Čo je to Adobe Sign & amp; Prečo by ste ho mali používať?

Keďže technologický vývoj sa mení a formuje náš každodenný život, nie je prekvapujúce počuť, že podniky taktiež zavádzajú väčšinu týchto prospešných zmien do svojho spôsobu práce. Je to jednoducho preto, že je tu veľa noviniek, ktoré im môžu výrazne uľahčiť prácu, a určite sa všetci snažíme, aby sme veci aspoň trochu uľahčili. Preto sú technologické zmeny tiež tým, na čo sa vždy netrpezlivo tešíme.

To rozhodne neznamená, že sa dohodneme na použití akejkoľvek novej veci, ktorá sa objaví vo svete technológií. Ľudia si určite dávajú pozor na programy, aplikácie a nástroje, ktoré používajú. Obvykle chcú najskôr všetko otestovať a až potom sa rozhodnúť, či by pre nich mohlo byť niečo užitočné alebo nie. Niektoré nástroje sú, samozrejme, požiadavkou na ich predmet činnosti. V skutočnosti sa niektoré nástroje stali požiadavkou pre akýkoľvek typ podnikania.

Napríklad technológia elektronického podpisu bola uznaná ako pomerne užitočná a dokonca absolútne potrebná pre veľké množstvo spoločností, ako aj jednotlivcov. Ako tu vidíte, existuje veľa dôvodov, prečo ľudia prechádzajú na technológiu elektronického podpisu. Je to praktické, užitočné a hlavne úplne bezpečné. Navyše umožňuje spoločnostiam dokončiť svoje transakcie a akýkoľvek druh korešpondencie oveľa rýchlejšie.

Keď sa rozhodnete vyskúšať tieto systémy, pravdepodobne začnete skúmať tému online. Vtedy narazíte na Adobe Sign, ktorý sa zdá byť dosť populárny a užitočný, pokiaľ ide o elektronické podpisy. Niet pochýb o tom, že táto konkrétna služba upúta vašu pozornosť, a preto sa budete chcieť dozvedieť, čo to je, na čo sa dá použiť a samozrejme, prečo by ste ju mali používať. V tomto článku sa vám pokúsim zodpovedať tieto otázky čo najjednoduchšie a najkomplexnejšie.

Čo je to Adobe Sign?

Začnime základmi, áno? Koniec koncov, prvá vec, ktorú chcete vedieť, je to, čo je Adobe Sign. Možno ste už o tom počuli a možno poznáte pár základných vecí o službe, ale vo vašich vedomostiach môžu stále chýbať niektoré informácie. Je to pravdepodobne preto, že ste si v skutočnosti nikdy neurobili čas dozvedieť sa o službe krok za krokom. Zmeňme to.

Adobe Sign je v zásade cloudová služba, ktorá umožňuje jednotlivcom aj podnikom bezpečne a bezpečne spravovať a sledovať procesy podpisu. To znamená, že všetky obchodné procesy, ktoré je potrebné zvládnuť, budú zvládnuté v oveľa kratšom časovom období, čo je určite užitočné pre každého. Použitím tejto konkrétnej služby môžete zbierať zákonné digitálne podpisy, zdieľať digitálne dokumenty, formuláre a aplikácie, pomocou mobilného telefónu skenovať papierové dokumenty a tiež prispôsobiť celý obchodný a podpisový proces tým, že mu dáte svoj osobný kontakt.

Mnoho spoločností, ktoré vybavujú predajné zmluvy, nákupné objednávky, úverové aplikácie a akékoľvek podobné právne dokumenty, rozhodne bude považovať túto cloudovú službu za veľmi užitočnú. To je pravdepodobne dôvod, prečo sa služba stala tak populárnou po celom svete. Som si istý, že vás teraz zaujíma, čím je výnimočný a prečo by ste mali zvážiť použitie sami. Na to sa pokúsime odpovedať nižšie.

Prečo by ste ho mali používať?

Akonáhle si uvedomíte, ako prospešná je táto konkrétna služba, pravdepodobne okamžite začnete hľadať predajcu Adobe Sign, aby ste ho mohli začať používať na svoje vlastné obchodné účely. Samozrejme, skôr ako sa niečo z toho stane, budete chcieť najskôr zvážiť, či skutočne existujú dôvody, prečo by ste chceli službu používať. Každý vie, že za niečo nechceš platiť, ak to bude pre tvoje konkrétne potreby a požiadavky úplne zbytočné.

Hneď vám poviem, že určite existuje veľa užitočných dôvodov, prečo by ste mali začať používať Adobe Sign. Inými slovami, neexistuje žiadny spôsob, ako by ste skončili sklamaní z toho, čo môže ponúknuť. Chápem však, prečo by ste sa mohli o celú vec zaujímať, ak ste s ňou v minulosti nemali skúsenosti. Preto by ste o týchto dôvodoch mali počuť, než sa do toho pustíte. Tak sa na to pozrime.

  • Urýchľuje proces podpisovania

Ak sa rozhodnete ísť tradičnou cestou, pravdepodobne budete musieť odoslať určité dokumenty na podpis poštou a potom počkať, kým prídu, budú podpísané a odoslané späť. To všetko môže trvať veľa času, najmä ak ste vy a druhá strana dosť ďaleko. E-maily môžu veci trochu uľahčiť, ale stále je tu veľa tlače a skenovania, ktorým sa dá vyhnúť. Som si celkom istý, že chcete veci robiť rýchlejšie a jednoduchšie a presne to robí Adobe Sign.

V zásade je možné celý proces podpisovania dokončiť v priebehu niekoľkých minút s touto úžasnou službou a to je vo väčšine prípadov určite splnený sen. Formuláre, zmluvy a dohody je možné okamžite odoslať bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a bez ohľadu na to, kde sa nachádza druhá strana. Okrem toho je proces vypĺňania a podpisovania ľahký pre všetky zúčastnené strany bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú.

Tu je všeobecne viac o celej tejto službe: https://searchcontentmanagement.techtarget.com/definition/Adobe-Sign

  • Procesy môžete riadiť v reálnom čase

Keď použijete tradičnú metódu, ľahko sa môže stať, že zabudnete, ktoré dokumenty sú v procese čakania, a ktoré môžu určite spôsobiť, že budú veci trochu hektické a mätúce. Bez ohľadu na to, ako ste organizovaní a starostliví, tieto veci sa jednoducho stávajú, z jedného alebo druhého dôvodu. Pokiaľ ide o vaše podnikanie, určite máte na mysli veľa vecí, to znamená, že nebudete vždy myslieť iba na dokumenty.

Adobe Sign vám umožňuje relaxovať alebo premýšľať o ďalších dôležitých veciach, ktoré je potrebné urobiť. Používaním tejto služby budete môcť jednoducho spravovať všetky dokumenty v reálnom čase, ako aj dostávať pripomenutia a oznámenia o tých, ktoré boli podpísané a ktoré ešte čakajú. Samozrejme, môžete tiež odoslať pripomenutie druhej strane iba niekoľkými kliknutiami, ak by niekto zabudol urobiť podpis.

  • Ponecháva menší priestor na chyby

Aj keď je úplne v poriadku, že ľudia robia celú vec ručne, pravdou je, že ľudská chyba je vec a že sa stáva častejšie, ako by sme si chceli pripustiť. Tomuto konkrétnemu automatizačnému procesu sa však dá všetkému zabrániť. Keď začnete používať službu elektronického podpisu, ako je napríklad Adobe Sign, bude určite oveľa menší priestor pre chyby, vďaka ktorým bude celá vaša práca presnejšia a presnejšia.

Keď sa ľudia rozhodnú urobiť všetko sami, jednoduchá pravda je, že návrhy všetkých dokumentov budú prinajmenšom trochu nekonzistentné, čo jednoducho nevyzerá tak dobre. Existuje jednoduchý spôsob, ako vyzerať lepšie a vytvoriť si konzistentnú a úžasnú značku, čo je určite niečo, čo bude každé jedno podnikanie chcieť a potrebovať. Konzistentnosť ukazuje, že ste profesionálni a myslíte to vážne a Adobe Sign vám umožňuje byť čo najkonzistentnejší so svojimi dokumentmi. To je určite jeden z hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvážiť začatie používania tejto služby a výrazne uľahčiť a zlepšiť prácu v celej organizácii.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2VHVLw9