Čo je nové s Pen v Galaxy Poznámka 10 a 10+?

Poznámka: S Pen je viac ako čokoľvek iné Poznámka a nie väčší Galaxy S. Spoločnosť Samsung urobila v priebehu rokov malé vylepšenia, ale Poznámka 9 priniesla zásadnú zmenu v podobe Bluetooth. Poznámka 10 a poznámka 10+ ďalej rozvíjajú S Pen s dodatočnými poplatkami.

Nové pero S má Bluetooth ako minulé pero, takže pomocou tlačidla môžete ovládať aplikácie v telefóne. Pero má tiež jedno 6-ax akcelerometer a gyroskop. To znamená, že pero vám môže povedať, akým smerom má telefón smerovať. Môžete tak ťahať aj perom, aby ste ovládali telefón – spoločnosť Samsung volá túto leteckú akciu.

V aplikácii Fotoaparát môžete prechádzať režimami fotoaparátu potiahnutím doľava a doprava. Potiahnite mihalnice medzi prednými a zadnými fotoaparátmi. Ak chcete zmeniť priblíženie, môžete kresliť v smere a proti smeru hodinových ručičiek. YouTube je jedinou ďalšou aplikáciou s Air Action pri štarte. Pri sledovaní videí môžete prejsť prstom doľava a doprava na preskočenie a hore / dole na zmenu hlasitosti. Spoločnosť Samsung uvádza, že súprava SDK je teraz k dispozícii na pridávanie gest do aplikácií tretích strán.

Čo je nové s Pen v Galaxy Poznámka 10 a 10+? 1

Aj keď to tak nie je bezodkladne Spoločnosť Samsung v rámci časti S Pen pridala ďalšie možnosti do svojej aplikácie Notes, kde často používate pero S. Po poznámkach ich môžete prevádzať priamo do súborov PDF alebo Microsoft Word.

Rovnako ako minulý rok sa integrovaný kondenzátor S Pen nabíja rýchlo, keď ho spadnete do priestoru pre telefón. Nové S Pen tiež vyhlasuje „hodiny“ výdrže batérie. Pravdepodobne je to dlhšie ako pero Note 9, ale jeho životnosť závisí od toho, koľkokrát stlačíte tlačidlo a urobíte gestá.

Skúste postupovať