Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

─îo je to verejn├í kni┼żnica Radiohead?

─îo je to verejn├í kni┼żnica Radiohead? 1

Verejn├í kni┼żnica Radiohead je pr├íve spustenou najnov┼íou inkarn├íciou ofici├ílnej prim├írnej internetovej domovskej str├ínky Radiohead. Ozn├ímil to ofici├ílny Radiohead Twitter ├║─Źet so spr├ívou, ktor├í znie: ÔÇ×Radiohead.com bolo v┼żdy roz─Źu─żuj├║co neinformat├şvne a nepredv├şdate─żn├ę. Teraz sme to predv├şdate─żne urobili neuverite─żne informat├şvnym. ÔÇť

Na za─Źiatku tejto cesty sem, v prv├Ż de┼ł spustenia kni┼żnice, spolo─Źnos┼ą Radiohead za─Źala s├ęriu prehliadok. Prv├ę turn├ę absolvoval ─Źlen kapely Colin Greenwood. Toto video bolo p├┤vodne uverejnen├ę v Twitter. Pod─ża Radiohead zapnut├ę TwitterÔÇ×Dne┼ín├Ż knihovn├şk, ktor├Ż v├ís vezme na prehliadku ├║plne novou verejnou kni┼żnicou Radiohead, je: ColinÔÇť

Ak sa chcete pohybova┼ą v kni┼żnici obsahu, klepnut├şm na jeden z mnoh├Żch farebn├Żch blokov na ─Źele webovej str├ínky sa prech├ídzate r├┤znymi obdobiami albumov spolo─Źnosti Radiohead. Radiohead: Pablo Honey, The Bends, ┼íirok├í ┼ík├íla EP a vz├ícnost├ş a OK Computer. Kid A, Amnesiac, Hail To the Thief, and In Ranbows. Zast├║pen├Ż je aj kr├í─ż kon─Źat├şn v roku 2011 a vydanie A Moon Shaped Pool.

Verejn├í kni┼żnica Radiohead je ÔÇ×online zdroj obsahuj├║ci vide├í, hudbu, umeleck├ę diela, webov├ę str├ínky, tovar a rozmanit├║ efem├ęruÔÇť.

Hlavn├ę albumy s├║ zobrazen├ę vo verejnej kni┼żnici Radiohead s odkazmi na n├íkup alebo streamovanie obsahu, pri─Źom r├┤zne vide├í s├║ k dispoz├şcii zadarmo. Obsah je spravidla obsiahnut├Ż v prvom riadku pre ka┼żd├║ ├ęru albumu, ale prete─Źenie je zabezpe─Źen├ę 2. a 4. st─║pcom.

Oddelenie ┼íatn├şka verejnej kni┼żnice Radiohead je v├Żkladnou skri┼łou tri─Źiek Radiohead. Nakoniec tam m├┤┼że by┼ą aj in├Ż druh oble─Źenia, ale pri uveden├ş na trh je to v┼íetko o z├íkladn├Żch bielych alebo ─Źiernych tri─Źk├ích s dizajnom Radiohead. Objedn├ívky, uv├ídza sa na str├ínke uvedenia na trh, sa za─Źn├║ expedova┼ą od 3. febru├íra 2020. Tento web bol vytvoren├Ż pomocou slu┼żby Shopify. V ur─Źitom okamihu sa to pravdepodobne roz┼í├şri do nov├ęho albumu – ale kto m├┤┼że poveda┼ą, kedy a ako?