Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí?

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 1

Autor géniovej knižnej série Game of Thrones má skutočný darček pre tieň. Anne Groell, žena, ktorá má na starosti úpravu svojich kníh, v roku 2014 uviedla:

„Teraz som si uvedomil jeho trojnásobnú stratégiu zjavenia, vidím ju v hre takmer vždy. Prvý, jemný Sugerencia pre skutočne šikovných čitateľov, po ktorom bude nasledovať očividnejší nádych pre menej pozorných a potom ho jednoducho napíšete pre všetkých ostatných. ““

Ak vezmeme do úvahy túto informáciu, môžeme odvodiť, že už dal veľa náznakov toho, aký bude koniec. V nasledujúcom texte sa pozrieme na možné zakončenie na základe kľúčov, ktoré sme doteraz dostali.

1, „Sprievodca Ozom“ končí

Jednou z populárnych teórií konca je „Sprievodca Ozom“. Táto teória by znamenala, že Bran je stále v kóme a že práve sníval všetko, čo sa doteraz stalo. Začleňuje všetky postavy zo série do príbehov, ktoré mu Old Nan hovoril. To je možné len preto, že Old Nan už zatienil veľa vecí (nočný kráľ, ľadoví drakovia) Je zaujímavé, že je nepravdepodobné, že by si vybral, že to všetko je koniec snov.

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 2

Zdroj: Tvorba hry o tróny

2, Koniec „Sansa a Tyrion“ končí

Ďalšia verzia koncovky je tá Sansa a Tyrion bude spolu vládnuť Westorosu. Možno to znie čudne, ale existujú náznaky, ktoré to naznačujú. Prvýkrát, keď sa v knihe objaví Tyrion, sa hovorí: „Keď otvoril dvere, svetlo zvnútra vytiahlo z dvoru jasný tieň a na chvíľu bol Tyrion Lannister vysoký ako kráľ.“ A keď hovoríme o Sanse, hovorí sa: „Bola Stark Winterfell, ušľachtilá dáma a jedného dňa bude kráľovnou. “

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 3

Zdroj: Inkvizítor

3, Koniec 'Bran' končí

Zaujímavou možnosťou ukončenia je, že všetko, čo sa v knihách stalo, bolo Bransom. Niektoré z veľkých vecí majú vplyv na šialeného kráľa, vytvárajúc múr a bytia Nočný kráľ to všetko má podporné dôkazy v knihách.

"Pred tisíckami a tisíckami rokov Brandon Builder vychoval Winterfell a niektorí hovorili o múre." Bran tento príbeh poznal, ale nikdy nebol jeho obľúbený. Možno, že jeden z ostatných Brandons mal rád tento príbeh. Niekedy s ním Nan hovorila, akoby to bol jej Brandon, dieťa, ktoré už celé tie roky ošetrovala, a niekedy ho zamieňala so svojím strýkom Brandonom, ktorého zabil šialený kráľ skôr, ako sa Bran narodil. Žil tak dlho, ako mu matka povedala, že všetky Brandon Starks sa stala jednou osobou v jej hlave. “

Aj keď knihy majú pre tento scenár určité predsudky, v sérii sa nenašlo veľa znakov, takže to nie je veľmi pravdepodobné.

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 4

Zdroj: Bustle

4, Koniec 'LOTR'

Mnoho ľudí verí, že medzi Tolkiensmi existuje veľa podobností Pán prsteňov a Game of Thrones a niektorí dokonca veria, že majú rovnaký svet. George Martin je známy fanúšik LOTR a vidíme vplyv.

Čo by si povedal, z ktorej série je táto citácia?

„Nad zemou leží dlhý tieň temných tien siahajúcich na západ. Veža sa chveje; k hrobke kráľov doom prístupov. Mŕtvi sa prebudia; Lebo prichádza hodina pre Oathbreakerov: U Erechovho kameňa budú stáť znova a budú tam počuť roh zvonenia v kopcoch. Čí bude roh? Kto ich bude volať od šedého súmraku, zabudnutých ľudí? Dedič jeho, ktorého prísahu prisahali. Zo severu príde, bude ho potrebovať. odovzdá dvere na Cesty mŕtvych. “

Trochu hádajte, však? Je to vlastne od LOTR, ale určite by to mohlo prejsť oboma. Môže to znamenať, že mŕtvi Starkovci sa vrátia k životu?

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 5

Zdroj: Screen Rant

5, Koniec „princa, ktorý bol zasľúbený“, končí

Posledná teória, o ktorej budeme diskutovať, je Princ, ktorý bol zasľúbený, ale čo keď to nie je také zrejmé, ako sa zdá? Čo keby to vlastne znamenalo princa, ktorý sľúbil, ako v prípade Ned Stark sľubuje svojej sestre Lyanna, že sa postará o svojho syna.

Čo sú 5 Možnosti pre hru Tróny končí? 6

zdroj: YouTube

Zdroj: digitalspy.com