Clubhouse prid├íva podporu priestorov├ęho zvuku, m├í v┼íak jedno ve─żk├ę obmedzenie

Zvukov├í platforma soci├ílnych m├ędi├ş Clubhouse ozn├ímila nov├║ podporu priestorov├ęho zvuku, ktor├í poskytuje u┼ż├şvate─żom pohlcuj├║ce prostredie, v ktorom ├║─Źastn├şci realisticky po─Źuj├║ ostatn├Żch okolo seba. Nov├í funkcia je v├ştan├Żm doplnkom, ktor├Ż bude fungova┼ą s takmer v┼íetk├Żmi p├írmi sl├║chadiel, ktor├ę vlastn├şte, existuje v┼íak jedno z├ísadn├ę obmedzenie.

Clubhouse je ÔÇ×soci├ílna zvukov├í aplik├íciaÔÇť, ktor├í poskytuje priestor pre mnoho jednotlivcov stretn├║┼ą sa a rozpr├íva┼ą, a nie p├şsa┼ą. Napriek tomu, ┼że je t├íto aplik├ícia st├íle relat├şvne nov├í, je medzi pou┼ż├şvate─żmi ve─żmi ob─ż├║ben├í a ur├Żch─żuje vytv├íranie klonov od niektor├Żch ─Ćal┼í├şch ve─żk├Żch spolo─Źnost├ş v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş.

Vzh─żadom na povahu interakci├ş Clubhouse nie je prekvapen├şm, ┼że spolo─Źnos┼ą pridala na svoju platformu priestorov├Ż zvuk. T├íto funkcia poskytuje 360-stup┼łov├Ż zvukov├Ż priestor okolo hlavy posluch├í─Źa; zvuk, ako napr├şklad in├ş ─żudia hovoria, je reprodukovan├Ż tak, aby posluch├í─Ź vn├şmal svoju polohu vo virtu├ílnom prostred├ş.

Rovnako ako ostatn├ę produkty priestorov├ęho zvuku, na pou┼ż├şvanie tejto funkcie mus├şte pou┼ż├şva┼ą sl├║chadl├í – a v tom spo─Ź├şva obmedzenie. Aj ke─Ć bud├║ fungova┼ą takmer v┼íetky sl├║chadl├í, technick├ę obmedzenia v├ím nebud├║ pri po─Ź├║van├ş hudby br├íni┼ą v po─Ź├║van├ş priestorov├ęho efektu, pokia─ż pou┼ż├şvate sl├║chadl├í Bluetooth, povedala spolo─Źnos┼ą Engadget.

To znamen├í, ┼że akon├íhle t├íto funkcia pr├şde na iOS (pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android z├şskaj├║ pr├şstup o nie─Źo nesk├┤r ako pou┼ż├şvatelia zariaden├ş iPhone), budete musie┼ą zapoji┼ą svoje star├ę k├íblov├ę sl├║chadl├í Lightning alebo pripoji┼ą svoje ob─ż├║ben├ę n├íhlavn├ę s├║pravy, aby ste z├şskali lep┼í├ş zvukov├Ż z├í┼żitok, ak chcete ob├şs┼ą obmedzenie, aj ke─Ć sa to m├┤┼że v bud├║cnosti zmeni┼ą.

Related Articles

Back to top button