Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

─îo je Huawei Cloud a ako vytvori┼ą z├ílohu

mrak 1

Pri niektor├Żch pr├şle┼żitostiach sme hovorili, ┼że cloudov├ę slu┼żby maj├║ ─Źoraz v├Ą─Ź┼í├ş dopyt po ukladan├ş s├║borov, ako aj pri vytv├íran├ş z├íloh. ─î├şnska zna─Źka Huawei m├í tie┼ż svoje vlastn├ę sistema cloudov├ę ├║lo┼żisko a z├íloha s n├ízvom Huawei Cloud To n├ím posl├║┼żi na z├ílohovanie na┼íich najcennej┼í├şch s├║borov, ako aj kontaktov alebo in├Żch d├┤le┼żit├Żch ├║dajov z n├í┼ího mobilu.

Dnes uvid├şme, ak├Ż je Huawei Cloud ako ju m├┤┼żeme pou┼żi┼ą a ako m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├í ako ─Ćal┼íia z├íloha.

Spolo─Źnos┼ą Huawei Mobile Cloud n├ím pon├║ka 5 GB zadarmo

Ak m├íme mobiln├Ż telef├│n Huawei, m├┤┼żeme aktivova┼ą Huawei Cloud, sistema ┼íifrovanie zabezpe─Źenia medzi zariadeniami integrovan├ę v na┼íom mobile ktor├ę n├ím umo┼ż┼łuj├║ uklada┼ą r├┤zne ─Źasti n├í┼ího mobilu, ako s├║ fotografie, pozn├ímky, siete Wi-Fi, z├ílo┼żn├ę k├│pie internetu sistema, kontakty, kalend├ír, hlasov├ę nahr├ívky a s├║bory, ─Źo n├ím umo┼ż┼łuje obnovte fotografie a vide├í, ktor├ę sme odstr├ínili do 30 dn├ş po odstr├ínen├ş.

Huawei Cloud 3

tak zadarmo m├íme 5 GB cloudov├ę ├║lo┼żisko, ako aj mo┼żnos┼ą k├║pi┼ą si r├┤zne pl├íny ├║lo┼żiska v z├ívislosti od na┼íich potrieb. T├Żmto sp├┤sobom m├íme pl├íny 50 GB (00,99 EUR / mesiac alebo 11,88 EUR / rok); 200 GB (20,99 EUR / mesiac alebo 35,88 EUR / rok) a 2 TB (90,99 EUR / mesiac alebo 119,88 EUR / rok).

mrak 2

Aby sme si vytvorili z├ílohu pomocou slu┼żby Huawei Cloud, mus├şme najprv urobi┼ą Stiahnite si mobiln├ę slu┼żby Huawei z gal├ęrie aplik├íci├ş, N├ísledne zaznamen├íva a Huawei ID prihl├ísi┼ą sa. Potom pozri nastavenie na zariaden├ş klepnite na Centrum ├║─Źtov, nesk├┤r v roku mrak a nakoniec v Prihl├íste sa, Odtia─żto vyberieme ├║daje, pomocou ktor├Żch chceme z├ílohova┼ą (kontakty, fotografie, aplik├ície).

mrak 2 1

Huawei Cloud n├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje uklada┼ą s├║bory do cloudu manu├ílne, preto mus├şme otvori┼ą aplik├íciu z├íznamy Huawei a stla─Źte Huawei Drive a pou┼żijeme mo┼żnos┼ą za┼ąa┼żenie aby ste si vybrali mo┼żnos┼ą Fotografova┼ą alebo S├║bor a vybra┼ą si ktor├║ko─żvek z t├Żch, ktor├ę m├íme v mobile.

Z po─Ź├şta─Źa m├┤┼żeme v┼íetko spravova┼ą prostredn├şctvom svojej webovej str├ínky

Ako sme komentovali Huawei n├ím pon├║ka 5 GB zadarmo, ┼że ak nem├íme v ├║mysle expandova┼ą mo┼żno sa n├ím nedar├ş, tak┼że je najlep┼íie spravova┼ą ├║daje z cloudu Huawei zo svojich webov├Żch str├ínok. Aby sme to dosiahli, budeme sa musie┼ą prihl├ísi┼ą iba pomocou n├í┼ího ├║─Źtu a m├┤┼żeme priamo zobrazi┼ą v┼íetky ulo┼żen├ę s├║bory, ako aj odstr├íni┼ą v┼íetky s├║bory, ktor├ę n├ís nezauj├şmaj├║, aby sme sa vyhli tomu, ┼że bud├║ na─Ćalej zabera┼ą ukladac├ş priestor.