─îo s├║ odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia? Prieskumn├şk

Mo┼żno ste si v┼íimli, ┼że m├íte ni┼ż┼íie uveden├ę inform├ície odstr├ínen├ę aplik├ície a vyu┼żitie ├║dajov pou┼ż├şvate─żov. Jedn├í sa o aplik├ície, ktor├ę ste nain┼ítalovali a pou┼ż├şvaj├║ ├║daje, ale v ur─Źitom okamihu boli v priebehu mesiaca odstr├ínen├ę. Povedzme napr├şklad, ┼że si stiahnete nov├║ hru a budete ju hra┼ą nieko─żko dn├ş, potom ju v┼íak odstr├ínite. Va┼íe zariadenie obsahuje denn├şk t├Żchto inform├íci├ş a nahl├ísi v├ím ich.

─îo s├║ odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia? Prieskumn├şk 1

V├Ą─Ź┼íina zariaden├ş teraz neobsahuje zoznam v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę ste odstr├ínili. Namiesto toho ich skladuj├║ spolu kateg├│ria s n├ízvom odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia, To neznamen├í, ┼że odstr├ínen├ę aplik├ície st├íle pou┼ż├şvaj├║ va┼íe ├║daje. Znamen├í to len, ┼że v priebehu mesiaca boli niektor├ę aplik├ície, ktor├ę ste pou┼żili a odstr├ínili.

Ak hr├íte hry ─Źasto, streamujete ve─ża hudby alebo pou┼ż├şvate aplik├ície BitTorrent, uvid├şte tu v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet. Ak tak neurob├şte a jednoducho budete odstr├ínen├ę hl├║pe aplik├ície alebo ─żahk├ę aplik├ície, neuvid├şte tam ve─żk├ę mno┼żstvo.

Vo v┼íeobecnosti by ste sa s t├Żmto ─Ź├şslom nemali b├í┼ą. Ukazuje len to, ┼że ste minul├Ż mesiac pou┼żili a odstr├ínili niektor├ę aplik├ície. Toto je ─Ź├şslo, ktor├ę bude ma┼ą v├Ą─Ź┼íina z n├ís v na┼íich telef├│noch alebo tabletoch.

─îo s├║ odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia?

Odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia s├║ jednoducho to, ako v├í┼í telef├│n katalogizuje v┼íetko, ─Źo ste za posledn├Ż mesiac vymazali. Po odstr├ínen├ş aplik├ície na viac ako 30 dn├ş sa v tejto kateg├│rii nezobraz├ş. to je jednoducho od telef├│nu alebo tabletu, V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş to uvid├ş v telef├│noch a tabletoch so syst├ęmom Android, preto┼że sa zvy─Źajne ukladaj├║ do odstr├ínen├Żch s├║borov aplik├íci├ş a pou┼ż├şvate─żov.

─îo s├║ odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia? Prieskumn├şk 2

Ak aplik├íciu prein┼ítalujete, zostane v nej st├íle mno┼żstvo ├║dajov odin┼ítalovan├í kateg├│ria a aplik├ícia sa znova spust├ş od nuly. D├┤vodom je, ┼że v├í┼í telef├│n nevie, ako z├şska┼ą inform├ície z tejto kateg├│rie, ke─Ć pr├şde.

Ako odstr├íni┼ą nepou┼żit├ę aplik├ície, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ ├║daje na pozad├ş

Ak m├íte v telef├│ne alebo tablete nejak├ę aplik├ície a nepou┼ż├şvate ich, pravdepodobne ich budete chcie┼ą odstr├íni┼ą s podkladov├Żmi ├║dajmi, Ak chcete ulo┼żi┼ą ├║daje na pozad├ş, n├íjdete aplik├ície, ktor├ę nepou┼ż├şvate tak ─Źasto, ale st├íle ich pou┼ż├şvate.

Na tento ├║─Źel m├┤┼żete pou┼żi┼ą nieko─żko r├┤znych n├ístrojov – niektor├ę funguj├║ lep┼íie ako in├ę. Pomocou t├Żchto n├ístrojov (alebo iba presk├║man├şm aplik├íci├ş a pou┼żit├şm najlep┼íieho ├║sudku, ak ich nepou┼ż├şvate) m├┤┼żete tieto aplik├ície odin┼ítalova┼ą.

naozaj ─żahko odstr├íni┼ą aplik├ície – V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je stla─Źi┼ą kartu aplik├ície a klikn├║┼ą na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą. Uvid├şte, ┼że bude odstr├ínen├í za p├ír sek├║nd.

Je dobr├ę odstr├íni┼ą aplik├ície?

Zauj├şmav├ę je, ┼że existuj├║ nejak├í debata o tom, ─Źi je dobr├ę odstr├íni┼ą aplik├ície pokia─ż nem├íte absol├║tne priestor. Ka┼żdop├ídne by ste mali zv├í┼żi┼ą odstr├ínenie v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę nepou┼ż├şvate. To je preto, ┼że v┼íetky aplik├ície m├┤┼żu vybi┼ą bat├ęriu, Aj ke─Ć sa zd├í, ┼że aplik├ícia nie je tak├í graficky n├íro─Źn├í, m├┤┼żete pravidelne skontrolova┼ą, ─Źi nem├íte v telef├│ne bloatware ani ve─żk├ę aplik├ície.

Oni s├║ spotreb├║va ├║daje, spoma─żte telef├│n, vybite bat├ęriu a vo v┼íeobecnosti iba zhor┼íujte svoje sk├║senosti. M├┤┼żete to skontrolova┼ą prejden├şm na str├ínke nastaven├ş bat├ęrie alebo na strane pou┼żitia ├║dajov na karte Nastavenia.

─Żudia, ktor├ş maj├║ radi udr┼żujte svoje telef├│ny na svetle a nechc├║ tam pr├şli┼í ve─ża svojich ├║dajov, bude ma┼ą z odstr├ínenia t├Żchto v├Żkonn├Żch aplik├íci├ş najv├Ą─Ź┼í├ş ├║┼żitok. Ak├ę aplik├ície to z├íle┼ż├ş na v├ís.

─îo s├║ odstr├ínen├ę aplik├ície a pou┼ż├şvatelia? Prieskumn├şk 3

Mno┼żstvo inform├íci├ş v odstr├ínen├Żch aplik├íci├ích a funkcia pou┼ż├şvate─ża maj├║ tendenciu by┼ą priamo ├║mern├ę tomu, do akej miery telef├│n alebo tablet pou┼ż├şvate. ─Żudia, ktor├ş maj├║ telef├│ny s men┼í├şm ├║lo┼żn├Żm priestorom V skuto─Źnosti maj├║ tendenciu ma┼ą viac inform├íci├ş ulo┼żen├Żch v tejto kateg├│rii, preto┼że odstra┼łuj├║ aplik├ície a pou┼ż├şvate─żov ove─ża ─Źastej┼íie, aby vytvorili priestor pre ─Ćal┼íie aplik├ície.

Aj ke─Ć u┼ż tieto inform├ície nem├íte k dispoz├şcii, m├┤┼żete tak urobi┼ą niektor├ę z nich ponechajte v cloude Ak si mysl├şte, ┼że to budete v bud├║cnosti potrebova┼ą, ale teraz ho nechcete na telef├│ne alebo tablete.