Čítačka odtlačkov prstov na obrazovke funguje veľmi dobre.

Mobilné telefóny sa zmenili z jednoduchých nástrojov na nástroje na prácu, komunikáciu a zábavu. Uchováva veľké množstvo osobných údajov a informácií. Z tohto dôvodu smartphones obdarený Čítačky odtlačkov prstov sa čas od času zlepšili, pokrok v oblasti bezpečnosti a dizajnu.

Táto technológia je k dispozícii iba. pre neho smartphones prezentácia OLED obrazovky, nevylučuje možnosť, že v blízkej budúcnosti sa tento senzor dostane k telefónom s LCD obrazovkou. Teraz je čas, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako sa vylepšili snímače odtlačkov prstov.

Čítačka odtlačkov prstov na obrazovke, presná a spoľahlivá technológia

Snímač odtlačkov prstov bol spočiatku v mnohých prípadoch na zadnej strane mobilného telefónu. Tieto senzory sú v súčasnosti integrované do displeja nanajvýš. smartphones Sú tu na trhu znížte pohyb, ktorý musíte urobiť pre prístup k mobilnému telefónu a môžete vstúpiť rýchlo a bezpečne.

V tomto zmysle Xiaomi Mi 9T, Huawei P30že OnePlus 7 a OnePlus 7 pre majú digitálne sledovacie senzory optická technológia, Tieto senzory sú veľmi presné a spoľahlivé. Sú tiež veľmi funkčné, pretože sú citlivé na tlak prstov na obrazovke, čo vám umožní rýchlo odomknúť váš mobilný telefón.

Naopak, smartphones Samsug Galaxy S10 a Galaxy S10 Pluspredstavte snímač odtlačkov prstov ultrazvuková technológia, Táto čítačka odtlačkov prstov zaisťuje vyššiu bezpečnosť vášho mobilného telefónu. To znamená, že ochranou vašich osobných údajov a informácií je menšie riziko odtlačkov prstov.

Optické alebo ultrazvukové snímače sú trendom.

snímač odtlačkov prstov pre smartfóny

Bunková bezpečnosť je teraz veľmi dôležitá. V tomto prípade sa technológia používa biometrická bezpečnosť vyvinúť čítačky odtlačkov prstov. Z tohto dôvodu je založený jediný cieľ zvýšiť bezpečnosť smartphones,

Týmto spôsobom ultrazvukový snímač Používajú zvukové vlny, ktoré narážajú na pokožku prstov a vytvárajú jedinečné vzory odtlačkov prstov. Tento čitateľ vytvorí obrys vášho 3D odtlačku prsta, Čo znamená, že hlboko preniká do pokožky. Aj keď sú tieto senzory pomalšie, zaručujú vyššiu bezpečnosť vášho smartfónu, pretože znižujú riziko, že niekto bude falšovať váš odtlačok prsta.

Čo sa týka jeho strany, optické snímače používajú odraz svetla na prst, ktorý je potom zachytený a spracovaný senzorom. Týmto spôsobom osvetlenie vášho odtlačku prsta vytvorí 2D kresba že. Aj keď táto čítačka odtlačkov prstov je pri prístupe k zariadeniu veľmi rýchla, niektorí tvrdia, že bezpečnosť je o niečo nižšia.

Bez ohľadu na systém, ktorý má váš mobilný telefón, je pravda, že ide o technológiu vylepší sa čítačka odtlačkov prstov na obrazovke postupne ponúknuť prakticky nedotknuteľný bezpečnostný systém.

zdroj znaku | reddit

! funkcia (f, b, e, v, n, t, s) {ak (f.fbq) sa vrátila; n = f.fbq = function () {n.callMethod? n.callMethod.apply (n, argument): n.queue.push (argument)}; ak (! f._fbq) f._fbq = n; n.push = n; n.loaded =! 0; n.version = ‘2,0,; n.queue = (); t = b.createElement (e); t.async =! 0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName (e) (0); s.parentNode.insertBefore (t, s)} (okná, dokumenty, „skripty“, „https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js“);