Čipové sady Samsung vyrábajú z novších modelov iPhone Apple em 2018

A Samsung Výroba elektroniky čipsety de novo para a Apple, para o seu próximo iPhone em 2018. Hm acordo čo je najdôležitejšie, aby som dosiahol všetky stupne zárobkov Sul Coreana, pretože jeho produkcia závisí od konkurencie TSMC v roku 2013. De acordo ako nové poznámky do 18. júla, Samsung nedávno pridal veľké množstvo litografických ultrafialových extrémov, ako napríklad vybavenie a výrobu. čipsety žiadne momenty, pre mobilné telefóny SoC 7 nm apenas para a Apple/iPhone.

Zariadenia Aqui Alguns od spoločnosti Samsung.

Väčšina tlačených fotografií Kwon Oh-hyun, um dos três CEO’s da Samsung que supervaa and fabricação de chips and outras partes do negocio, teve uma papel importante neste novo acordo durante a sua visita, à sede da Apple žiadne predné.

„O CEO pode persuadir as altas chefias da AppleVäčšina modelov ponúka veľké množstvo OLED displejov s rozlíšením „OLED“. Väčšina výrobcov a výrobcov OLED televízorov, ktoré majú 95%podiel na astronómiách, ako aj na trhu, v ktorých sú uvedené prvé. OLED pre futuro iPhone.

Prvá éra spoločnosti Samsung čipsety ods. a Apple até ao ano de 2013, até que a TSMC se tornou o único fabricante de čipsety pre iPhone. Význam TSMC acordo do nada, conseguiram pois adoptaram um sistema mais eficiente de 7 nm mais cedo que os seus rivais. Môžete si vybrať jednu z nasledujúcich verzií: Samsung môže mať jednu alebo viac z nasledujúcich kategórií: Áno, Áno, Monopolizadas monopolizadas to TSMC até agora.

Súvisiace články: Služba Google TV ponúka množstvo bezplatných televíznych kanálov

Kompletné testovanie lietadiel Samsung pre všetky nové a nové čipové sady, ich koniec a koniec pred dokončením Apple para a fabricação dos novos SoC’s de 7 nm.

A TSMC é a firma número neste negócio, tem mais de 50.6% de mercado global bez sektorov čipov, pretože obteve nada mais nada menos que, 28 USD.8 milhões em 2016. Seguida apenas pela Global Foundry dos Estados Unidos com 9.6% ea UMC de Taiwan com 8.1%, de acordo com a empresa de pesquisa de mercado IHS. Jednoduché mesačné porovnanie cien 8.1% durante o ano anterior de 2016.