Čo je to Hedge Recept? Ako odomknúť zvierat Crossing New Horizon?

Čo je to Hedge Recept?  Ako odomknúť zvierat Crossing New Horizon? 1

“Hedge Recept” v Animal Crossing: New Horizons je nový recept pre kutilov. Toto bolo pridané do hry prostredníctvom udalosti Nature Day. Čo je ešte lepšie, je to, že zabezpečenie sa dá ľahko navrhnúť. Crossing zvierat: New Horizon dostáva nové aktualizácie často. Pre hráčov je preto vždy niečo vzrušujúce. Preto vám v tomto sprievodcovi ukážeme, ako odomknúť recept Hedge v Animal Crossing: New Horizons.

Hráči sa nemusia veľa času snažiť odomknúť recept Hedge. Takto môžete jednoducho postupovať podľa nášho sprievodcu av krátkom čase začať umiestňovať živé ploty okolo svojho ostrova. Ak to znie ako dobrý nápad, môžete vyskúšať kroky na odomknutie receptu na živé ploty v aplikácii Animal Crossing: New Horizons.

Aké sú recepty na zaistenie pri krížení zvierat: nové horizonty?

“Hedge Recipe” bol pridaný do hry pre prírody deň udalosti ako uzamykateľné. To umožňuje hráčom v hre vytvárať si vlastné zabezpečenie pre domácich majstrov. Potrebujete samozrejme niektoré komponenty, aby ste mohli začať vytvárať živé ploty. Po dokončení môžete tieto živé ploty položiť okolo ostrova.

Ako odomknúť živé recepty v Animal Crossing: New Horizons?

Ako sme už uviedli, odomknutie receptu na živé ploty je celkom ľahké. Kroky na jeho odomknutie sú uvedené nižšie. Nezabudnite pozorne sledovať každý krok, aby ste nevynechali žiadne dôležité kúsky.

Nezabudnite, že počas podujatia Deň prírody musíte odomknúť recept na živé ploty v aplikácii Crossing zvierat.Hedge recept pri krížení zvierat

    Najprv musíte hovoriť s Tomom Nookom v Resident Services. Bude vás informovať o udalostiach prírody, ktoré sú v hre nové. Teraz na telefóne NookPhone skontrolujte dostupné aktivity a dokončite ktorúkoľvek z obmedzených časových aktivít. Po dokončení aktivity sa znova obráťte na Toma Nooka v rezidenčných službách. Teraz vám pán Recept na živé ploty odmení pán. Nook.

Teraz, keď už máte recept na Hedge, je čas ho vytvoriť. Našťastie je ľahké vytvoriť ploty na pracovnom stole. Na vytvorenie zabezpečenia je potrebné:

10 kusov buriny.5 konáre stromu.2 kamene.

Našťastie sa tieto materiály ľahko dostanú do hry. Preto sme uviedli, že je pomerne ľahké vytvoriť hedžing.

záver

Týmto sa dostávame na koniec príručky o tom, ako získať recept na živé ploty v Animal Crossing New Horizons. Simulačné videohry sú plné udalostí a iných predmetov, o ktorých potrebujete vedieť. Ak chcete získať výhodu oproti iným hráčom v hre, môžete sa pozrieť na niekoľko ďalších sprievodcov k tejto hre.