Čo keď PlayStation 5 Dokážete zistiť, ako ste nervózni v hre …

PS5 a nervy k povrchu

Áno, práve teraz sme dosť nervózni zo všetkých druhov informácií týkajúcich sa uvedenia produktu na trh. Hracia stanica 5, ale tentoraz boli správy pozadu. Ako vidíme v patentovej prihláške zaregistrovanej pod menom Sony, zdá sa, že značka má ďalšie funkcie na jej kontrolu.

Až doteraz sme vedeli, že toto je budúcnosť. DUALSHOCK 5 To bude zahŕňať nový vibračný motor, ktorý ponúkne oveľa presnejšiu hmatovú reakciu, ako aj ďalšie prídavné analógové spúšťače a sekundárne tlačidlá, zdá sa však, že existuje prekvapivá nová funkcia, ktorá nikdy predtým nebola videná.

Podľa patentu bude mať nový príkaz voliteľné príslušenstvo so sériou senzorov, ktoré môžu merať pot ruky a srdcový rytmus hráča, takže tieto informácie sa môžu použiť na priamu modifikáciu herného zážitku. Ako patent nie je potvrdené, že táto funkcia je zahrnutá v nový ovládač PS5Zatiaľ si vieme len predstaviť, čo s tým môžu robiť.

Čo sú doplnky? V súčasnosti nie sú zámery spoločnosti Sony známe, ale návrh môže byť veľmi zaujímavý, pretože herné zážitky bude možné posunúť na novú úroveň s prihliadnutím na osobné hodnoty, ako napríklad stres v určitých časoch. Predstavte si, že keď strieľal pokutový kop na FIFA, kurzor ukazoval pohybovať sa viac alebo menej rýchlo podľa vašich nervov.

Čo keď PlayStation 5 Dokážete zistiť, ako ste nervózni v plnej hre? 2

Myšlienka, ktorú už poznáme

Čo keď PlayStation 5 Dokážete zistiť, ako ste nervózni v plnej hre? 3

Pred niekoľkými rokmi Nintendo ukázal niečo podobné jeho Wii. Pre meno Wii senzor vitalityNintendo navrhuje senzory, ktoré môžu byť použité na monitorovanie srdcových frekvencií hráčov, a teda modifikovať parametre hry na základe srdcovej frekvencie. Projekt bohužiaľ nepriniesol žiadne výsledky a po ohlásení nápadu nebol známy.

Napriek tomu, že patent ukazuje diagramy a náčrty spojky určenej pre Dualshock, dokument hovorí aj o divákoch virtuálnej reality na konci, takže tento senzor môže byť určený do budúcnosti. Prehliadač PS VRa bez kontroly niečo, čo by mohlo mať väčší zmysel, ak premýšľame o tom, ako si môžete zahrať s virtuálnymi zážitkami hráča.