Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čo môžete očakávať AppleVývojárska konferencia WWDC 2020

Autor: Tech Desk | Naí Dillí |

Aktualizované: 15. marca 2020 8: 21: 19 hod

wwdc 2020, apple wwdc 2020, wwdc 2020, čo sa dá očakávať, iOS 14, watchOS 7, MacOS, tvOS, ipadOS, Apple dátum vydania wwdc 2020, wwdc 2020 ako sa pozerať WWDC 2020: Čo možno očakávať AppleHlavná konferencia pre vývojárov.

Po prvýkrát kvôli pandémii koronavírusov, Apple ruší osobné časti svojej výročnej konferencie Worldwide Developers Conference (WWDC) a namiesto toho ju bude konať prakticky v júni. WWDC je jedným z AppleJe to vlajková udalosť roka, v ktorej sa tisíce vývojárov naučia najnovšie funkcie a vývojárske nástroje prichádzajúce do iOS, MacOS, watchOS, tvOS a iPadOS.

Kým sa udalosť koná v digitálnom formáte, Apple hovorí, že vývojári budú mať stále príležitosť sa na to čo najskôr pozrieť ApplePripravovaný softvér a zapojiť sa Apple inžinieri. Akcia sa však bude konať v júni Apple neohlásil konkrétne dátumy.

Toto je to, čo môžeme očakávať od WWDC 2020

Kedy je hlavná myšlienka WWDC 2020?

Apple nenahlásil presný dátum, kedy sa udalosť alebo relácie vývojárov budú vysielať.

Ako sledovať hlavnú myšlienku WWDC 2020

Apple bude vysielať celú udalosť. Dúfajme, že používatelia pravdepodobne budú môcť vysielať hlavnú myšlienku do svojho počítača Mac, iPhone alebo iPad alebo do svojho počítača Apple TV prostredníctvom vyhradenej aplikácie.

Čo môžete očakávať AppleVývojárska konferencia WWDC 2020 1 Ďalšia významná aktualizácia pre mobilný operačný systém iPhone, iOS 14, prinesie množstvo veľkých a malých zmien.

WWDC 2020: Čo očakávať

iOS 14

Rovnako ako v posledných rokoch, Apple ohlási novú verziu iOS na WWDC 2020. Ďalšia významná aktualizácia pre mobilný operačný systém iPhone, iOS 14, prinesie množstvo veľkých a malých zmien, vrátane nového spôsobu zobrazovania aplikácií na ploche, novej aplikácie pre fitness, nová aplikácia AR, podľa posledných správ od 9to5Mac a MacRumors, Apple očakáva sa, že prinesie aj ďalšie zlepšenia iMessage, zatiaľ čo Apple Tužka dostane svoju ďalšiu významnú aktualizáciu softvéru. Apple plánuje priniesť aj niektoré zmeny, ktoré by používateľom poskytli viac možností, pokiaľ ide o aplikácie a tapety tretích strán.

Pracujete z domu kvôli Coronavirus? Tieto cenovo dostupné moduly gadget a tipy vám pomôžu

watchos 7

Pokiaľ ide o hodinkyOS 7 je znepokojený, Apple pravdepodobne predstaví množstvo nových funkcií vrátane sledovania spánku, novej tváre Infograph Pro a funkcií pre deti. Je zaujímavé, Apple môže predstaviť funkciu, ktorá umožní používateľom vytvoriť si vlastné Apple Watch tvárou a zdieľať ju s ostatnými používateľmi.

Čo môžete očakávať AppleVývojárska konferencia WWDC 2020 2 IPadOS má v súčasnosti funkciu zjednodušenia ovládania, ktorá používateľom umožňuje používať myš ako ukazovacie zariadenie, ale zážitok nie je tak vyleštený, ako by sa pri používaní systému Mac dosiahol.

iPadOS 14

Uniknutý kód, ktorý získal 9to5Mac, odhaľuje to Apple je nastavená na zavedenie systémovej podpory pre kurzory myši, ktoré budú zrejme podobné zážitkom myši na počítačoch Mac. IPadOS má v súčasnosti funkciu zjednodušenia ovládania, ktorá používateľom umožňuje používať myš ako ukazovacie zariadenie, ale zážitok nie je tak vyleštený, ako by sa pri používaní systému Mac dosiahol. Uvádza sa tiež, že iPadOS14 môže prísť s novou funkciou PencilKit, ktorá používateľom umožní rukou písať text do ľubovoľného poľa na zadávanie textu pomocou Apple Ceruzka.

Čo môžete očakávať AppleVývojárska konferencia WWDC 2020 3 Apple môžu nové počítače Mac s procesormi ARM.

macOS 10.16

O ďalšej verzii systému MacOS sme zatiaľ nepočuli nič, ale povrchné zvesti naznačujú príchod AppleTento rok sú počítače Mac s procesorom ARM. Povesti o Macovi, ktorý sa presťahoval do Arm, už chvíľu obiehajú. Apple v súčasnosti sa spolieha na Intel, ktorý sa používa v čipoch MacBook Air a iMac.

tvOS 14

Nakoniec očakávame Apple predstaviť tvOS 14 na WWDC 2020. Nepočuli sme žiadne veľké zvesti, ale existuje špekulácia, že HomePod môže mať predvolenú možnosť reproduktora Apple TV. Hovorí sa, že môžeme získať aktualizované informácie Apple TV 4K box s čipovou sadou A12.

📣 Indian Express je teraz na telegrame. Kliknutím sem sa pripojíte k nášmu kanálu (@indianexpress) a budete informovaní o najnovších titulkoch

Pre všetky najnovšie technologické novinky si stiahnite aplikáciu Indian Express.

© IE Online mediálne služby Pvt Ltd