─îist├Ż hlavn├Ż telef├│n Boost Android 7,4,9 Plne apk VIP pre Android

Stiahnu┼ą Ôľ╝ ─îist├ę zv├Ż┼íenie hlavn├ęho telef├│nu apk pre Android od revdl.com. Jednoduch├í, r├Żchla a presn├í aplik├ícia Clean Master je naj─Źastej┼íie stiahnutou aplik├íciou syst├ęmu Android na ─Źistenie, zvy┼íovanie r├Żchlosti a antiv├şrusov├║ aplik├íciu na svete, ktor├í v├ím pom├┤┼że z├şska┼ą sp├Ą┼ą ├║lo┼żisko, zv├Ż┼íi┼ą pam├Ą┼ą, zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą a zabezpe─Źi┼ą svoje zariadenie pred ┼íkodliv├Żmi aplik├íciami a slab├Żmi miestami. Clean Master, vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Cheetah Mobile (predt├Żm KS Mobile), je najspo─żahlivej┼í├şm spolo─Źn├şkom na svete pre zariadenia s Androidom, ktor├ę pou┼ż├şva viac ako 200 mili├│nov ─żud├ş na celom svete!

Clean Master (Cleaner) je aplik├ícia, ktor├í udr┼żiava va┼íe zariadenie s Androidom v┼żdy ─Źist├ę a v├Żkonn├ę. V─Ćaka mnoh├Żm optimaliza─Źn├Żm funkci├ím m├┤┼żete zo svojho zariadenia vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║plne vy─Źisti┼ą hist├│riu telef├│nu.

Hlavn├ę prvky Clean Master – Phone Booster & Antivirus

Ôść Presn├ę: Analyzovalo sa spr├ívanie nevy┼żiadan├Żch mili├│nov aplik├íci├ş, aby mohol Clean Master ├║─Źinne vylep┼íova┼ą svoje ciele (vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a zvy┼íkov├ę s├║bory) s dokonalou presnos┼ąou. Ôść r├Żchlo a intuit├şvne: Jednoduch├ę pou┼żitie, super r├Żchle a plynul├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a skvel├ę prechodov├ę efekty Ôść hodnoten├ę #1 AV-TEST u┼ż po piatykr├ít! Antiv├şrusov├í slu┼żba v profesion├ílnej kvalite preh─żad├íva zariadenia iba v jednom pr├şpade 8 sek├║nd, 500% r├Żchlej┼íie ako in├ę platen├ę antiv├şrusov├ę aplik├ície. Funkcie Clean Master – Phone Booster & Antivirus

Ôľ║ ─îISTENIE S├ÜBOROV JUNK Odstr├í┼łte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a zvy┼íkov├ę s├║bory, aby ste mohli z├şska┼ą sp├Ą┼ą pam├Ą┼ą, zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą a zlep┼íi┼ą v├Żkon zariadenia a karty SD.

Ôľ║ MEMORY BOOST Vylep┼íite svoje hry a aplik├ície, uvo─żnite pam├Ą┼ą (RAM) a zr├Żchlite svoje zariadenie. n├í┼í 1 Funkcie Boost a Game Boost u─żah─Źuj├║ optimaliz├íciu priamo z ├║vodnej obrazovky.

Ôľ║ CPU BOOSTVypo─Ź├ştajte, ko─żko CPU vyu┼ż├şvaj├║ aplik├ície na va┼íom zariaden├ş. Zabr├í┼łte zbyto─Źn├ęmu vyb├şjaniu aplik├íci├ş, spoma─żovaniu zariadenia a prehrievaniu.

Ôľ║ ANTIVIRUS Naskenujte syst├ęm, predin┼ítalovan├ę a nain┼ítalovan├ę aplik├ície, aby ste zaistili bezpe─Źnos┼ą svojho zariadenia pred v├şrusmi, tr├│jskymi ko┼łmi, zranite─żnos┼ąou, adwarom a spywarom. Udr┼żujte svoje s├║kromie v bezpe─Ź├ş vy─Źisten├şm osobn├Żch ├║dajov zo zariadenia.

Ôľ║ SPR├üVCA APP Odin┼ítalujte nechcen├ę aplik├ície alebo bloatware a z├ílohujte d├┤le┼żit├ę. Niektor├ę zakorenen├ę zariadenia bud├║ m├┤c┼ą presun├║┼ą aplik├ície na kartu SD, ako aj odin┼ítalova┼ą predin┼ítalovan├ę a syst├ęmov├ę aplik├ície. Na┼ía sekcia V├Żbery v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą u┼żito─Źn├ę aplik├ície, ktor├ę zodpovedaj├║ va┼íim z├íujmom.

Podporovan├ę jazyky

Arabsky, bulharsky, ─Ź├şnsky, chorv├ítsky, ─Źesky, holandsky, anglicky, franc├║zsky, nemecky, gr├ęcky, hebrejsky, ma─Ćarsky, indon├ęzsky, taliansky, japonsky, k├│rejsky, n├│rsky, po─żsky, portugalsky, rumunsky, rusky, srbsky, slovensky, ┼ípanielsky, thajsky, Ture─Źtina, ukrajin─Źina, vietnam─Źina, hind─Źina, malaj─Źina

Chcete pom├┤c┼ą v na┼íom lokaliza─Źnom ├║sil├ş? Prihl├íste sa do na┼íej prekladate─żskej komunity: http://bit.ly/l10ncm

Po┼żadovan├ę povolenia

Povolenie kamery: Toto povolenie sa pou┼ż├şva na funkciu blesku Clean Master, ktor├í vyu┼ż├şva blesk fotoapar├ítu zo zadnej kamery zariadenia. Clean Master nepou┼ż├şva mikrof├│n zariadenia v├┤bec – Android uv├ídza zoznam povolen├ş pre fotoapar├ít aj mikrof├│n, aj ke─Ć sa pou┼ż├şva iba jedno.

Pom├┤┼żte bojova┼ą proti klamliv├Żm reklam├ím

Gepard Mobile (predt├Żm KS Mobile) sa zav├Ązuje bojova┼ą proti zav├ídzaj├║cim stiahnutiam. ├Üpln├ę ofici├ílne pravidl├í t├Żkaj├║ce sa tejto z├íle┼żitosti n├íjdete tu: http://www.cmcm.com/about/promotion-policy.html

Ak naraz├şte na jednu z t├Żchto rekl├ím, m├┤┼żete n├ím pom├┤c┼ą ich odstr├íni┼ą. Nav┼ít├şvte nasleduj├║cu adresu URL a vypl┼łte po┼żadovan├ę inform├ície –

Clean Master (Boost & Antivirus)

Clean Master (Boost & Antivirus)

Clean Master (Boost & Antivirus)

Clean Master (Boost & Antivirus)

Clean Master (Boost & Antivirus)

Clean Master (Boost & Antivirus)