Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

─îo je a budete odin┼ítalova┼ą alebo odstr├íni┼ą msdia80.dll? (Postupujte pod─ża met├│d)

Msdia80.dll je syst├ęmov├Ż s├║bor Visual C ++, ale ak h─żad├íte met├│dy na odin┼ítalovanie msdia80.dll, postupujte pod─ża pokynov na odstr├ínenie msdia80.dll.

Msdia80.dll je syst├ęmov├Ż s├║bor Visual C ++ ako v├Ą─Ź┼íina Windows-orientovan├ę desktopov├ę aplik├ície. Microsoft Visual C ++ je programovac├ş jazyk pre C, C ++ a CLI pre priemysel, integrovan├Ż v├Żvoj (IDE). Aplik├ícia spustila a testovala r├┤zne aplik├ície C ++ vr├ítane spolo─Źnosti Microsoft Windows API, DirectX a Microsoft Net Application tools.

Dynamic Link Library je ├║pln├í forma DLL. Je to d├┤le┼żit├Ż s├║bor k├│dov alebo kni┼żn├şc na porovn├ívanie a pou┼ż├şvanie programov. Zvy─Źajne ide o s├║bor ur─Źen├Ż len na ─Ź├ştanie, ktor├Ż zais┼ąuje, aby ho ostatn├ę programy prezerali s├║─Źasne bez komplik├íci├ş. Nieko─żko programov sa spolieha na bezprobl├ęmov├ę fungovanie viacer├Żch kni┼żn├şc DLL. Ak odin┼ítalujete tak├║to kni┼żnicu DLL, program sa nespust├ş pod─ża pl├ínu. Pre─Ź├ştajte si viac o tom, ako odstr├íni┼ą msdia80.dll.

odstr├íni┼ą msdia80.dllodstr├íni┼ą msdia80.dll

msdia80.dll? a ako to ┼ílo v kore┼łovom adres├íri m├┤jho po─Ź├şta─Źa?

DLL msdia80.dll je na va┼íom zariaden├ş, preto┼że ste svoje zariadenie aktualizovali pomocou s├║pravy Microsoft Reallocable Kit. To znamen├í, ┼że v po─Ź├şta─Źi (C) s├║ nain┼ítalovan├ę hry alebo programy, bez oh─żadu na to, ─Źi s├║ nain┼ítalovan├ę na va┼íom disku D (ak├ęko─żvek in├ę zariadenie okrem jednotky v├í┼ího zariadenia (C). Namiesto toho bude ved─ża v┼íetk├Żch DLL riadi s├║bory, p├┤vodn├ę umiestnenie s├║boru DLL mus├ş by┼ą v kore┼łovom adres├íri. ÔÇ×C: Program Files (x86) CommonFiles microsoft shared VCÔÇť je spr├ívna cesta.

Najm├Ą pri spusten├ş s├║pravy Visual C ++ 2005 Redistributable Kit s exe s├║bormi ÔÇ×Vcredist x64.exeÔÇť alebo ÔÇ×Vcredist ia64.exeÔÇť je s├║bor msdia80.dll pripojen├Ż do kore┼łov├ęho adres├íra zav├ídzacej jednotky. Pod─ża pokynov ni┼ż┼íie odin┼ítalujte alebo odin┼ítalujte msdia80.dll.

Preh─żad s├║boru DLL

Ako sme op├şsali vy┼í┼íie, odpor├║─Źame v├ím odstr├íni┼ą DLL z v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. Je to proti na┼íej rade. Obsahuj├║ iba ├║tr┼żky k├│du, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre aplik├ície v pr├şpade potreby na va┼íom po─Ź├şta─Źi. m├íte 'msdia80.dll' na v┼íetk├Żch svojich zariadeniach, prepnite ho na spr├ívne miesto a zaregistrujte ho. Upozor┼łujeme, ┼że je potrebn├ę zaregistrova┼ą s├║bor tak, aby znel Windows ┼że ste do cie─żov├ęho umiestnenia vlo┼żili po┼żadovan├Ż s├║bor, aby ste k nemu mali pr├şstup kedyko─żvek, ke─Ć budete chcie┼ą. M├┤┼żete to urobi┼ą alebo m├┤┼żete do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą dve zariadenia spolo─Źnosti Microsoft. Na iter├íciu sa pou┼ż├şvaj├║ obe met├│dy.

Postupujte pod─ża met├│d na odin┼ítalovanie alebo odstr├ínenie msdia80.dll:

met├│da 1: Premiestnenie s├║boru DLL

Pren├í┼ía sa z kore┼łov├ęho adres├íra zariadenia do prie─Źinka VC na zav├ídzacom disku (zav├ídzacia jednotka je zariadenie, ktor├ę ste nain┼ítalovali).

 • Pre spustenie Prieskumn├şka stla─Źte Windows + E a prejdite na zariadenie obsahuj├║ce msdia80.dll v kore┼łovom adres├íri.
 • Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na DLL a vyberte "Vystrihn├║┼ą".
 • Prejdite do adres├íra s├║borov ni┼ż┼íie:
 • C: Program Files (x86) Common Files Microsoft zdie─żan├ę VC
 • Ak je opera─Źn├Ż syst├ęm nain┼ítalovan├Ż na inom disku, m├┤┼żete lok├ílny disk previes┼ą na cestu.
 • Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ─żubovo─żn├ę miesto a kliknite na pr├şkaz Prilepi┼ą. Objav├ş sa UAC a vy┼żaduje, aby bol prep├şna─Ź schv├ílen├Ż. Pokra─Źujte v klikan├ş.
 • S├║bor podp├ş┼íeme, k├Żm sa prenos neskon─Ź├ş. Kliknite na Windows + S, zadajte do dial├│gov├ęho okna dial├│gov├ę okno, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na k├│d a vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca.
 • Vykonajte pr├şkaz raz vo vy┼í┼íom pr├şkazovom riadku. Uistite sa, ┼że sa pou┼ż├şvaj├║ ├║vodzovky:
 • regsvr32 "C: Program Files (x86) Common Files microsoft shared VC msdia80.dll"
 • Za─Źnite znova a overte, ─Źi bol niektor├Ż z na┼íich probl├ęmov vyrie┼íen├Ż.

Mysl├şm, ┼że t├íto met├│da je pre v├ís viac ako dosta─Źuj├║ca na odstr├ínenie msdia80.dll

met├│da 2: Nastavenie bal├şka Microsoft Visual C ++

prv├í mo┼żnos┼ą je zlo┼żit├í alebo nefunguje pod─ża o─Źak├ívania, m├┤┼żete sk├║si┼ą nain┼ítalova┼ą bal├şky Microsoft Visual C ++

v po─Ź├şta─Źi. Na─Ź├ştame dve sady. Ak chcete implementova┼ą t├║to strat├ęgiu, zabezpe─Źte, aby existovali administrat├şvne pr├íva a sie┼ąov├ę pripojenie. met├│da 1 nefunguje na konci odstr├íni┼ą msdia80.dll, potom postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uvedenej met├│dy.

 • Switch do servisn├ęho bal├şka MSV C ++ 2005 1 v├Żhodn├Ż bal├şk na aktualiz├íciu softv├ęru ATL ÔÇťa potom otvorte prehliada─Ź.
 • Z kontroln├ęho zoznamu vyberte nasleduj├║ce polo┼żky: vcredist x86.exe a vcredist x64.exe a skop├şrujte na dostupn├ę miesto. Spustite tieto spustite─żn├ę s├║bory po stiahnut├ş a po─Źkajte, k├Żm sa nenain┼ítaluj├║. Uistite sa, ┼że ich sp├║┼í┼ąate vo zvislej polohe (kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca).
 • Po nain┼ítalovan├ş v┼íetk├Żch bal├şkov prepnite na ÔÇ×Support Pack 1 distribu─Źn├í bezpe─Źnostn├í oprava MFC Windows Bal├şk Visual C ++ 2005 Kit ÔÇť.
 • Vyh─żadajte kontroln├ę zoznamy a importujte ich do dostupn├Żch umiestnen├ş pre v├Żraz ÔÇ×vcredist x86.EXEÔÇť a ÔÇ×vcredist x64.eXEÔÇť. Spustite tieto spustite─żn├ę s├║bory po stiahnut├ş a po─Źkajte, k├Żm sa nenain┼ítaluj├║. Uistite sa, ┼że ich sp├║┼í┼ąate vo zvislej polohe (kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte pr├şkaz Spusti┼ą ako spr├ívca).
 • Po pripojen├ş v┼íetk├Żch aplik├íci├ş sa jednotka re┼ítartuje, aby zistila, ─Źi bola chyba opraven├í.

Ak probl├ęm nie je vyrie┼íen├Ż po testovan├ş v┼íetk├Żch rie┼íen├ş, nev├íhajte a nechajte s├║bor DLL v kore┼łovom adres├íri. DLL s├║ iba referen─Źn├ę s├║bory, ako sme u┼ż spomenuli, a ak je jeden vo va┼íom adres├íri, nesp├┤sob├ş to ┼żiadne ┼íkody. Ak budete po─Ź├şta─Ź na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą, nebudete nijako ovplyvnen├ş.

Ako adresova┼ą Msdia80.dll Windows 10 /8/7

Ak po in┼ítal├ícii s├║boru msdia80.dll a ani po jeho registr├ícii nepracuje pre v┼íetky programy, mus├şte obnovi┼ą s├║bor msdia80.dll na Windows 10.

 • Tak┼że najprv nain┼ítalujte s├║bor pomocou servera DLL FILES, mus├şte k s├║boru pristupova┼ą. To v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą d├┤veryhodn├Ż kore┼ł v├í┼ího s├║boru msdia80.dll a aktualizova┼ą s├║bory DLL.
 • Teraz je potrebn├ę stiahnu┼ą aplik├íciu DLL FILES. Potom spustite po─Ź├şta─Ź.
 • Potom mus├şte vyh─żada┼ą msdia80.dll zadan├şm do dostupn├ęho vyh─żad├ívacieho po─ża a otvoren├şm okna DLL.

V zozname vyberte zoznam msdia80.dll, aby klient DLL FILES automaticky na─Ź├ştal spr├ívny s├║bor msdia80.dll pre v├í┼í po─Ź├şta─Ź.

záver

Pre bezprobl├ęmov├║ prev├ídzku aplik├íci├ş, ktor├ę potrebuj├║ pr├şstup, by sa DLL nemala odstra┼łova┼ą. Vy┼í┼íie uveden├ę popisuje nieko─żko sp├┤sobov, ako m├┤┼żete spravova┼ą s├║bor msdia80.dll. V┼íetky met├│dy by ste mali pou┼ż├şva┼ą pod─ża svojich predst├ív.

Ak tieto dve rie┼íenia pre v├ís potom nefungovali, odpor├║─Źame v├ím ponecha┼ą tento s├║bor v kore┼łovom adres├íri a pokra─Źova┼ą v sp├║┼í┼ąan├ş po─Ź├şta─Źa, preto┼że to neovplyvn├ş spr├ívu tohto s├║boru msdia80.dll. To znamen├í in├ę aplik├ície, napr├şklad Microsoft Windows API, DirectXAPI, Microsoft. Namiesto toho sa sp├║┼í┼ąaj├║ sie┼ąov├ę syst├ęmy at─Ć.

─Äakujeme, ┼że ste sa rozhodli pre ─Ćal┼íie aktualiz├ície nav┼ít├şvte str├ínku omgeeky.com

─îo je a budete odin┼ítalova┼ą alebo odstr├íni┼ą msdia80.dll? (Postupujte pod─ża met├│d) sa objavila ako prv├í.