Cisdem AppCrypt – účinný nástroj na uzamknutie webových stránok a aplikácií na počítačoch Mac

Ak používate počítač alebo prenosný počítač, ktoré zdieľate s inými používateľmi, existujú hlavné dôvody, prečo by ste chceli uzamknúť svoje osobné aplikácie a služby. Pomôže to chrániť vaše osobné údaje, aby ste k obsahu mali prístup iba vy a nikto iný z vášho počítača nemal prístup k žiadnym aplikáciám a webovým stránkam vo vašom zariadení.

Ak máte počítač Mac, môžete si byť istí vzrušujúcim a výkonným nástrojom, ktorý dokáže úlohu zvládnuť. Cisdem AppCrypt je jednou z výkonných možností, ktoré môžu byť užitočné pri efektívnom plnení úlohy. Môže to byť tiež užitočné, pretože vám umožní zablokovať niektoré rušivé aplikácie a webové stránky, aby ste mohli zvýšiť svoju produktivitu.

Čo je Cisdem AppCrypt?

Ako sme už uviedli, AppCrypt je aplikácia pre Mac, ktorá vám bráni v prístupe na rušivé webové stránky a aplikácie pri práci alebo štúdiu na počítači Mac. Vyvinutý spoločnosťou Cisdem, je to jednoduchý a ľahko použiteľný nástroj, ktorý chráni aplikácie na zariadení Mac heslom a tiež blokuje webové stránky.

Jednoduché rozhranie a jednoduché použitie z neho robia jeden zo správnych spôsobov, ako môžete zablokovať a uzamknúť širokú škálu služieb a webových stránok, ktoré môžu zahŕňať Facebook, Twitter, hry, Reddit a mnoho ďalších. Jednoducho nastavíte hlavné heslo a nakonfigurujete časový limit na konfiguráciu aplikácií a webových stránok. Môžete si vybrať aplikácie a webové stránky, ktoré chcete uzamknúť alebo zablokovať, a AppCrypt ich udrží v bezpečí.

Aké sú najlepšie funkcie, ktoré ponúka AppCrypt?

Ako je uvedené vyššie, AppCrypt vám umožňuje uzamknúť aplikácie a webové stránky pomocou hesla, a tým vám pomôže zabrániť nechcenému prístupu k nim. Hlavnou funkciou tohto nástroja je uzamknutie a odomknutie vašich aplikácií a webových stránok, ktoré vám pomôžu chrániť údaje pred zvedavými očami alebo dokonca zvýšiť vašu produktivitu. Okrem toho vám však poskytuje aj prístup k niekoľkým pridaným funkciám.

  • Funkcia bezpečného zamykania: Zabezpečenie pošty a ďalších dôležitých aplikácií sa môže ukázať ako jedna z najnáročnejších úloh. Ak ich však neodomknete včas, je pravdepodobné, že vaše osobné údaje budú zraniteľné. Cisdem AppCrypt vám ponúka pohodlnejšiu možnosť, ktorá vám pomôže relatívne rýchlo zamknúť súbory.
  • Vylepšená produktivita: Vyrušujú vás časté správy z aplikácií a nástrojov, ako napr Facebook, eBay alebo Gmail? AppCrypt vám ponúka pohodlnejšiu možnosť, ktorá vám pomôže vytvoriť jednoduché pracovné prostredie.
  • Možnosti sledovania uzamknutých aplikácií: AppCrypt sleduje každý pokus o otvorenie vašich uzamknutých aplikácií. Keď sa niekto pokúsi otvoriť aplikácie a webové stránky, ktoré ste uzamkli, nástroj zaznamená dátum, čas a voliteľné zachytené fotografie. To môže byť užitočné pri poskytovaní prístupu k možnosti skontrolovať a získať prístup k podozrivým aktivitám.
  • Automatické ukončenie aplikácií: Okrem toho, že vám poskytneme prístup k najlepšej možnosti uzamknutia alebo zablokovania aplikácií, môže byť tiež vhodné ukončiť neaktívne aplikácie. Môže rýchlo ukončiť aplikácie, ktoré nie sú spustené na pozadí.
  • Operácia na pozadí: Cisdem AppCrypt vám poskytuje prístup k značnému stupňu efektivity, pretože nijako neruší vašu prácu. V žiadnom prípade nemení váš systém ani súbory aplikácií. Jednoducho funguje ako aplikácia na pozadí a nenačíta ani váš procesor.
  • Šifrovací plán: Môžete nakonfigurovať svoje konkrétne plány šifrovania pre svoje aplikácie. Môžete jednoducho určiť konkrétny časový rámec pre prístup autorizovaných používateľov.

Schopnosť zvýšiť úroveň vašej produktivity z neho robí jednu z najlepších možností v každom ohľade. V prípade, že je pre vás ťažké sa sústrediť, nastavenie Cisdem AppCrypt môže byť veľmi užitočné pri riešení nesústredenosti vo vašich úlohách. Napríklad vám môže tiež aktívne pomôcť odolať nutkaniu pozerať sa YouTube videá, keď pracujete na úlohe.

Je bezpečné používať Cisdem AppCrypt?

Áno, od robustného poskytovateľa služieb, akým je Cisdem, ho môžete určite považovať za veľmi užitočný a bezpečnejší. Musíte sa uistiť, že ste ho nainštalovali zo spoľahlivých zdrojov.

Odporúčame vám nainštalovať softvér z oficiálnych webových stránok Cisdem, aby ste sa uistili, že nenarazíte na žiadne problémy súvisiace s bezpečnosťou vášho zariadenia. Inštalácia a odinštalovanie Cisdem AppCrypt je relatívne jednoduchá a priamočiara.

Ako používať Cisdem AppCrypt?

Používanie AppCrypt je celkom jednoduché a jednoduché. Jednoducho si stiahnite a nainštalujte nástroj do svojho zariadenia Mac. Nakonfigurujte hlavné heslo a to je jediné heslo, ktoré by ste mali nakonfigurovať. Svoje aplikácie a webové stránky môžete jednoducho zamknúť alebo odomknúť jediným heslom.

Môžete jednoducho kliknúť na WebLock ikonu a potom pomocou ikon + (plus) a – (mínus) pridajte alebo odstráňte svoje programy do zoznamu zámkov aplikácií.

Jednou z najlepších možností, ku ktorým vám AppCrypt ponúka prístup, je, že môžete buď vytvoriť súbor Zoznam blokov alebo Zoznam povolených pre aplikácie a webové stránky, ktoré je možné pridať alebo odstrániť z vášho nástroja AppCrypt. Zoznam blokov vám umožňuje pridať aplikácie, ktoré chcete pridať do zoznamu uzamknutých aplikácií a webových stránok. Zoznam povolení sa používa na pridávanie aplikácií a webových stránok, ktoré by boli povolené.

Upozorňujeme, že Blocklist sa používa ako predvolený režim pri inštalácii nástroja a jeho nastavení. Ak chcete, môžete ho zmeniť na Zoznam povolení.

Záverečné myšlienky

Namiesto zamknutia celého počítača Mac by bolo praktickejšie zablokovať prístup k niekoľkým aplikáciám a webovým stránkam na naplánovaný čas, čo sa môže ukázať ako účinnejšia a efektívnejšia možnosť. Cisdem AppCrypt vám poskytuje prístup k veľmi jednoduchej a jednoduchej možnosti, ako splniť úlohu ochrany vašich aplikácií a webových stránok heslom alebo dokonca zablokovať ich prístup, aby sa zvýšila vaša produktivita.

Cisdem AppCrypt vám v podstate poskytuje prístup k širokej škále výhod, ktoré zahŕňajú ochranu súkromia, zníženie rušenia a rodičovskú kontrolu. Trojvrstvová funkčnosť nástroja by z neho v ideálnom prípade mala urobiť jednu z vynikajúcich možností a nástroj, ktorý musíte na počítači Mac mať.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3mNGBAD