Čo znamená MRL na Instagram?

Je niekedy ťažké držať krok s moderným slangom a skratkami. Sociálne platformy ako Snapchat a Instagram má mnoho z týchto pojmov – z ktorých niektoré môžu byť na začiatku ťažko pochopiteľné.

Jednou takou skratkou je MRL. Čo to znamená? To, ako si myslíte, neznamená „reakciu na poslednú chvíľu“ alebo „reakciu na poslednú chvíľu“. LMR v skutočnosti znamená „ako môj posledný“ a používa sa na propagáciu najnovšieho obsahu na sociálnych sieťach.

Čítajte ďalej a získajte viac informácií o tomto a ďalších populárnych podmienkach Snapchat a IG.

Keď sa MRL používa na Instagram?

Snapchat sa zvyčajne používa medzi blízkymi priateľmi, príbuznými atď. Instagram má širšie publikum a aplikáciu. Preto budete mať nepochybne viac spojení Instagram ako Snapchat. To isté platí Facebook (a môžu sa použiť tieto skratky Facebook tiež).

Takže keď poviete LMR alebo pridáte do svojho príspevku hashtag LMR (#LMR), zvyčajne požiadate svojich priateľov, aby sa vám na vašej fotografii páčili vaše posledné fotografie alebo videá. Instagram alebo Facebook profilu. Snapchat sa to nepáči, ale ľudia môžu stále komentovať alebo reagovať na ich príbehy.

Instagram príbehy sú rovnaké – môžete na ne reagovať alebo komentovať. Formát príbehu je špecifický, pretože príbeh trvá iba 24 hodín na všetkých platformách sociálnych médií. Skvelé, ak nechcete, aby bol váš príspevok natrvalo vo vašom profile.

Pokiaľ ide o solídny obsah, ako sú videá a fotografie, spravidla chcete získať čo najviac označení Páči sa mi a komentárov. Vchod, ktorý ich obsahuje, je na plošine viditeľnejší, vďaka čomu ho uvidí viac ľudí.

Značka LMR sa najlepšie hodí pre vaše nové fotografie alebo zaujímavé príspevky o vašej spoločnosti atď. Ak chcete viac pozornosti, pridajte MRL do svojho príspevku vo forme hashtagu alebo napíšte príbeh na Snapchat alebo Instagram o vašej novej správe.

Snapchat a Instagram

Buď opatrný

Venovanie pozornosti sociálnym médiám nie je neobvyklé. Veľmi časté činnosti však môžu mať nepriaznivý účinok. Ak stále prosíte o láskavosť a komentáre, môže sa vám zdať zúfalá a smädná o pozornosť. Nikomu sa to nepáči, takže sa vyhnite žobranám o toľko pozornosti.

Požiadať blízkych priateľov, aby sa im páčili, nie je to isté, pretože vás poznajú a vedia, že to nie je žiadosť o pozornosť. Ľudia, ktorí ho tak dobre nepoznajú, však môžu jeho konanie interpretovať nesprávne. Preto je lepšie použiť MRL v službe Snapchat alebo Instagram príbeh pre okruh blízkych priateľov.

Takto pritiahnete pozornosť ľudí, na ktorých vám najviac záleží a ktorých schválenia požadujete, bez nenávisti cudzích ľudí alebo priateľov. Úprimne povedané, všetko sa schvaľuje, pretože prečo by ste sa obťažovali žiadaním ľudí, aby sa im páčili alebo k nim vyjadrili pripomienky?

Je skvelé povedať profilovú fotku LMR alebo niečo blízkej skupine priateľov. Môžu tiež vyjadriť svoj názor na make-up, účes alebo nové oblečenie. Cudzinci môžu byť na sociálnych médiách hrubí, násilní alebo nepríjemní a nemali by ste brať do úvahy negatívne komentáre.

Ak je niekto negatívny alebo dokonca toxický, môžete ich sledovať a dokonca ich blokovať na sociálnych sieťach.

Iné populárne Snapchat a Instagram podmienky

MRL je pri pochopení celkom jednoduchý. Ale čo ďalšie termíny a skratky? Tu je zoznam ďalších dôležitých slov Snapchat a IG, ktoré by ste sa mali naučiť:

  1. LB – pravdepodobne to už viete. LB znamená „spätne“, takže v podstate hovoríte, že ostatní by sa vášmu príspevku mali páčiť a na oplátku sa vám budú páčiť. To je veľmi užitočné, najmä v prípade Instagram, Ak sa váš príspevok páči veľkému sledovateľovi, pravdepodobne bude mať na platforme lepšiu trakciu a viditeľnosť.
  2. Pravidlá – je to celkom zrejmé. Pravdepodobne ste už počuli o rhone a je to rovnaké. Zmena časového plánu zdieľa príspevky alebo príbehy s ostatnými. Napríklad môžete zmeniť nočnú históriu dievčat, takže nemusíte odovzdávať ďalšie fotografie pomocou fotografií odoslaných priateľom.
  3. NF alebo žiadny filter – nefiltrovaný hashtag znamená, že vo svojom príspevku alebo fotografii nemáte žiadny filter. Neexistujú žiadne filtračné lišty, ktoré zvyšujú vašu dôveru a ukazujú vašu prirodzenú krásu. Samozrejme môžete použiť make-up na príspevky bez filtra.
  4. Laterogram – nie vždy je potrebné zverejňovať nové fotografie v IG. Podľa potreby ich môžete pridať neskôr. Tento hashtag informuje ľudí, že ste odfotili fotografiu pred jej odoslaním.
  5. OOTD – kostým dňa alebo OOTD je veľmi populárny hashtag používaný modelmi a blogermi. Či už sa cítite ako model alebo móda, táto značka je pre vás ideálna.Priemerná MRL na Snapchat a Instagram

Najobľúbenejšie značky hashtag

Sociálne médiá sú o populárnych a nedávnych udalostiach. Môžete použiť Snapchat a Instagram propagujte seba a svoj profil, či už ide o osobný alebo obchodný profil. Vaša osobnosť online môže byť súčasťou toho, kým ste, najmä ak vytvárate veľa obsahu.

Pre ľudí, ktorí uverejňujú príspevky Snapchat a IG každý deň, sú značky hashtag a akronymy veľmi prirodzené. Nerobte si starosti, ak neviete, čo znamenajú niektoré z týchto výrazov, pretože nové sa neustále objavujú. Ktorý je tvoj obľúbený? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.