Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Čítačky elektronických kníh Windows 8 nakoniec za znížené ceny

Dell, Toshiba, Samsung: veľa z tablet s Windows 8,1 predávané v USA Microsoft Store je znížená o ceny, ktoré boli vzaté pod 250 dolárov, Táto správa predstavuje mieru problému, ktorý je používateľom už nejaký čas zrejmý: tablety Windows, zvlášť pokročilých, stoja príliš veľa.

Potom Dell Venue Pro 8 od 32 GB to sa pohybovalo z 299 dolárov na 229 dolárov a 64 dolárov GB Jeden teraz stojí 299 dolárov namiesto 349. Rovnaký osud napríklad pre Samsung ATIV Tab 3, ktorá sa pohybuje od 699 USD do 499 USD. Ako zdôrazňuje Cnet, je to aspoň tablet s štvorjadrovým procesorom Atom Bay Trail Z3740.

Čítačky elektronických kníh Windows 8 nakoniec za znížené ceny 1

Samsung ATIV Tab 3

Je zrejmé, že ide o komerčné hnutie poteší používateľov atraktívnejšími cenami, Výsledok je zrejmý: ak by väčšina z týchto návrhov bola neprijateľná z dôvodu ceny, ktorá už neexistuje, táto prekážka už neexistuje a tí, ktorí hľadajú vyspelú tabletu na vykonávanie základných opatrení, môžu tieto možnosti vyhodnotiť.

Microsoft však zatiaľ nevyriešil problém s operačným systémom systému, ktorý je stále podporovaný ekosystémom, ktorý je síce v porovnaní s konkurenciou stále obmedzený, aj keď rastie. Tí, ktorí sa nechcú obmedzovať na prehliadanie internetu, e-mailu a niektorých aplikácií, stále nachádzajú lepšiu ponuku v súťaži Android a iOS.