Čínsky výrobca opäť unikol s čiernymi očami

Čínsky výrobca Huawei môže pokračovať v obchodovaní s americkými spoločnosťami. Aj keď je skupina na čiernej listine, teraz boli udelené výnimky. Huawei stále hľadá alternatívy.

Huawei: Grant USA zdarma USA

Huawei je na čiernej listine americkou vládou. USA v máji 2019. Čínski poskytovatelia sieťových a smartfónnych technológií preto nemusia spolupracovať s americkými spoločnosťami, čo spôsobuje veľa problémov. Teraz americké ministerstvo obchodu. USA znovu vydal výnimku pre spoločnosť Huawei. Platí to 45 dní a jeho cieľom je výslovne slúžiť zákazníkom pri prechode na iných výrobcov. Huawei však hľadá aj nových partnerov.

Podľa Spojených štátov použije spoločnosť Huawei svoje produkty na špionáž v západných krajinách. Tento dôkaz ešte nebol predložený. Huawei vždy obvinenia popierala. V Nemecku sa diskutovalo aj o tom, či by sa hardvér poskytovateľa mal používať pri nastavovaní siete 5G alebo nie. Federálna vláda doteraz nevylúčila Huawei z výstavby, hoci Spojené štáty vyvíjajú veľký tlak.

Huawei má čas hore 1 V apríli 2020 pokračujeme v „určitom podnikaní“ s americkými partnermi. Vláda Spojených štátov je tiež znepokojená otázkou, či by zákaz Huawei mohol ovplyvniť jeho vlastnú celulárnu sieť vo vidieckych oblastiach, informoval Heise online. Na druhej strane používatelia mobilných telefónov Huawei v USA USA Môžu si byť istí, že pre nich bude prinajmenšom v blízkej budúcnosti viac aktualizácií pre Android.

S Huawei Mate 30 Pro zákazníci cítili americké kúzlo. Všetky informácie o mobilných telefónoch nájdete tu na videu:

Zákaz Spojených štátov: Huawei hľadá alternatívy

Krátke oneskorenie v Huawei by sa malo zaznamenať s úľavou, ale stále je potrebné vidieť trvalé riešenie konfliktu. Huawei už nejaký čas hľadá nových partnerov v mobilnom sektore a niektoré z nich našla. Namiesto spoliehania sa na Mapy Google by ste mali používať holandskú mapovú službu TomTom. Aplikácia Galéria aplikácií sa momentálne aktualizuje.

Všetky informácie o najbližších najlepších telefónoch Huawei nájdete tu v galérii obrázkov:

Čínsky výrobca opäť unikol s čiernymi očami 2

Spustiť fotogalériu (10 fotografií)

Huawei P40 Pro: takto vyzerá monštrum

Otázka mobilných operačných systémov je oveľa ťažšia. Spoločnosť Huawei oznámila, že sa už nebude chcieť vrátiť do systému Android, aj keď EE. USA Zrieknutie sa obchodných sporov. Interný vývoj systému Harmony OS má fungovať ako náhrada a podľa záverov sa uvádza, že bol dokončený.

Android nie je v súčasnosti na zariadení Huawei Mate 30 Pro úplne nainštalovaný. S nadchádzajúcim produktom Huawei P40 (Pro) sa očakáva, že sa Huawei rozlúči so systémom Android, pretože používatelia budú mať konečne možnosť zvoliť si bunkový operačný systém podľa svojho výberu.