Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čo je Ring Pre-Roll a príde na všetky zvončeky s videom?

Čo je Ring Pre-Roll a príde na všetky zvončeky s videom? 1

Ring bude predstavovať novú, veľmi požadovanú funkciu popri svojom novom Video zvonku 3 Plus zariadenie v apríli: Ring Pre-Roll.

Efektívne zachytí krátke video predtým, ako zvonček zistí pohyb, takže môžete zistiť, prečo sa v reálnom čase zobrazuje upozornenie.

Tu je vysvetlenie Pre-Roll, ako to funguje a či ide o zariadenia iné ako zvonček 3 Plus.

Čo je Ring Pre-Roll a ako to funguje?

Ring Pre-Roll je nová softvérová funkcia, ktorá sa uvádza na trh s videom zvončeka Ring Video 3 Plus.

Je to prvýkrát, keď sa táto funkcia predbežného záznamu objaví na inteligentnom zvonku zvončeka napájanom z batérie.

V podstate zobrazuje štyri sekundy aktivity, ktoré nastali pred spustením varovania o pohybe, čo vám umožňuje vidieť presný dôvod oznámenia, a nie iba jeho okamihy (ako je to teraz).

Funguje prostredníctvom úplne nového modulu troch kamier, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre funkciu Pre-Roll a je súčasťou normálneho hlavného kamerového systému 1080p, ktorý je súčasťou zvončeka.

  • Tipy a triky pre zvonenie s videom: Staňte sa dokonalým majstrom zvonenia

Tento nový modul funguje skôr ako časozberná kamera, ktorá efektívne sníma fotografie pri nízkej frekvencii snímok, v oveľa nižšom rozlíšení a čiernobielo. Tým sa výrazne šetrí spotreba energie, takže sa dá aktivovať bez viditeľného poklesu životnosti batérie v porovnaní s inými modelmi.

Tento režim predbežného záznamu v podstate beží nepretržite, aj keď sa zvonček nepoužíva. Akonáhle je detekovaný pohyb, chytí posledné štyri sekundy konštantného samostatného posuvu a zobrazí ho v rámčeku obraz v obraze cez živé video zvončeka 1080p. Môžete tiež vymeniť dve videá a zväčšiť tak záber PIP.

Tí, ktorí majú účet Protect Ring, budú môcť ukladať a prezerať videá v režime Pre-Roll v cloude, ktoré sú zošité na pohybové nahrávky.

Bude Ring Pre-Roll k dispozícii na starších zvončekoch s videom zvonenia?

Je smutné, že funkcia Pre-Roll si vyžaduje použitie nového modulu troch kamier, ktorý nájdete iba v zvonku zvončeka videa. 3 Navyše to nebude predchádzajúce modely.

Nebude k dispozícii ani pre štandardný zvonček Video zvončeka 3 – začatie činnosti aj v apríli.

Takže, ak vás táto nová funkcia zaujíma, budete musieť utratiť 199 GBP za verziu Plus (štandardný model bude vo Veľkej Británii za 179 GBP).

Tí, ktorí majú káblové zvončeky na zvonenie, majú podobné funkcie od roku 2017 – napríklad Pro a Elite.