Čo sa mi páči najviac herných ovládačov pre Android?

Súhlasíte s tým, že sa často nestretnete s niekým, kto hrá na smartfóne pomocou konzoly. Ľudia sú zvyčajne obmedzení na jednoduchú hru, ktorá strká prsty do displeja telefónu. Medzitým veľa smartfónov odvádza skvelú prácu s konzolami a môže dať hru vysokej kvality, ktorú na samostatnom zariadení, ako napríklad Nintendo Switch, Hru zachytáva konzola oveľa viac a existujú pre to objektívne dôvody. Hlavnou vecou je výber správnej konzoly pre vás, ktorá bude pohodlná nielen v hre, ale aj v doprave.

Hranie so špeciálnym ovládačom je pohodlnejšie.

Príklady telefónnych hracích dosiek

So zvýšenou produktivitou telefónov sa mobilné hry stávajú komplexnejšími. Ak chcete hrať niečo skutočne vzrušujúce, možno budete potrebovať niečo presnejšie ako paličky a dotykové tlačidlá na obrazovke. Našťastie je Android kompatibilný so širokou škálou herných zariadení Bluetooth.

V tomto článku uvediem príklady tých, ktoré sa nám zdali zaujímavejšie. Medzi nimi však nie sú príliš lacné možnosti.

Ovládanie ovládacieho panela

Hlavnou výhodou tohto výberu konzoly bude to, že si nemusíte zvykať na nový herný nástroj. Za to nebudete musieť platiť. Je pravda, že tieto výhody sa vzťahujú iba na životné scenáre, v ktorých už máte konzolu Xbox alebo PlayStation. V iných prípadoch tieto pozitíva samozrejme nie sú relevantné.

Joystick Playstation 4,

Určitá kompatibilita s hrami sa môže líšiť, ale vo všeobecnosti je podporovaná hra konzoly s Androidom. Pred nákupom vám však odporúčame vziať si ho od niekoho z vašich priateľov, aby ste vyskúšali, či všetko bude fungovať vo vašom osobitnom stave. Cena týchto zariadení je približne 4 000 rubľov.

8BitDo Sn30 Pro

Prečo nemám doplnok taký komplexný názov, neviem, ale jedna vec je istá. Je ideálny pre každého, kto pred asi 20 rokmi hackol Dunkin Kong, Viking a Hot hot Nintendo. Podobnosť je nielen viditeľná, ale herná konzola sa brala ako základ výroby.

Čo sa mi páči najviac herných ovládačov pre Android? 2

Známy dizajn. Pravda?

Sn30 Pro je univerzálny radič Bluetooth, ktorý sa môže pripojiť k vášmu telefónu, tabletu a počítaču. Aj keď je podobný rarite, má všetky vlastnosti modernej konzoly kvôli prítomnosti paličiek a druhej dvojici horných gombíkov. Je to skvelé pre hry zo starej školy a pre bojové hry, ale tiež pre strelcov a podobné hry. Nabíjanie USB typu C, cena zariadenia okolo 3 300 rubľov. Môžete si kúpiť na AliExpress alebo jednoducho vyhľadávať na Yandex Market podľa názvu modelu.

Oceľové pásy Stratos Dio

Táto konzola je mnohými dobre známa a obľúbená. Jeho hlavnými výhodami sú dobrá kompatibilita s Androidom (vrátane systémových tlačidiel) as Windows A pracujte 20 hodín.

Čo sa mi páči najviac herných ovládačov pre Android? 3

Takže môžete hrať kdekoľvek.

Môžete si ho kúpiť za približne 7 000 rubľov, ale mínus je, že držiak telefónu, ktorý sa nachádza na všetkých reklamných materiáloch, nie je súčasťou súpravy a po ňom budete musieť ďalej pracovať. Stojí to asi 800 rubľov.

MOGA XP5-A Plus

Ďalšou úžasnou stolovou hrou je multifunkčné príslušenstvo pre mnoho zariadení, ktoré vyzerá ako bežná konzola. Dodáva sa tiež z Micro USB, čo zďaleka nie je ideálne, pretože to zjavne nie je najnižšia cena (okolo 6500 rubľov).

Čo sa mi páči najviac herných ovládačov pre Android? 4

Ilustrácia „Choď hrať vonku“.

Charakteristickou črtou je dvojica programovateľných tlačidiel vzadu. Je tiež dodávaný s držiakom telefónu. To je určite plus.

Ivan Kuznetsov vie, prečo sú herné smartfóny úplnou fraškou

Raiju holiaci strojček

Ak máte vážne problémy s mobilnými telefónmi a nestaráte sa o náklady na príslušenstvo, venujte pozornosť konzole Razer Raiju. Má dostatok čipov, ktoré môžete od dobrej prenosnej hernej dosky očakávať: nabíjanie USB-C, vstavaný držiak univerzálneho telefónu a ďalšie tlačidlá, ktoré je možné nakonfigurovať v špeciálnej aplikácii.

Čo sa mi páči najviac herných ovládačov pre Android? 5

Jeden z najdrahších herných ovládačov.

Je možné zavolať prémiového ovládača. Najmä vzhľadom na náklady na to. Môžete si ho kúpiť za asi 11 000 rubľov, čo je podľa môjho názoru na takúto vec veľmi drahé. Ak používate túto konzolu a nesúhlasíte, hovorte do telegramovej konverzácie.

Aký je najlepší spôsob hrania na telefóne

Neviem si predstaviť, ako by ste mohli hrať preteky alebo športy na telefóne, o ktorom ste v poslednej dobe hovorili. V takom prípade je hracia doska nenahraditeľná.

Dobrá voľba pre vás: najlepšie hry pre Android s krásnou grafikou

Na druhej strane, v PUBG, Call Of Duty a podobne, nie je vhodné hrať s konzolou naopak. Existujú aj logické hry, v ktorých je použitie hry úplne zbytočné.

Preto musíte pre každú konkrétnu hru zvoliť možnosť ovládania. Avšak vzhľadom na náklady na príslušenstvo a skutočnosť, že to nemusí byť potrebné, je najlepšie vziať si ho od niekoho, kto sa pokúsi alebo jednoducho pokúsi vyjednávať v obchode, aby ho dostal z krabice, a dá vám pár minút na pochopenie toho, čo kupujete. Inak môžete byť s nákupom sklamaní, pretože tento nástroj nie je lacný.