užívateľ Snapchat chce začať hovoriť a lepšie sa s tebou zoznámiť. V skutočnosti to môžete interpretovať dvoma spôsobmi.

Niekto sa môže chcieť stať bližšími priateľmi, alebo všeobecne viac, ako začať romantický vzťah. Ak vám povedia, že sa chcú priblížiť, mohli by vás požiadať, aby ste zdieľali nejaké príbehy, ktoré by ste nezdieľali iba so známymi.

Predtým, ako sa s niekým skontaktujete, postarajte sa o svoje súkromie a bezpečnosť. Neodosielajte snímky, ktoré môžete neskôr ľutovať, najmä ak ste sa s týmto používateľom nikdy nestretli osobne. Nemusia mať samozrejme zlé úmysly, ale prečo neprijať preventívne opatrenia?

Okrem stretnutia s niekým, kto chatuje o osobných veciach, môžete ich tiež považovať za svojho „najlepšieho priateľa“ na stránke Snapchat. Čo to znamená? Ak ich četujete a snímate často, automaticky sa pridajú do vášho zoznamu najlepších priateľov. Môžete sa tiež rozhodnúť zdieľať s nimi aj niektoré súkromné ​​príbehy a fotografie.

Najlepší priatelia na Snapchat

Tento zoznam si nemôžete vytvoriť sami, pretože ho spravuje Snapchat. Najlepší priatelia sú používatelia služby Snapchat, s ktorými komunikujete najviac. Toto sa týka snímok aj súkromných rozhovorov.

Tento zoznam sa zobrazuje iba vám a zobrazí sa tu osem vašich najviac kontaktovaných priateľov. Zoznam nie je nastavený – občas sa zmení, ale nemáte možnosť zmeniť poradie, pridať alebo odstrániť niekoho zo zoznamu.

Vedľa mien svojich priateľov môžete vidieť aj roztomilých emodži.

Ak chcete zobraziť zoznam najlepších priateľov, postupujte takto:

 1. Na smartfóne otvorte aplikáciu Snapchat.
 2. Kliknite a klepnite na ikonu papierovej roviny v pravom dolnom rohu obrazovky.
 3. Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí zoznam najlepších priateľov.

Ďalším spôsobom je spustenie aplikácie Snapchat v telefóne a potom prejdením prstom doprava zobrazíte zoznam priateľov. Tu uvidíte aj Najlepší priatelia.

Ako zdieľať súkromný príbeh iba so svojimi blízkymi priateľmi

Používateľ Snapchat, ktorý sa chce priblížiť, pravdepodobne tiež chce vidieť svoje súkromné ​​príbehy. Ak sa vám páči, ukážeme vám, ako vytvoriť súkromný príbeh a zdieľať ho so svojimi vybranými priateľmi v službe Snapchat. Existujú dva spôsoby. prvý:

 1. Spustite program Snapchat na smartfóne.
 2. Vytvorte fotografiu, ktorú chcete zdieľať.
 3. Klepnutím na ikonu Odoslať do v pravom dolnom rohu obrazovky odošlite doplnok.
 4. V hornej časti vyberte + Súkromný príbeh.
 5. Vyberte priateľov, s ktorými chcete zdieľať súkromný príbeh.
 6. Klepnutím na ikonu Odoslať zverejnite doplnok.ikona odoslania

Môžete tiež urobiť nasledovné:

 1. Spustite aplikáciu Snapchat na svojom mobilnom zariadení.
 2. V ľavom hornom rohu obrazovky klepnite na ikonu účtu alebo na svoje Bitmoji.
 3. Vyberte priamo pod svojím používateľským menom + súkromný príbeh.
 4. Vyberte priateľov, s ktorými chcete zdieľať príbeh.
 5. Vytvorte doplnok, ktorý chcete zdieľať.
 6. Klepnutím na ikonu papierovej roviny uverejnite príspevok.ikona papierovej roviny

Aké sú ďalšie populárne výrazy na stránke Snapchat?

Keď nabudúce niekto požiada o prístup, bude vedieť, čo to znamená. Aby ste sa v používaní služby Snapchat mohli stať skutočnými odborníkmi, musíte poznať aspoň niektoré z najpopulárnejších fráz bežne používaných v tejto sociálnej sieti. Tu je výber:

AMOS / AMOSC – Pridajte si ma na Snapchat

IMO – IMO

IRL – v reálnom živote

JSYK – Len aby si to vedel

SMH – Zavrtím hlavou

TBT – Hoď späť štvrtok

TBH – Aby som bol úprimný

Tieto skratky sa často javia ako značky hashtag.

Typickejšie sú Snapchatové slová, napríklad snapcident, ktoré sa týkajú doplnku, ktorý ste omylom odoslali osobe, ktorej nie je určený. Ak s niekým bojujete, znamená to, že máte na sebe zodpovedajúce oblečenie a uvedomili ste si to z dôvodu vymenených fotografií. Ak vás niekto pozve na PU, chce, aby ste sa objavili alebo vám poslali správu.

Dokonca aj emodži majú na Snapchate konkrétny význam. Ak napríklad vedľa mena používateľa vidíte žlté srdce, znamená to, že sú na zozname najlepších priateľov # 1. Požiarny symbol emoji znamená, že vy a ďalší používateľ služby Snapchat posielate snímky mnoho dní v rade. Ak dosiahnete sto dní, oheň emodži sa stane stovkou emodži.

Pochopenie Snapchat

Je užitočné mať nejaké teoretické vedomosti skôr, ako začnete fotografovať so svojimi priateľmi. Ak rozumiete žargónu aplikácie, pravdepodobne vás zachráni pred nepríjemnými situáciami, keď sa bude musieť opýtať, čo znamená skratka alebo výraz. Aspoň teraz viete, čo ľudia myslia, keď sa chcú „priblížiť“ k Snapchat.

Požiadali ste už niekoho, aby prišiel alebo zdieľal súkromný príbeh s novým priateľom? Používate iné typické výrazy Snapchat? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.